0

چگونه خودم را در 75 پادکست در سال گذشته پیدا کردم

بازدید 2


4 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

من در بیش از 75 پادکست در یک سال گذشته حضور داشته ام ، و داستانم را در مورد MASAMI ، مارک تمیز کننده حق بیمه مو که در فوریه 2020 تأسیس کردم ، به اشتراک می گذارم. درست است ، 75 و شمارش!

گرچه مهمان بودن در پادکست ها دشوار و ترسناک به نظر می رسد ، من اینجا هستم تا به شما بگویم که این کار کاملاً آسان است. درج پادکست در برنامه بازاریابی شما مزایای زیادی دارد. اول ، پادکست ها یک راه عالی برای بیان یک داستان تجاری جامع هستند (انجام این کار با تبلیغات دیجیتال و مدت زمان کوتاه توجه ما بسیار دشوارتر است).

پادکست های خوب مانند نمایش های Netflix با ارزش هستند همین که روی یکی از عاشقان خود لم دادید ، احتمالاً همه قسمت های قبلی را گوش خواهید داد. زیبایی پادکست ها این است که همیشه سبز هستند ، بنابراین مدت ها پس از ضبط قسمت ها قابل کشف هستند.

علاوه بر این ، پادکست ها می توانند به افراد درک کنند که افراد پشت این تجارت هستند این روزها شفافیت به عنوان یک وظیفه در آمده است زیرا مردم می خواهند بنیانگذاران ، ارزشها و داستان آنها را درک کنند. پادکست ها نیز منبع بسیار خوبی از محتوا هستند. شما محتوای فرم طولانی دریافت خواهید کرد که می توانید در کانال های اجتماعی خود استفاده کنید (و اگر پادکست ویدیویی نیز باشد ، می توانید آن را در YouTube ارسال کنید). شما همچنین می توانید قطعه ها و گچ بری های صدا را برای انتقال به سراسر اینستاگرام ، LinkedIn ، فیس بوک و توییتر استفاده کنید. سرانجام ، موتورهای جستجو محتوا را دوست خواهند داشت که به سئو سایت شما کمک می کند.

مربوط: 25 پادکست برتر تجاری برای کارآفرینان

چگونه فرصت های حضور در پادکست را پیدا کنیم

بنابراین ، چگونه می خواهید مهمان شوید؟ اولین قدم برای میهمان شدن این است که بفهمید در مورد چه چیزی می توانید راحت (و ماهرانه) گفتگو کنید. برای من ، موضوعاتی شامل راه اندازی مشاغل ، موقعیت تجاری ، موقعیت شغلی بچه ها و کار ، زیبایی پاک ، مراقبت از مو ، سلامتی ، توانمند سازی زنان ، نکات بازاریابی ، مشاوره رهبری و محورهای شغلی است. خوشبختانه پادکست های زیادی در مورد همه این موضوعات وجود دارد و تعداد آنها رو به رشد است. در واقع ، تقریبا 900000 پادکست در سال 2020 در سطح جهانی راه اندازی شد.

در مرحله بعدی ، شما باید خود را با آن هماهنگ کنیدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  2  =