0

کارت های معاملات فوتبال را از کجا بخریم

بازدید 14


کشف کارتهای خرید و فروش فوتبال هرگز آسانتر نبوده است و این امر خصوصاً در ایالات متحده صادق است. بازار دیجیتال شروع به کار کرده است ، از جمله کالاهای قابل جمع آوری یکی از بزرگترین ذی نفعان. توزیع فروشگاه نیز منفجر شده است ، اگرچه تخلفات اخیر تعداد کمی اصلاحات در آن بازار آغاز شده است. حتی با وجود همه دسترسی ها ، تولیدکنندگان کارت مانند پانینی و تاپس همگام با تقاضای فزاینده دشوار بوده اند. این امر منجر به تعدادی روش خلاقانه برای جمع آوری کارت های فوتبال و برچسب بازیکنان مورد علاقه و تیم های مورد علاقه شما شده است.

چرخه زندگی کارت های فوتبال و برچسب ها از بسته ها و جعبه ها شروع می شود و از همین جا است که احتمالات شروع می شود. گزینه های موجود به کارتهای شما بستگی دارد. فروشگاه های محلی کارت (LCS) یا برخی از فروشندگان آنلاین بزرگ جعبه ها و بسته هایی را که “سرگرمی” محسوب می شوند ، می فروشند. فروشگاه های جعبه مانند Wal-Mart و Target جعبه های بلستر خرده فروشی را به فروش می رسانند. تفاوت اصلی در احتمال کشیدن درجهای بسیار پرطرفدار (و متفاوت) خواهد بود. جعبه های سرگرمی شانس بیشتری برای به دست آوردن امضا یا سایر پیشنهادهای درج محبوب ارائه می دهند. به عنوان مثال ، هر جعبه سرگرمی (12 بسته 12 کارته) از لیگ برتر پانینی پریزم شامل 1x کارت خودکار ، 16 برابر Prizm Parallels و 6x کارت درج خواهد بود. برای مقایسه ، یک جعبه Blaster خرده فروشی (6 بسته 4 کارته) دارای 3x Prizms و 2x درج است – که ممکن است یک امضا باشد یا نباشد. تفاوت شانس به قیمت های مختلف ترجمه می شود. یک جعبه سرگرمی حدود 500 دلار قیمت دارد. جعبه بلستر خرده فروشی با 50 دلار گزینه ارزان تری است.

خرید محصولات مهر و موم شده می تواند فواید بی شماری داشته باشد. برای شروع ، باز کردن یک بسته کارت فوتبال یا برچسب و اینکه نمی دانید چه انتظاری دارید هیجان آور است. عجله ای که هنگام کشیدن بازیکن مورد علاقه خود یا خودنویس از یک سوپراستار به وجود می آورید می تواند عالی باشد. دلیل محبوبیت کازینوها وجود دارد و این می تواند معادل جمع آوری آن باشد. با این حال ، در این نسخه از جمع آوری رولت ، شما همیشه چیزی تضمین می کنید.

برای کسانی که به کارت های فوتبال به عنوان فرصتی برای کسب درآمد نگاه می کنند ، خرید یک جعبه کارت با خرید بلیط قرعه کشی قابل مقایسه است. این شانس وجود دارد که شما کارت را بکشید که ارزش آن بیش از هزینه جعبه است. فروش اخیر a درج رنگی هری کین حدود 700 دلار بوده است. این یک بازگشت خوب از صندوق سرگرمی است و اگر در یک جعبه بلستر خرده فروشی کشیده شود ، باورنکردنی است.

کارتهای معاملاتی فوتبال را از کجا بخریم: گزینه های دیگر

همچنین گزینه ای برای خرید کارت های خاص به صورت جداگانه وجود دارد. این نیز می تواند مزایای زیادی ایجاد کند. اگر در حال جمع آوری یک مجموعه کامل هستید ، ادامه تعقیب چند کارت در بسته دشوار و پرهزینه است. همچنین این فرصت وجود دارد که کارت ها و بازیکنان خاص را به عنوان فرصت های سرمایه گذاری شناسایی کنید دقیقاً مانند آنچه که در صورت خرید سهام یک شرکت انجام می دهید.

توانایی خرید کارت های فردی تحول بزرگی را پشت سر گذاشته است. از نظر تاریخی ، شما باید به فروشگاه کارت محلی خود بروید یا در یک نمایشگاه کارت شرکت کنید ، و سپس امیدوار باشید که آنها کارت خاصی برای فروش داشته باشند. اکنون سایت های بی شماری وجود دارد که بسترهایی را برای خرید و فروش کارت های فوتبال در اختیار مردم قرار می دهند. برجسته ترین گزینه دیجیتالی است eBay. این گزینه به عنوان محبوب ترین گزینه برای بسیاری از فروشندگان و خریداران تبدیل شده است زیرا از خریداران و فروشندگان محافظت می شود و همچنین بستری برای جستجوی سریع وجود دارد. فقط در سال 2020 ، بیش از 4 میلیون کارت فروخته شده است ، که توسط گزارش شده است گزارش “وضعیت کارتهای معاملاتی” eBay. آل وجود دارد

اصل را اینجا بخوانید:
کارت های تجارت فوتبال را از کجا بخریممنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +    =  5