0

چگونه همه Craigslist را از هر دستگاهی جستجو کنیم

بازدید 13


یافتن مواردی که در Craigslist به آن نیاز دارید ، هنگامی ناامید کننده است که این پلتفرم فقط آنچه را در مکان شما موجود است به شما نشان دهد. با استفاده از برنامه ها و سایت های شخص ثالث ، می توانید تمام نتایج Craigslist را از هر مکان در جهان در هر دستگاهی جستجو کنید.

در اینجا چگونگی جستجوی همه Craigslist با استفاده از دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه ، بدون در نظر گرفتن مکان وجود دارد.

چرا شما نمی توانید همه Craigslist را بدون کمک جستجو کنید

سازندگان Craigslist می خواستند این پلتفرم به افراد در مناطق خاص خود کمک کند. هرگز برای افراد ساخته نشده است که در چندین مکان برای موارد مشابه جستجو کنند.

با اعتباری که بسیاری از خریداران و فروشندگان مبنی بر تمایل به تغییر آن دارند ، این پلتفرم کاملاً به همان اعتبار باقی مانده است. این خط مشی بدان معنی است که شما فقط قادر به مشاهده مواردی در Craigslist هستید که در موقعیت جغرافیایی شما قرار دارند.

اما هنوز راهی برای حل این مسئله وجود دارد. تعدادی از وب سایت های شخص ثالث به شما این امکان را می دهد تا در همه Craigslist ، بدون توجه به محل زندگی خود ، جستجو کنید.

چگونه همه Craigslist را از دستگاه دسک تاپ خود جستجو کنیم

چندین وب سایت به شما این امکان را می دهد که موارد خاص Craigslist را در بازارهای سراسری ، ملی یا حتی جهانی پیدا کنید. در زیر ، سایت های برتر برای یافتن موارد بدون توجه به مکان در Craigslist وجود دارد.

استفاده از پارامترهای جستجوی خاص، می توانید Google را دستکاری کنید تا با وجود موقعیت جغرافیایی خود ، تمام نتایج Craigslist را جستجو کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که موارد را مانند معمول وارد نوار جستجو کنید ، اما اضافه کنید سایت: craigslist.org در پایان.

به عنوان مثال ، اگر به دنبال کفش مخصوص دویدن بودید ، تایپ می کردید سایت کفش های در حال اجرا: craigslist.org به نوار جستجو بروید.

با استفاده از این تکنیک ، تمام نتایج جستجوی شما به طور کلی بر Craigslist متمرکز خواهد شد – این به شما امکان می دهد مورد مورد نظر خود را در مکان های مختلف پیدا کنید.

شما می توانید مانند سایر موتورهای جستجو از Searchcraigslist استفاده کنید. تنها تفاوت این است که تمام نتایج شما به طور خودکار از فهرست Craigslist خارج می شوند و از همه مکان های مختلف به شما نتیجه می دهند.

موتور جستجو حتی دارای فیلترهایی است که به شما کمک می کند تا نتایج شما کاهش یابد. به عنوان مثال ، می توانید نتایج خود را بر اساس تاریخ ارسال شده یا مرتبط بودن فیلتر کنید. این به شما فرصت بیشتری می دهد تا موارد مورد نظر خود را پیدا کنید.

بعلاوه ، شما نگران پیدا کردن لیست های قدیمی نیستید زیرا وب سایت فقط داده های فعلی را از Craigslist می گیرد.

SearchTempest به جای برداشتن اطلاعات از هر مکانی که ممکن است مورد خاص شما را داشته باشد ، فقط داده ها را از منطقه اطراف شما می کشد.

کد پستی خود را وارد کنید و سپس فاصله آن کد پستی را که مایل به سفر هستید وارد کنید. سپس SearchTempest بر اساس این پارامترها نتایج را از منطقه اطراف بیرون می کشد.

به عنوان مثال ، اگر فاصله 50 مایلی از کد پستی شیکاگو را وارد کرده باشید ، SearchTempest همه نتایج را در شعاع 50 مایل به شما نشان می دهد.

این یک روش عالی برای افرادی است که می خواهند به خارج از شهر خود – اما نه در سراسر کشور – نگاه کنند ، آنچه را که به دنبال آن هستند در Craigslist پیدا کنند.

اگر می خواهید روی موارد فروش در ایالت خود تمرکز کنید ، گزینه خوب دیگر Statewidelist است. Statewidelist شما را ملزم می کند تا موردی را که به دنبال آن می گردید وارد کنید ، دسته خاصی را وارد کرده و سپس ایالتی را که در آن زندگی می کنید انتخاب کنید. این نتایج از حالت خاصی که فهرست کرده اید نتیجه می گیرد و موارد غیرمرتبط را حذف می کند.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  3  =  8