0

چگونه می توان بودجه کسب و کار اکو خود را دریافت کرد

بازدید 5


4 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

از آنجا که این امر هر یک از اهداف انسانی دیگر را تحت تأثیر قرار می دهد ، بدون شک گرم شدن کره زمین بزرگترین بحران بشریت است. با یک تابستان سوزان در شمال غربی اقیانوس آرام و شدیدتر طوفان های گرد و غبار صحرا، در سرتاسر کره زمین کاملاً روشن است که اکنون گرم شدن کره زمین اتفاق افتاده است تسریع کردن.

اما در همان زمان ، مشاغل در حال مقابله با این چالش هستند: 90٪ از نسل Z معتقد است که شرکت ها باید به رسیدگی به مسائل زیست محیطی کمک کنند. جای تعجب نیست که 74٪ از سرمایه گذاران قصد دارند سرمایه گذاری های خود را در این کشور افزایش دهند بودجه ESG، که شامل مشاغل مبارزه با تغییرات آب و هوا از هر زاویه قابل تصوری است. این بدان معناست که برای جذب نیرو پول زیادی در نظر گرفته شده است تا به شما کمک کند بینایی خود را زنده کنید.

در اینجا نحوه تأمین اعتبار به عنوان یک کارآفرین سازگار با محیط زیست آورده شده است.

1. ایجاد ارتباط با دیگر بنیانگذاران تجارت پایدار

سایر کارآفرینان تازه کار ، به ویژه افراد غیر رقابتی ، می توانند درهای جدیدی را به روی شما باز کنند و شما را از طریق تماس با حامیان VC و برنامه های شتاب دهنده شما معرفی کنند.

می توانید از یک فضای اداری مشترک مانند تبادل سبز، جامعه ای از مشاغل در شیکاگو که به پایداری محیط زیست اختصاص یافته اند ، یا به گروهی مانند این عضو می شوند میزگرد تجارت پایدار نیویورک غربی، که رویدادهایی را برای مشاغل پایدار در منطقه بوفالو-نیاگارا برگزار می کند.

و البته ، از قدرت شبکه های آنلاین استفاده کنید. نترسید مستقیماً با بنیانگذاران مورد تحسین خود تماس بگیرید و آنچه را که روی آنها کار می کنید به اشتراک بگذارید. برای بهترین نتیجه ، قبل از اینکه در صندوق ورودی آنها ظاهر شوید ، با محتوای آنها در شبکه های اجتماعی درگیر شوید.

2. در شتاب دهنده های متمرکز بر پایداری اعمال کنید

شتاب دهنده منابعی را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما در راه اندازی تجارت خود کمک کند. غالباً ، این مستلزم دستیابی به مربیگری مربی ، تجهیزات و حتی سرمایه گذاران است که از زمین بازی شما استقبال می کنند.

خودتان را از شتاب دهنده های محیط زیست محاسبه نکنید فقط به این دلیل که یک شرکت تازه کار با انرژی پاک نیستید. تسریع کننده هایی برای انواع دیگر مشاغل نیز وجود دارد ، از جمله نوآوران مواد غذایی ، مارک های مد پایدار و سایر محصولات مصرفی سبز.

در اینجا برخی از بهترین شتاب دهنده های استارت آپ برای انواع شرکت های سازگار با محیط زیست آورده شده است:

همچنین می توانید تحقیقات بازار را انجام دهید و بررسی کنید که آیا مارک های سازگار با محیط زیست مورد علاقه شما در یک برنامه شتاب دهنده شرکت کرده اند یا خیر. آنها اغلب این اطلاعات را در مورد صفحه یا صفحه مطبوعاتی خود به اشتراک می گذارند.

مربوط: نمونه هایی از ایده های تجاری سازگار با محیط زیست

3. عرشه زمین خود را با آمار درست میخ بزنید

اندازه سبز بازار و فناوری پایدار است پیش بینی می شود رشد کند از 11.2 میلیارد دلار در سال 2020 به 36.6 میلیارد دلار تا سال 2025. این میزان رشد سالانه 26.6 درصد است. برای اثبات تقاضای ورودی از این رشد گسترده به نفع خود استفاده کنید. حتماً آزمایش کنید و آماری برای جایگاه خاص خود پیدا کنید. مثلا، 59٪ آمریکایی ها علاقه مند هستندمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  55  =  56