0

چگونه می توان خطا را برطرف کرد: با تماس API ناموفق خطای خاصی بازگردانده نشد

بازدید 2


چگونه می توان خطا را برطرف کرد: با فراخوانی ناموفق API خطای خاصی برنگشت |درست شد| ️

امروز در این آموزش با نحوه رفع خطای cPanel آشنا می شوید- با تماس ناموفق API خطای خاصی برنگشت هنگام ایجاد یک حساب ایمیل در cPanel.

آموزش ویدئویی کوتاه را در ادامه مشاهده کنید چگونه می توان خطا را برطرف کرد: با تماس API ناموفق خطای خاصی بازگردانده نشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=b8JATgW2Wo4

اگر نمی خواهید آموزش ویدیویی را تماشا کنید ، نسخه متنی ذکر شده در زیر را رد کرده و ادامه دهید.

آیا هنگام ایجاد حساب ایمیل در cPanel خطایی دارید؟

وحشت نکنید!

دریافت پیام خطا بسیار معمول است “با تماس API ناموفق خطای خاصی بازگردانده نشد”

رفع خطا: با تماس API ناموفق خطای خاصی بازگردانده نشد
رفع خطا: با تماس API ناموفق خطای خاصی بازگردانده نشد

بسیاری از کاربران شکایت کرده اند که هنگام ایجاد حساب ایمیل در cPanel دچار خطا شده اند. پس از وارد کردن تمام اطلاعات صحیح مانند آدرس ایمیل ، رمز عبور و غیره ، اگر هنوز این خطا را دریافت می کنید “با تماس ناموفق API خطای خاصی برنگشت”یا نمی توانید حساب ایمیل ایجاد کنید ، نگران نباشید در اینجا یک راه حل جایگزین برای شما وجود دارد. فقط راه حلی را که در زیر ارائه شده است ادامه دهید.

دلیل و راه حل:

ابتدا سعی کنید “و غیره“پوشه موجود در فهرست اصلی شما. این خطا عمدتاً به دلیل عدم وجود “” رخ می دهدو غیره”پوشه از فهرست اصلی.

دو راه برای رفع این مشکل وجود دارد- یکی این است که اگر باید پوشه ها و فایل های موجود را بازیابی کنید ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

راه دیگر این است که/home/username/etc را از یک حساب جدید cPanel کپی کرده و آن را در حساب cPanel خود بازیابی کنید. پس از ورود/home/username/etc/cPanel خود ، سعی کنید تک تک حساب های ایمیل قبلی را بازسازی کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا ما را در رسانه های اجتماعی مانند دنبال کنید توییتر و فیس بوک و برای آموزش های ویدئویی ، به ما مشترک شوید کانال یوتیوبhttps://youtube.com/redserverhost.com

صفحه فیس بوک- https://facebook.com/redserverhost

صفحه توییتر- https://twitter.com/redserverhost.com

اگر س quالی دارید ، لطفاً از طریق بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

ممنون که خواندید !!!

برچسب ها: هاست لینوکس ارزان، خرید هاست لینوکس، میزبانی نمایندگی ارزان قیمت، خرید هاست نمایندگی فروش، بهترین میزبانی فروشنده، میزبانی وب ارزان، ارزان ترین میزبانی وب، ارزانترین میزبانی نمایندگی فروش، میزبان فروشنده ارزان، هاست لینوکس ارزان، ارزان ترین هاست لینوکس، بهترین هاست لینوکس، بهترین میزبانی وب

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

9  +  1  =