0

چگونه می توان یک فید YouTube را در WordPress برای تقویت تعامل قرار داد

بازدید 18


چگونه یک فید YouTube را در وردپرس تعبیه کنیم

آیا می خواهید یک فید YouTube در وردپرس تعبیه کنید؟

افزودن فید ویدیویی YouTube در پست ها و صفحات می تواند به افزایش بازدیدهای ویدیو کمک کند و کاربران را به محتوای خود جذب کند. همچنین به جذب مشترکان بیشتر در کانال YouTube کسب و کار شما کمک می کند.

جاسازی فیلم از سایت های شخص ثالث در وردپرس ساده است. با این حال ، به نمایش گذاشتن یک فید ویدیویی YouTube در وب سایت خود کمی مشکل است.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک فید YouTube در وردپرس تعبیه کنید تا در وب سایت یا وبلاگ خود تعامل ایجاد کنید.

اما ابتدا بیایید در وهله اول مزایای افزودن فید YouTube به وب سایت خود را روشن کنیم.

چرا باید یک فید YouTube در وردپرس قرار دهید

YouTube برترین پلت فرم میزبانی ویدیو در اینترنت است. با میلیون ها فیلم ، می توانید یک فید YouTube به سایت خود اضافه کنید تا بازدیدکنندگان را درگیر خود کند.

در میان بسیاری از مزایا ، در اینجا چگونگی کمک فید YouTube به رشد تجارت شما آورده شده است:

  • منبع تولید سرب: با افزودن خوراک بررسی های ویدئویی مشتریان به وب سایت خود ، می توانید بازدیدکنندگان جدیدتری را متقاعد به خرید از سایت خود یا استفاده از خدمات خود کنید. بررسی کنید که چگونه 84٪ مردم از بازاریابی ویدیویی استفاده می کنند تولید سرنخ
  • کسب درآمد آنلاین: اگر از کانال YouTube کسب و کار خود فید اضافه کنید ، به رشد بازدیدها و مشترکان ویدیوی شما کمک می کند. این امر همچنین منجر به کسب درآمد آنلاین از طریق تبلیغات می شود.
  • سرعت بارگذاری وب سایت: فیلم ها می توانند وب سایت شما را کند کنند. اما اگر یک فید YouTube را تعبیه کرده باشید ، سرورهای شما هیچ بارگذاری نمی کند. این به این معنی است که وب سایت شما حتی با یک فید ویدیویی YouTube سریع بارگیری می شود.

اکنون که دانستیم چرا ممکن است بخواهید یک فید ویدیویی YouTube به وب سایت خود اضافه کنید ، بیایید نحوه افزودن یک مرحله به مرحله را بررسی کنیم.

با استفاده از یک افزونه یک فید YouTube در وردپرس تعبیه کنید

برای تعبیه خوراک یوتیوب در وردپرس ، توصیه می کنیم از آن استفاده کنید خبرهای Smash Balloon’s برای YouTube Pro پلاگین این یک افزونه YouTube برتر وردپرس است که امکان قرار دادن هر نوع ویدیوی YouTube یا خوراک ویدیویی در وب سایت خود را برای شما بسیار آسان می کند.

فیدهای YouTube Pro
بدون کدگذاری ، می توانید خوراک های ویدئویی را کاملاً شخصی سازی کنید تا آنها را در صفحات و پست های خود نمایش دهید. سفارشی سازی شامل طرح ، رنگ ، اطلاعات نمایش ، اندازه و موارد دیگر است.

این افزونه به شما امکان می دهد فیلم ها را از کانال شخصی YouTube ، لیست های پخش ، موارد دلخواه و موارد دیگر جاسازی کنید.

همراه با یک ویژگی بارگیری تنبل داخلی برای فیلم ها عملکرد و سرعت وب سایت خود را تقویت کنید. این گزینه اطمینان حاصل می کند که ویدیوی شما وقتی بازدید کننده می خواهد آن را پخش کند ، جریان می یابد و وب سایت شما همیشه سریع بارگیری می شود.

بیایید درست به مراحل وارد کردن یک فید YouTube در وردپرس بپردازیم.

مرحله 1. فیدها را برای افزونه YouTube Pro نصب و فعال کنید

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی است فیدهای YouTube Pro پلاگین

برای جزئیات بیشتر ، باید راهنمای ما را در این قسمت بررسی کنید نحوه نصب افزونه وردپرس.

پس از فعال سازی ، باید به قسمت فیدهای YouTube »مجوز صفحه را وارد کنید و کلید مجوز را وارد کنید.

توجه داشته باشید: کلید مجوز را می توانید در Feeds برای حساب YouTube Pro خود پیدا کنید.

فعال سازی مجوز

کلیک کنید روی مجوز را فعال کنید را فشار دهید و سپس روی آن کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه برای دسترسی به تمام ویژگی های پلاگین.

مرحله 2. حساب YouTube را با وردپرس متصل کنید

این ممکن است پیچیده به نظر برسد ، اما افزونه Feeds for YouTube روند کار را حتی برای مبتدیان مطلق آسان می کند.

باید با مراجعه به صفحه پیکربندی بروید فیدهای YouTube در فهرست پیمایش وردپرس. از آنجا می توانید بر روی کلیک کنید برای ایجاد فید به YouTube متصل شوید دکمه.

فید YouTube را متصل کنید

صفحه حساب Google شما باز خواهد شد. شما باید به افزونه Feeds for YouTube فقط برای خواندن دسترسی داشته باشید و روی آن کلیک کنید اجازه برای ادامه دکمه پنجره بازشو را بزنید.

دسترسی YouTube را مجاز کنید

اکنون ، این امر شما را به حساب مدیر وردپرس خود بازگرداند و می توانید پیام موفقیت آمیز را مشاهده کنید.

برای دسترسی به همه ویژگی های فید YouTube ، باید یک کلید API ایجاد کنید. این راهنما را در مورد ایجاد و استفاده از بررسی کنید کلید API برای YouTube.

مرحله 3. نوع فید YouTube را پیکربندی کنید

پس از افزودن کلید API ، باید در همان صفحه به پایین پیمایش کنید نوع خوراک را انتخاب کنید بخش.

افزونه Feeds for YouTube دارای چندین نوع خبرمایه برای جاسازی فیلم ها در وردپرس است. می توانید از کانال ، لیست پخش ، موارد دلخواه ، جستجو ، پخش جریانی مستقیم و ویدئوهای منفرد انتخاب کنید.

نوع خوراک را انتخاب کنید

یک گزینه را انتخاب کنید و اطلاعات را در کنار آن وارد کنید. به عنوان مثال ، اگر انتخاب کنید کانال به عنوان نوع فید ، باید شناسه کانال یا نام کاربری را وارد کنید.

توضیحات کانال

کلیک کنید روی ذخیره تغییرات برای ذخیره این تنظیمات دکمه زیر را بزنید.

مرحله 4. YouTube Feed را در وردپرس سبک کنید

پس از انتخاب نوع خوراک خود ، باید بر روی کلیک کنید شخصی سازی برگه را از بالای ناوبری صفحه وارد کنید.

تنظیمات کلی شامل عرض ، ارتفاع و رنگ پس زمینه خوراک است.

تنظیمات کلی ویدیو

به پایین به قسمت طرح بروید که می توانید از شبکه ، گالری ، لیست یا چرخ فلک انتخاب کنید. همچنین به شما امکان می دهد تعداد کل فیلم ها را برای نمایش در ابتدا در صفحه انتخاب کنید و فاصله بین فیلم ها را اضافه کنید.

تنظیمات چیدمان

در مرحله بعدی ، می توانید به قسمت نمایش اطلاعات بروید. در اینجا می توانید گزینه هایی را برای نمایش یا پنهان کردن با فیلم های خود بررسی کنید.

فیلم نمایش اطلاعات

پس از آن ، می توانید ترجمه ها ، گزینه های سرصفحه را تنظیم کرده و تنظیمات دکمه بیشتری را بارگیری کنید.

ترجمه متن

در زیر می توانید تجربه فیلم ، گزینه های تعدیل ، قطعه های سفارشی و تنظیمات پیشرفته را سفارشی کنید. برای هر گزینه ، حتماً بر روی کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه ذخیره تنظیمات.

مرحله 5. خوراک YouTube را در صفحه / پست وردپرس قرار دهید

این افزونه به شما امکان می دهد فید YouTube را در صفحه / پست ، نوار کناری ، پاورقی و هر قسمت ویجت دیگر وب سایت خود قرار دهید.

بیایید ابتدا فید YouTube خود را در یک پست وردپرس اضافه کنیم.

شما باید از ارسال ها »افزودن موارد جدید صفحه در داشبورد مدیریت وردپرس. این ویرایشگر پست را برای ایجاد یک پست جدید باز می کند.

ارسال جدید اضافه کنید

کلیک کنید روی به علاوه (+) نماد برای اضافه کردن یک بلوک جدید به پست خود.

این یک نوار جستجو و بلوک ها را نشان می دهد. می توانید “YouTube” را در کادر جستجو وارد کنید تا فیدهای YouTube مسدود کردن.

نماد به علاوه برای جستجوی بلوک

روی بلوک Feeds for YouTube کلیک کنید تا خبرمایه YouTube شما در پست جاسازی شود.

می توانید آن را منتشر کرده و به پست وردپرس خود مراجعه کنید تا خبرمایه YouTube خود را در عمل مشاهده کنید.

یک فید YouTube در وردپرس قرار دهید

برای افزودن فید YouTube خود در یک منطقه ویجت ، باید از آن بازدید کنید ظاهر »ابزارک ها. در این صفحه ، باید به دنبال ابزارک YouTube Feed باشید.

روی ویجت کلیک کنید و تمام مناطق ویجت نمایش داده می شود. منطقه ویجتی را انتخاب کنید که می خواهید فید ویدیویی YouTube را در آن نمایش دهید.

افزودن ویجت

اکنون ، بر روی کلیک کنید ابزارک را اضافه کنید دکمه و ویجت به محل اضافه خواهد شد. برای نمایش فید YouTube خود در چندین قسمت ابزارک می توانید این کار را تکرار کنید.

و اکنون با موفقیت یک فید YouTube به سایت وردپرس خود اضافه کرده اید! برای امروز کافی است. امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد یاد بگیرید چگونه یک فید YouTube را در WordPress برای افزایش تعامل تعبیه کنید.

همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را بررسی کنید چگونه می توان جریان مستقیم YouTube خود را در وردپرس پیوند داد.

این امر همچنین به شما کمک می کند تا جریان مستقیم کانال YouTube شما در وردپرس برای جلب نظر بازدیدکنندگان بیشتر و ایجاد راهنمایی های تجاری به شما کمک کند.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +  7  =