0

چگونه می توان اعلان ها و تأییدیه های فرم مناسب را تنظیم کرد؟

بازدید 7


نحوه تنظیم اعلان ها و تأییدهای فرم در وردپرس

آیا می خواهید هنگام ارسال فرم ، اعلان های خودکار ارسال کنید؟

با ایجاد اعلان های فرم ، می توانید ایمیل هایی را برای خود یا تیم خود ارسال کنید و به محض ارسال یک فرم توسط کاربر مطلع شوید. همچنین می توانید ایمیل هایی را برای کاربر ارسال کنید تا تأیید کنید که فرم ارسال شده را دریافت کرده اید.

در این آموزش ، ما به شما نحوه تنظیم آسان اعلان ها و تأییدیه های فرم وردپرس را نشان می دهیم.

چرا باید اعلان ها و تأییدیه های فرم را تنظیم کنید؟

با اعلان های ایمیل ، می توانید خود و تیم خود را در مورد هرگونه ارسال فرم به روز نگه دارید.

همچنین ، می توانید یک پیام موفقیت آمیز نشان دهید یا ایمیل های تأیید خودکار را برای مشتریان خود تنظیم کنید. این به شما کمک می کند تا تجربه کاربری وب سایت خود را بهبود بخشید.

با این وجود ، برای راه اندازی درست اعلان ها و تأییدات فرم وردپرس ، به یک ابزار آسان و م needثر نیاز دارید.

توصیه می کنیم استفاده کنید WPForms، بهترین افزونه فرم ساز وردپرس.

wpforms

WPForms یک فرم دهنده کشیدن و رها کردن است که به همه اجازه می دهد با چند کلیک فرم ایجاد کنند. این قالب های آماده بسیاری را برای ساختن هر نوع فرم با سهولت ارائه می دهد. این فرم ها پاسخگو هستند بنابراین در همه دستگاه ها مانند تلفن همراه ، رایانه لوحی و رومیزی به خوبی کار می کنند.

وقتی نوبت به ایجاد اعلان ها می رسد ، دلیل انتخاب مناسب WPForms در اینجا آمده است:

 • اعلان های خودکار را به آدرس های ایمیل ترجیحی ارسال کنید
 • تشخیص خودکار آدرس ایمیل مشتری و ارسال ایمیل های شخصی شده
 • پیام تأیید را سفارشی کنید تا بعد از ارسال فرم توسط کاربر ظاهر شود
 • برای فعال کردن اعلان ها ، از قوانین مشروط استفاده کنید

علاوه بر این ، یکپارچه سازی یکپارچه ایمیل با ارائه دهندگان خدمات ایمیل رایج مانند تماس مداوم و Mailchimp. با این کار ، می توانید ایمیل های پاسخگوی خودکار را تنظیم کنید تا مطابق آنچه کاربر در خبرنامه یا وبینار ثبت نام کرده است ، ارسال شوند.

همچنین ، این افزونه به شما این امکان را می دهد که هنگام ارسال فرم توسط کاربر چه اتفاقی می افتد. می توانید یک پیام سفارشی را نمایش دهید یا آنها را به صفحه جدیدی هدایت کنید.

با WPForms ، همه چیز را برای ایجاد فرم های زیبا و تنظیم اعلان های خودکار در اختیار خواهید داشت.

راه اندازی اعلان ها و تأییدهای فرم با استفاده از WPForms

در زیر نحوه تنظیم اعلان ها و تأییدیه های فرم را در 6 مرحله ساده خواهید آموخت. بیا شروع کنیم!

مرحله 1: افزونه WPForms را نصب و فعال کنید

برای شروع ، باید برای یک حساب WPForms ثبت نام کنیدبه

یک نسخه رایگان از افزونه در مخزن وردپرس وجود دارد. با این حال ، نسخه حرفه ای بهترین ویژگی ها را برای ایجاد فرم های شگفت انگیز برای وب سایت شما ارائه می دهد.

پس از ثبت نام ، می توانید افزونه و کلید مجوز را در حساب WPForms خود بیابید.

کلید مجوز WPForms

شما باید افزونه را بارگیری کرده و در سایت وردپرس خود نصب کنید. آیا قبلاً افزونه وردپرس را نصب نکرده اید؟ نگران نباشید ، راهنمای ما را بررسی کنید نحوه نصب افزونه وردپرسبه

پس از نصب و فعالسازی افزونه ، باید کلید مجوز را اضافه کنید. برای این کار ، به WPForms »تنظیمات صفحه را وارد کرده و کلید مجوز را وارد کنید.

صفحه مجوز WPForms

پس از تأیید کلید ، پیام موفقیت آمیز را مشاهده خواهید کرد. اکنون شما آماده ایجاد هر فرم برای سایت خود هستید.

مرحله 2: یک فرم جدید اضافه کنید

برای افزودن فرم جدید ، به WPForms »افزودن صفحه جدید از داشبورد مدیریت شما در مرحله بعد ، باید نام فرم جدید خود را وارد کرده و برای شروع قالب قالب را انتخاب کنید.

wpforms-new-form

سپس ، می توانید فرم ساز را با زمینه های فرم در سمت چپ و پیش نمایش فرم را در سمت راست صفحه مشاهده کنید.

الگوهای WPForms متناسب با اهداف بازاریابی شما طراحی شده اند ، بنابراین نیازی به تغییرات زیاد نخواهید داشت. با این وجود ، شما می توانید کنترل کاملی بر سفارشی سازی فرم خود داشته باشید و استفاده از فرم ساز فوق العاده آسان است.

wpforms-form-builder

اگر می خواهید فیلدهای جدیدی اضافه کنید ، کافی است فیلدها را از منوی سمت چپ به پیش نمایش فرم بکشید و رها کنید.

شما می توانید اضافه کنید:

 • چک باکس ها
 • منوهای کشویی
 • چند گزینه ای
 • شماره تلفن
 • کپچا
 • لغزنده های شماره

…و خیلی بیشتر! اگر از نسخه برتر استفاده می کنید ، می توانید به کاربران اجازه دهید اسناد مانند رزومه را بارگذاری کنند. حتی می توانید به آنها اجازه دهید محصولات و پرداخت ها را مستقیماً بپذیرید از طریق فرم شما

برای سفارشی کردن یک فیلد ، آن را انتخاب کنید و در سمت چپ گزینه هایی برای تغییر نام فیلد ، توضیحات و موارد دیگر مشاهده خواهید کرد.

wpforms-form-field

پس از اتمام ایجاد فرم خود ، کلید را فشار دهید صرفه جویی در بالا برای ذخیره تغییرات خود کلیک کنید.

اکنون که فرم شما آماده است ، می توانید اعلان های خودکار فرم وردپرس را تنظیم کنید.

مرحله 3: پیکربندی و مدیریت اعلان های فرم

WPForms هنگامی که کاربر یک فرم را پر می کند ، یک ایمیل پیش فرض به ایمیل سرپرست وردپرس شما ارسال می کند. بنابراین به طور خودکار به شما اطلاع داده می شود ، با این حال ، WPForms گزینه های پیشرفته ای برای ایجاد اعلان های خودکار دارد که قطعاً ارزش بررسی را دارد.

ابتدا می توانید آدرس های ایمیل ترجیحی را اضافه کرده و ایمیل را سفارشی کنید. به عنوان مثال ، اگر کسی مخاطبی را پر کند یا فرم درخواست نقل قول، شما می خواهید به شخصی که پیگیر موارد جدید است اطلاع دهید.

اما اگر کاربر محصولی را انتخاب کرده و از طریق فرم شما پرداختی انجام دهد ، می توانید به جای آن به تیم محصول خود اطلاع دهید.

WPForms به اعلان های داخلی اضافه شده است ، همچنین به شما امکان می دهد پس از ارسال فرم ، اعلان های ایمیل خودکار را برای شخص ارسال کنید. اگر آنها در خبرنامه ثبت نام کرده اند ، می توانید از آنها استقبال کرده و سفر خود را آغاز کنید ، یا اگر چیزی خریداری کرده اند ، می توانید برای آنها پیام تشکر ارسال کرده و سفارش آنها را تأیید کنید.

ما به شما نشان می دهیم که چگونه این ایمیل های اعلان را برای تیم خود و بازدیدکنندگان وب سایت خود تنظیم کنید.

1. اعلان های ایمیل برای شما و اعضای تیم خود

در فرم ساز ، به تنظیمات »اعلان ها و می توانید تنظیمات اعلان پیش فرض را مشاهده کنید.

در اینجا ، می توانید آدرس های ایمیل سفارشی را که با کاما جدا شده اند ، اضافه کنید. به این ترتیب می توانید هر زمان که فرم ارسال شده است ، خود و اعضای تیم خود را مطلع کنید.

form-notification-email

جدا از این ، می توانید تنظیمات مانند نام از ، نام موضوع و متن ایمیل را تغییر دهید.

وقتی به پایین اسکرول می کنید ، می بینید منطق شرطی را فعال کنید گزینه. این به شما امکان می دهد قوانین را طوری تنظیم کنید که اعلان های ایمیل فقط در صورت برآورده شدن معیارها ارسال شوند.

قوانین اطلاع رسانی

بنابراین ، به عنوان مثال ، شما می توانید انتخاب کنید که فقط در صورتی که شخص نظر یا پیامی اضافه کند به شما اطلاع داده شود. به این ترتیب ، اگر نیاز دارید به پیام یا درخواست ویژه آنها پاسخ دهید ، بلافاصله متوجه خواهید شد.

وقتی تنظیمات سفارشی خود را اضافه کردید ، می توانید اعلان را ذخیره کنید. مانند این ، می توانید اعلان های متعددی با استفاده از دکمه “افزودن اعلان جدید” ایجاد کنید. بنابراین می توانید افراد مختلف تیم خود را بر اساس پاسخ کاربر به فرم خود مطلع کنید.

2. ایمیل خودکار سفارشی برای مشتریان

در مرحله بعد ، می توانید ایمیل های تأییدی را تنظیم کنید که بلافاصله پس از ضربه زدن به دکمه ارسال برای مشتریان ارسال می شود.

استفاده کنید افزودن اعلان جدید برای ایجاد یک اعلان جداگانه برای بازدیدکنندگان. در ارسال به آدرس ایمیل فیلد را کلیک کنید نمایش برچسب های هوشمند گزینه.

اعلان های فرم مشتری

سپس ، شما باید انتخاب کنید پست الکترونیک از زمینه های موجود با این کار آدرس ایمیل وارد شده توسط بازدید کننده به صورت خودکار شناسایی می شود.

اگر می خواهید همان اعلان را برای خود ارسال کنید ، می توانید برچسب {admin_email} یا شناسه ایمیل ترجیحی خود را جداگانه با کاما اضافه کنید.

در مرحله بعد ، می توانید یک موضوع و پیام ایمیل را با توجه به نیاز خود اضافه کنید. اگر می خواهید جزئیات آنها را در فرم وارد کنید ، از برچسب هوشمند {all_fields} استفاده کنید. این به طور خودکار تمام فیلدها را از فرم آورده و آنها را به پیام ایمیل اضافه می کند.

مشتری-ایمیل-پیام

در اینجا نیز می توانید منطق شرطی را فعال کنید تا اعلان ها را تنها در صورت رعایت یک قانون فعال کند.

در نهایت ، مطمئن شوید که بر روی دکمه کلیک کنید صرفه جویی برای ذخیره تغییرات

اکنون نحوه تنظیم اعلان های فرم وردپرس با WPForms را آموخته اید. در مرحله بعد ، نحوه سفارشی سازی اعلان های ایمیل خود را به شما نشان خواهیم داد.

مرحله 4: سفارشی سازی اعلان های ایمیل

WPForms به شما امکان می دهد اعلان خود را متناسب با رنگ مارک و موضوع وب سایت خود سفارشی کنید.

برای افزودن ظاهر سفارشی خود ، به WPForms »تنظیمات و باز کنید ایمیل ها برگه در اینجا ، می توانید تنظیماتی را مشاهده کنید که برای همه اعلان های ایمیل سایت شما اعمال می شود.

ایمیل-اطلاع رسانی-سفارشی سازی

برای سفارشی کردن اعلان های ایمیل خود ، می توانید از تنظیمات زیر استفاده کنید:

 • قالب: به طور پیش فرض ، همه اعلان های ایمیل در قالب HTML ارسال می شوند. می توانید از این گزینه برای تغییر قالب ایمیل به استفاده کنید متن سادهبه
 • تصویر سرصفحه: این گزینه به شما امکان می دهد یک تصویر یا لوگوی سرصفحه به اعلان های فرم خود اضافه کنید. می توانید روی بارگذاری تصویر برای افزودن تصویر به ایمیل های خود دکمه را فشار دهید.
 • رنگ پس زمینه: با استفاده از این گزینه می توانید رنگ پس زمینه اعلان های ایمیل خود را تغییر دهید. روی این قسمت کلیک کنید و انتخاب کننده رنگ را مشاهده خواهید کرد که در آن می توانید رنگ پس زمینه را انتخاب کنید.

برای ذخیره همه تغییرات خود ، روی تنظیمات را ذخیره کن دکمه در انتها

مرحله 5: تنظیمات تأیید در ارسال فرم را تنظیم کنید

تأییدها با اعلان های ایمیل متفاوت است. اعلان های فرم وردپرس به آدرس های ایمیل ارسال می شوند در حالی که پیام های تأیید برای کاربران در وب سایت شما نمایش داده می شود.

پیام تأیید

برای تنظیم تأییدها ، را باز کنید تنظیمات »تأییدها زبانه در فرم ساز. اکنون می توانید گزینه Confirmation Type را مشاهده کنید.

wpforms-confirmations

اکنون ، می توانید از بین 3 نوع تأیید ، یکی را انتخاب کنید:

 • پیام: این گزینه ی پیش فرض می باشد. این به شما امکان می دهد یک پیام موفقیت آمیز ارسال فرم را اضافه کنید.
 • نمایش صفحه: این گزینه به شما امکان می دهد تا کاربران را پس از کلیک بر روی دکمه ارسال به صفحه سفارشی هدایت کنید.
 • رفتن به URL (تغییر مسیر): این به شما امکان می دهد هر URL را اضافه کنید و کاربران را به سایت دیگری هدایت کنید.

پس از افزودن یک پیام تأیید و انتخاب نوع تأیید ، روی صرفه جویی دکمه.

مرحله 6: فرم را به سایت وردپرس خود اضافه کنید

در نهایت ، می توانید فرم را به هر صفحه یا پست در سایت خود اضافه کنید. در ویرایشگر بلوک ، می توانید بلوک “WPForms” را جستجو کنید.

add-form-in-site

سپس ، شما قادر خواهید بود برای دیدن یک فرم را انتخاب کنید گزینه. روی گزینه کشویی کلیک کرده و فرمی را که به تازگی ایجاد کرده اید انتخاب کنید.

فرم انتخاب

اکنون ، می توانید صفحه یا پست را در سایت وردپرس خود منتشر کنید.

اگر از ویرایشگر کلاسیک استفاده می کنید ، یک دکمه “افزودن فرم” وجود دارد که می توانید از آن برای انتخاب فرم خود استفاده کنید:

افزودن فرم در ویرایشگر کلاسیک

در نهایت ، شما همچنین می توانید فرم را به هر منطقه آماده ویجت در سایت خود مانند نوار کناری یا پاورقی اضافه کنید. سر به ظاهر »ابزارک ها برگه

به سادگی برگه WPForms را در نوار کناری یا منوی پاورقی خود بکشید و رها کنید.

wpforms را به نوار کناری اضافه کنید

سپس می توانید فرم خود را انتخاب کنید و در یک لحظه به سایت شما اضافه می شود.

و این تنها چیزی است که ما برای شما داریم! شما با موفقیت اعلان ها و تأییدیه های فرم وردپرس خودکار را در سایت وردپرس خود راه اندازی کرده اید.

می توانید پیش بروید و استفاده کنید WPForms ایجاد انواع فرم ها برای سایت شما مانند:

 • ثبت نام در خبرنامه
 • نظرسنجی ها و نظرسنجی ها
 • مرور و توصیفات
 • ثبت نام وبینار
 • فرم های تماس و تماس مجدد
 • درخواست نقل قول
 • سفارشات محصول

WPForms بهترین افزونه فرم ساز است که به شما امکان می دهد تجربه کاربری را بهبود بخشیده ، سرنخ ها را جمع آوری کرده و وب سایت خود را سریع رشد دهید!

امیدواریم این آموزش به شما کمک کند نحوه تنظیم اعلان ها و تأییدیه های ایمیل مناسب را بیاموزید.

برای مراحل بعدی ، این منابع مفید هستند:

این پست ها به شما کمک می کند تا ویژگی های مفیدی مانند فیلد آدرس تکمیل خودکار و reCAPTCHA Google را به فرم های خود اضافه کنید. و آخرین مورد با بهترین ابزارهای ضبط ایمیل برای وب سایت شما پر شده است تا لیست مشترکان شما را منفجر کند.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

70  +    =  72