کارتریج Golden NES به فروش یک میلیون دلاری


یک NES طلایی مسابقات جهانی نینتندو در حال حاضر کارتریج با قیمت خیره کننده 1 میلیون دلاری در eBay فروخته می شود. کارتریج های مسابقات جهانی نینتندو از با ارزش ترین بازی ها هستند ، زیرا در مسابقات قهرمانی اولیه تنها چند صد ساخته شده است.

مسابقات جهانی نینتندو یک رویداد در سال 1990 بود که در آن بازیکنان در بازی های NES انتخاب شده به رقابت می پرداختند. سرانجام مسابقات در جریان کنفرانس E3 2015 نینتندو بازگشت. تعداد محدودی کارتریج سفارشی برای رویداد 1990 ساخته شده است که متشکل از نسخه های سفارشی از Super Mario Bros، راد ریسر، و تتریس. کارتریج های خاکستری قبلاً از باارزش ترین کارتریج های NES در نظر گرفته شده اند ، اما همانطور که در این لیست جدید مشاهده شد ، کارتریج های طلا قیمت را به سطح کاملا جدیدی می رسانند.

برای ادامه مطالعه به پیمایش ادامه دهید برای شروع این مقاله در نمای سریع بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

کارتریج طلایی با قیمت 1 میلیون دلار در حال حاضر توسط کاربر در eBay فروخته می شود smpratte. کارتریج در یک کیف مهر و موم شده قرار می گیرد و به عنوان “با ارزش ترین بازی ویدیویی موجود” در زمان نوشتن این فهرست بیش از 1200 تماشاگر وجود دارد و برای هر کسی که بخواهد آن قیمت سنگین را در یکی از با ارزش ترین بازی های ویدیویی امروز خرج کند ، برای فروش است.

بسیاری از بازی های NES وجود داشته اند که در گذشته با قیمت های بالایی فروخته شده اند. نسخه های مهر و موم شده از نسخه اصلی Super Mario Bros. در گذشته فروخته شده است ، یکی از آنها به قیمت 660،000 دلار فروخته شده است. با این حال ، کارتریج طلای این مسابقات جهانی نینتندو با ارزش فوق العاده ارزشمند است که قیمت آن را با میل خود افزایش می دهدمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *