0

چگونه می توان با فروش آنلاین اقلام مورد علاقه خود درآمد خود را تکمیل کرد

بازدید 5


اگر مانند هزاران استرالیایی فرصتی را که همه گیرها ارائه می دهید ، مرتب کرده و کمی بیشتر هزینه کنید ، تنها نیستید: eBay با افزایش 52 درصدی افرادی که اقدام به فروش اینترنتی می کنند ، در حالی که تقریباً یک سوم اظهار داشت که قصد دارند آن را منبع اصلی درآمد خود قرار دهند.

برای 11 درصد از افرادی که در سال گذشته در این سیستم عامل فروش می کنند ، این برنامه به صورت برنامه تمام وقت آنها در آمده است.

همه اینها برای گفتن است: قطعاً زمان آن است که آن کمدها را پاکسازی کرده و وارد عمل شوید. اما اگر هنوز در مورد ارزش صرف وقت خود مشکوک هستید ، این را در نظر بگیرید: کسانی که محصولات جدیدی را از طریق بازارهای جهانی می فروشند درآمد متوسطشان تقریباً کمتر از 5000 دلار است ، در حالی که حدود یک سوم فروشندگان با فروش دوم خود 1000 دلار اضافی به دست می آورند. چیزهای دستی

و اگر این امر شما را متقاعد نكند ، هیچ كاری متقاعد نخواهد شد: از هر 10 نفر یكی بیش از 10 هزار دلار درآمد فروش آنلاین اقلام قبل را بدست آورد.

بنابراین ، چگونه می توانید درآمد خود را با فروش آنلاین بدون ایجاد شغل تمام وقت دیگری برای خود تأمین کنید؟

بدانید به چه کسی می فروشید

رفتار خرید استرالیایی ها در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 زیر ذره بین قرار گرفته است و فروشندگان احتمالی می توانند از داده های منتشر شده توسط خرده فروشان آنلاین مانند eBay به نفع مالی خود استفاده کنند.

به عنوان مثال ، خانواده ها به سرگرمی های قدیمی مدرسه مانند پازل و بازی با ورق مراجعه می کردند ، در حالی که DIYers در میان ما تجهیزات سخت افزاری ، ابزار قدرت مانند دمنده های برگ (که مطمئن هستیم شنیده اید) و لوازم باغبانی را به هزاران هزار خرید.

کسانی که به دنبال یک فروشگاه خلاق بودند ، به خیاطی روی آوردند – سریعترین سرگرمی روی سکو ، با افزایش فروش بیش از 650 درصد – در حالی که سرانجام بسیاری از استرالیایی ها به قول خود مبنی بر استفاده از مجموعه ورزشگاه خانگی ، خریدهای مکمل های تغذیه ای راضی شدند بیش از 200 درصد

درس؟ بدانید که به چه کسی می فروشید و حدس بزنید که چگونه فعالیت اقتصادی کلان ممکن است بر رفتارهای مخارج آنها تأثیر بگذارد و سپس بر این اساس لیست کنید.

به فرهنگ پاپ توجه کنید

به همان اندازه ، آگاهی از آنچه در فرهنگ می گذرد ، هزینه دارد. همانطور که جهان در جستجوی راه هایی برای سرگرمی در طول یک بار دیگر ، ازمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  2  =