0

چگونه می توان یک تجارت تلفنی را شروع کرد

بازدید 6


4 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

چند ساله تلفن های همراه آیا دور در کشوها یا کمدها نشسته اید که دیگر هرگز مورد استفاده قرار نگیرید؟ مانند بسیاری از افراد ، شما طی این سالها با مدل جدیدتر یا مارک دیگری معامله کرده اید و به راحتی مدل قدیمی را کنار می گذارید. تعداد نسبتاً جدیدی را در نظر بگیرید تلفن های هوشمند در حال جمع آوری گرد و غبار هستند ، و سپس این را در نظر بگیرید: مردم می خواهند آنها را بخرند.

دلایلی که بسیاری از مردم برای فروش تلفن های قدیمی به خود زحمت نمی دهند شامل آسیب به صفحه نمایش یا صرفاً دردسر انجام این کار است. با این وجود ، وقتی کاربران تلفن های قدیمی را به صورت نقدی می فروشند ، پول زیادی می توان کسب کرد و تلاش برای آنها ارزش دارد. در واقع ، درست مثل رایانه های شخصی اولیه، مردم اکنون به خاطر نوستالژی در حال جمع آوری تلفن های همراه قدیمی هستند. بیایید نگاهی به برخی از این تلفن های قدیمی بیندازیم و ببینیم چگونه می توانید a کسب و کار آنها را ورق بزنید.

یک وب سایت ساده راه اندازی کنید

بسیاری از افراد یک تلفن جدید تهیه می کنند و مدل قدیمی خود را به راحتی کنار می گذارند. آنها می توانند آن را برای فروش در یک خانه ارائه دهند سایت حراج، اما زمانی برای صرف عکس گرفتن ، ارسال لیست ، نظارت بر آن ، بسته بندی و ارسال آن وجود دارد. این عوامل می تواند بازدارنده فروش گوشی دست دوم باشد. از بین بردن این موانع برای فروشندگان و خریداران محل شروع کار شماست.

برای شروع ، شما به یک وب سایت ساده نیاز دارید. لازم نیست پیچیده باشد ، فقط یک وردپرس سایت انجام خواهد شد ، و راه اندازی آنها آسان است. ایده این است که شما با خواستن مردم برای فروش نقدی تلفن های قدیمی به شما ، قصد خود را تبلیغ کنید. آنها یک روش ساده برای انجام این کار می بینند ، شما هزینه پست را پوشش می دهید و غیره. اما از آنجا که مردم این روش ساده برای بدست آوردن پول اضافی را می دانند ، شما تلفن های قدیمی آنها را با یک قیمت ناکافی بدست می آورید. سپس آنها را به افرادی می خواهید که ارزش آنها را در بازار دارند.

شما در حال فروش تلفن برای افراد آسان تر و برای مجموعه داران یا افرادی که می خواهند گوشی جدیدی برای خرید آنها داشته باشند آسان تر هستید. یک سوال باقی مانده است: چگونه تلفن ها را پیدا می کنید؟

مربوط: 50 ایده سودآوری سود جانبی

از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

سیستم عامل های رسانه های اجتماعی از بهترین ها هستند بازار یابی ابزاری که هرگز به آنها دسترسی خواهید داشت. با پرسیدن دوستان خود شروع کنید فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و هر سیستم عامل دیگری که می توانید برای پسندیدن یا بررسی صفحه خود استفاده کنید. سپس ، از آنها بخواهید پست شما را که پول خوبی برای تلفن های همراه ارائه می دهد ، به اشتراک بگذارند. به اشتراک گذاری هیچ هزینه ای ندارد و آنها فقط باید یک دکمه را فشار دهند. به این ترتیب ، شما به هزاران نفر بالقوه دسترسی پیدا خواهید کرد ، که در بسیاری از آنها تلفن های قدیمی نشسته اند. قبل از انجام این کار ، باید بدانید که کدام تلفن ها قرار است بفروشند.

در مورد بازار تحقیق کنید

بازار تلفن همراه – حتی برای مدل های دست دوم – یک مدل بسیار شلوغ است ، و شما باید بدانید که به چه چیزی نگاه می کنید. با این حال ، اگر این مطلب را می خوانید ، به احتمال زیاد شما به فن آوری و شاید به تلفن علاقه مند هستید ، بنابراین شما ایده خوبی از فروش و فروش غیر ممکن خواهید داشت.

به عنوان مثال ، اگر کسی به دنبال یک گوشی برای استفاده روزانه است ، علاقه مند به یک گوشی نسبتاً اخیر است آیفومنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  62  =  71