0

“کارمندان فقیر آمازون”: TikTok کارگر آمازون را نشان می دهد که از طریق سیل رانندگی می کند و بحث را برانگیخته است – اخبار آمازون

بازدید 15


یک فیلم ویروسی TikTok از یک راننده آمازون ، احتمالاً برای تحویل ، در یک جاده جلوی دیترویت که دارای آبگرفتگی است ، برخی از افراد را زیر سوال می برد که رانندگان تحویل آمازون انتظار می رود در حین کار چقدر پیش روند.

ویدئو ، ارسال شده توسط @ plantmami5، یک وسیله نقلیه تحویل آمازون را نشان می دهد که در حال عبور از جاده ای نیمه پر از آب است در حالی که ده ها وسیله نقلیه به سمت کنار کشیده می شوند. بیش از چهار میلیون بازدید و بیش از 800000 پسندیدن در TikTok دارد.

ده ها ایستگاه پمپ بزرگراه میشیگان در مترو دیترویت دچار مشکلات مکانیکی شده یا شنبه بدون برق بودند ، مطابق با اخبار دیترویت. این امر منجر به جاری شدن سیل در آزادراه های منطقه و در محله های مجاور بعد از آن شد که باران سنگینی در روز جمعه رخ داد.

راننده آمازون ظاهراً از آب در امان نبود. برخی از بینندگان این فیلم را به طرز طنزآمیزی طنز آمیز دیدند.

“من فکر می کنم او کم کلید در تلاش برای نابود کردن ون است. Godspeed ، رفیق ، “یکی از کاربران اظهار نظر کرد.

دیگری گفت: “شیطان سخت کار می کند اما رانندگان تحویل آمازون بیشتر کار می کنند.”

ضمن تأیید شوخ طبعی TikTok و نحوه ویرایش آن –از نو با موسیقی متن “Bezos” ساخته بو برنهام – دیگری واقعیت را غم انگیز دانست.

کسی گفت: “قسمت ناراحت کننده برای رانندگان آمازون این است که اگر همه جعبه های خود را رها نکنند ، ممکن است به عقب برنگردند ، به هر حال اخراج می شوند.”

شخص دیگری اظهار داشت: “این راننده آمازون می داند که چنین است یا توبیخ می شود. کارمندان بی نظیر آمازون. ”

Daily Dot قبلا در مورد a TikTok ویروسی مشابه نشان می دهد که یک راننده تحویل آمازون بسته ها را از طریق محله ای که توسط گردباد تخریب شده حمل می کند. بینندگان در مورد دستمزد و شرایط کاری اظهار داشتند که انتظار می رود کارمندان آمازون با این شرایط کنار بیایند و گفتند که راننده موجود در فیلم احتمالاً گزینه دیگری ندارد.

آمازون تا زمان انتشار به درخواست Daily Dot برای اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما قبلاً به Dot گفته است ، “همکاران خدمات تحویل (DSP) و رانندگان آنها اگر احساس خطر نمی کنند در جاده هرگز نباید تحویل دهند.”


بیشتر بخوانید درباره Big Tech

* اولین بار منتشر شده: 27 ژوئن 2021 ، ساعت 2:46 بعد از ظهر CDT

سسیلیا لنزن

سسیلیا لنزن خبرنگار مستقل The Daily Dot است. وی دانشجوی روزنامه نگاری در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون و سردبیر سابق روزنامه دانشجویی The Shorthorn است.

سسیلیا لنزن

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید: ‘فقیر آمازون کارمندان: TikTok نشان می دهد آمازون کارگری که از طریق سیل رانندگی می کند ، بحث را برمی انگیزد

تفسیر:
برخی از اخبار مفید و پیوندها را می توانید در این مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

85  +    =  95