0

چگونه لباس و کفش های طراح را با قیمت مناسب در eBay و Depop از جمله 700 پوند خریداری می کنم …

بازدید 8


مادر دو نفره پس از انتخاب لباس و کفش های طراح با قیمت مناسب از طریق eBay و Depop ، اسرار خرید خود را به اشتراک گذاشته است.

یافته های او شامل یک جفت پاشنه آبی کریستین لوبوتین به ارزش 700 پوند و فقط 75 پوند است.

آندره توانست لباس ساندرو را برای چانه زنی کیف کنداعتبار: هاید نیوز و تصاویر
پاشنه های جدید اما قدیمی Louboutin آندره یک معامله بوداعتبار: آندریا پوگ

او همچنین با استفاده از وب سایت ها و برنامه های دست دوم ، دو لباس ویکتوریا بکهام به ارزش حدود 2000 پوند برای هر کدام تنها 100 پوند خریداری کرده است.

این حسابدار 35 ساله ، که در گورینگ ، آکسفوردشایر زندگی می کند ، با دو دخترش سوفی 12 ساله و هریت ، نه ساله ، توضیح می دهد: “من همیشه یک خریدار واقعی بودم.”

“من هر روز یک زایمان Asos داشتم و با راننده تحویل خود در شرایط نامی بودم.

اما در سال 2017 ، آندره مادر تنها شد و در حالی که به صورت نیمه وقت کار می کرد و از فرزندان خود مراقبت می کرد ، سعی در پرداخت قبض داشت.

او می افزاید: “من مجبور شدم حجم خود را کاهش دهم و به خانه کوچکتر بروم و بدیهی است که مجبور شدم هزینه های خود را کاهش دهم.

“سخت بود. خرید لباس یکی از لذت های من بود ، من عاشق مد هستم ، اما دیگر توانایی پرداختن به خودم را نداشتم.

“مانند بسیاری از والدین ، ​​همه چیزهایی که من به دست می آوردم با قبض یا بچه ها انجام می شد. به خصوص مجرد بودن بسیار سخت بود. من تمام اعتماد به نفس خود را از دست داده ام. “

اما دو سال پیش ، در فوریه 2019 ، آندریا شروع به تحقیق برای تجارت جدید خود کرد itwontcosttheearth.com – یک وب سایت هدیه پایدار و لوازم خانگی.

در حین انجام این کار ، او با برخی از وب سایت های خرید دست دوم مانند Depop آشنا شد ، یک برنامه مد که در آن می توانید لباس های دست دوم بخرید و بفروشید.

آندره می گوید: “در حالی که سعی در راه اندازی کسب و کار خود داشتم از تأثیر مد روز بر محیط آگاه شدم.”

در بریتانیا ، سالانه 300000 تن لباس می سوزد یا دفن می شود و بسیاری از لباس های ارزان از پلاستیک های غیر قابل بازیافت تهیه می شود که باعث انتشار کربن و تغییرات آب و هوایی می شود.

با خرید لباس احساس گناه کردم

آندره می گوید: “من در مورد تمام لباس هایی که خریداری کردم و تاثیری که بر آن وارد شده احساس گناه می کنم.” “اما وقتی شروع به مرور کردم. من همچنین متوجه شدم که می توانید معاملات واقعی را انتخاب کنید.

“یکی از خریدهای مورد علاقه من یک پیراهن آبی ویکتوریا بکهام است که 20 پوند به من پس داد اما در ابتدا حدود 200 پوند فروخته می شد.

“من دو لباس ویکتوریا بکهام دارم که عاشق آنها هستم.

آنها معمولاً بین 1500 تا 2000 پوند به فروش می رسند ، اما من هر کدام را حدود 100 پوند خریدم.

پاشنه لوبوتین که خریدم فقط یکبار پوشیده بود.

نکات مهم آندریا

  • خاص باشید. اگر “لباس” تایپ کنید ، تحت تأثیر گزینه ها قرار خواهید گرفت. اندازه های خود را طوری تنظیم کنید که فقط موارد مناسب و در صورت امکان طول یا رنگ خاصی را نشان دهد.
  • “اقلام تازه فهرست شده” را انتخاب کنید تا هزاران چیز قدیمی را که قبلاً دیده اید زیر و رو کنید.
  • مارک ها یا طراحان خاصی را که دوست دارید جستجو کنید تا بتوانید آنچه را که دوست دارید و مناسب شماست ، تعیین کنید.
  • بررسی بگذارید هرچه نظرات بیشتری دریافت کنید ، بیشتر به خریدار و فروشنده قابل اعتماد تبدیل می شوید و موفق تر خواهید بود.
  • پیشنهادات بی پروا بدهید می توانید ببینید مدت زمانی که چیزی ذکر شده است. اگر بیش از یک ماه گذشته است ، پیشنهاد دهید. من یک شلوار جین کلود پیرلوت بسیار زیبا دریافت کردم که به قیمت 60 پوند به فروش می رسید. من به فروشنده 30 پوند پیشنهاد دادم و او خوشحال بود که از شر آنها خلاص شد. ارزش آنها حدود 150 پوند جدید بود و او هرگز آنها را نپوشیده بود.

آنها کاملاً زرق و برق دار هستند و من باید آنها را تحت قفل نگه دارم زیرا دخترم نیز آنها را دوست دارد.

“من چند طراح مورد علاقه مانند ساندرو و آلیس و اولیویا پیدا کرده ام ، بنابراین تمایل دارم که آنها را جستجو کنم ، زیرا می دانم که لباس آنها را دوست دارم و آنها معمولا مناسب من هستند.

“من اکنون Depop را به وب سایت هایی مانند Asos ترجیح می دهم.

“من همچنین از Vestiaire Collective ، eBay و Thrift Plus استفاده می کنم. کمتر خرید می کنم اما قطعاتی که خریداری می کنم کیفیت بهتری دارند.

“من واقعاً آنها را دوست دارم بر خلاف اینکه فکر می کنم” آه ، این خوب است ، من آن را جمعه شب می پوشم “، سپس به پشت کمد لباس من می افتد.

“قطعات نیز دوام می آورند. کیفیت بهتری دارند.

اگر تصمیم بگیرید که چیزی درست نیست ، می توانید آن را مجددا بفروشید و ارزش خود را حفظ کنند. اگر تصمیم بگیرم یکی از لباس های ویکتوریا بکهام را بفروشم ، احتمالاً چیزی را که برای آن خرید کرده ام پس می گیرم.

من هنوز می توانم معاملات خود را در خیابان های بزرگ برطرف کنم

“بسیاری از چانه زنی های خیابانی وجود دارد ، بنابراین من هنوز می توانم Zara خود را برطرف کنم. در حالی که n هستم احساس بهتری دارممنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +  3  =