چگونه به راحتی یک سایت کوپن در وردپرس ایجاد کنیم


آیا می خواهید یک سایت کوپن در وردپرس ایجاد کنید؟

سایت های کوپن به مشتریان کمک می کنند تا تخفیف و معاملات آنلاین را پیدا کنند در حالی که شما با کمیسیون های وابسته درآمد کسب می کنید.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بدون مهارت خاصی وب سایت کوپن را به راحتی در وردپرس ایجاد کنید.

نحوه ایجاد وب سایت کوپن در وردپرس

سایت کوپن چیست؟

وب سایت کوپن یک سایت بازاریابی وابسته است که به مشتریان در یافتن کوپن و معاملات کمک می کند. این یک محبوب است ایده تجارت آنلاین که با رایج شدن خرید آنلاین ، به سرعت در حال رشد است.

این وب سایت ها کسب درآمد آنلاین با مشارکت و بازاریابی وابسته. در واقع ، آنها هر بار که کاربر با استفاده از کد کوپن خود یا کلیک بر روی لینک وابسته خود ، خرید می کند ، کمیسیون دریافت می کنند.

به عنوان مثال ، ما بخش معاملات ویژه خود را در WPBeginner داریم که در آن با شرکت های برتر وردپرس همکاری کرده ایم تا کاربران خود را منحصر به فرد ارائه دهیم کوپن و معاملات وردپرس.

معاملات WPBeginner

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی همکاری و مشارکت ها ، به بخش کامل ما مراجعه کنید راهنمای بازاریابی وابسته برای مبتدیان.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید به راحتی یک وب سایت کوپن در وردپرس ایجاد کنید و آن را با موفقیت رشد دهید.

شروع کار با وب سایت کوپن خود

برای ایجاد وب سایت کوپن به یک نام دامنه و یک حساب میزبانی وب نیاز دارید.

نام دامنه همان چیزی است که کاربران برای دسترسی به سایت شما در مرورگرهای خود تایپ می کنند (به عنوان مثال: wpbeginner.com). حساب میزبانی وب محلی است که تمام پرونده های وب سایت شما در آن ذخیره می شود. درباره راهنما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید تفاوت بین نام دامنه و میزبانی وب.

هزینه نام دامنه ها معمولاً 16.99 دلار در سال است و میزبانی وب سایت از 7.99 دلار در ماه شروع می شود. اگر تازه شروع کار کنید این برای یک تجارت کوچک کمی گران است.

خوشبختانه ، مردم در Bluehost توافق کرده اند که با نام دامنه رایگان و گواهی SSL تخفیف سخاوتمندانه ای را به کاربران WPBeginner ارائه دهند. می توانید با پرداخت 2.75 دلار در ماه شروع کنید.

to برای ادعای این پیشنهاد اختصاصی Bluehost اینجا را کلیک کنید

Bluehost یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان است و یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس به طور رسمی توصیه می شود.

پس از ثبت نام برای میزبانی ، Bluehost وردپرس را به طور خودکار نصب می کند و می توانید از داشبورد حساب خود وارد شوید.

اگر به کمک نیاز دارید ، کامل ما را ببینید آموزش نصب وردپرس برای جزئیات بیشتر

راه اندازی سایت کوپن ها در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی کوپن های WP پلاگین برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما مراجعه کنید نحوه نصب افزونه وردپرس.

کوپن های WP

پس از فعال سازی ، می توانید به کوپن »اضافه کردن جدید صفحه برای ایجاد اولین کوپن خود را. به سادگی یک عنوان برای کوپن خود و سپس یک توضیح طولانی در قسمت محتوا ارائه دهید.

کوپن جدید اضافه کنید

در زیر ویرایشگر ، جعبه “جزئیات کوپن های WP” را مشاهده خواهید کرد. اینجا جایی است که کد کوپن ، آدرس اینترنتی شرکت اینترنتی ، تماس برای اقدام ، تاریخ انقضا و موارد دیگر را اضافه خواهید کرد.

جزئیات کوپن

در آخر ، شما باید یک تنظیم کنید تصویر شاخص برای کوپن شما توصیه می کنیم برای اطمینان از بی نقص به نظر رسیدن طرح شبکه کوپن خود ، از تصاویر یک اندازه استفاده کنید.

تنظیم تصویر کوپن

پس از پایان کار ، می توانید تغییرات خود را ذخیره کرده یا کوپن خود را منتشر کنید.

بعد از اینکه چند کوپن اضافه کردید می توانید برای مشاهده همه کوپن های خود به بایگانی کوپن ها مراجعه کنید. WP Coupons به طور خودکار یک صفحه کوپن در شما ایجاد می کند وب سایت وردپرس. به طور کلی در یک URL مانند این قرار دارد: https://example.com/coupons/

پیش نمایش صفحه کوپن ها

همچنین می توانید بر روی عنوان کوپن کلیک کنید تا صفحه کوپن منفرد با توضیحات طولانی تر مشاهده شود.

صفحه کوپن تک

نمایش کوپن در وب سایت وردپرس شما

به طور پیش فرض ، کوپن های WP به شما امکان می دهد از الگوی بایگانی کوپن ها برای نمایش همه کوپن های خود به طور هم زمان استفاده کنید.

با این حال ، ممکن است الگوی پیش فرض به خوبی با طرح زمینه وردپرس شما کار نکند ، یا شما فقط بخواهید کوپن های خود را در صفحه دیگری نمایش دهید.

برای غیرفعال کردن صفحه بایگانی پیش فرض کوپن ، به سادگی به بروید تنظیمات »کوپن های WP. در زیر بایگانی کوپن ، گزینه “Enable Custom Temple” را خاموش کنید.

بایگانی کوپن ها را غیرفعال کنید

اکنون می توانید از [wp_coupons] کد کوتاه در هر نقطه از وب سایت وردپرس خود برای نمایش همه کوپن های خود.

به سادگی یک پست یا صفحه وبلاگ را ویرایش کنید که می خواهید شبکه کوپن های خود را نمایش دهید. در صفحه ویرایش پست ، روی دکمه (+) افزودن بلوک و بلوک کد کوتاه به منطقه محتوای خود کلیک کنید.

اکنون ، آن را کپی و پیست کنید [wp_coupons] کد کوتاه در داخل تنظیمات بلوک. فراموش نکنید که تغییرات خود را به روز کنید یا منتشر کنید.

نحوه نمایش آن در سایت آزمایشی ما در اینجا است:

صفحه کوپن های سفارشی

نمایش کوپن های فردی در یک پست یا صفحه

کوپن های WP همچنین نمایش یک کوپن در داخل پست ها و صفحات وردپرس خود را آسان می کند. این ویژگی زمانی مفید است که شما در حال نوشتن محتوا برای تبلیغ یک محصول یا شریک خاص هستید.

برای نمایش یک کوپن ، باید به اینجا بروید کوپن »کوپن صفحه را کلیک کرده و روی پیوند ویرایش در زیر کوپنی که می خواهید به یک پست یا صفحه اضافه کنید کلیک کنید.

ویرایش کوپن

در صفحه ویرایش کوپن ، به پایین به کادر “جزئیات کوپن های WP” بروید و کد کوتاه را در گوشه پایین سمت راست آن بخش مشاهده خواهید کرد. باید این کد کوتاه را کپی کنید.

کد کوتاه کوپن تک

اکنون باید پست یا صفحه ای را که می خواهید کوپن در آن نمایش داده شود ویرایش کنید. در صفحه ویرایش پست ، روی دکمه (+) add block کلیک کنید و سپس بلوک Shortcode را انتخاب کنید.

افزودن کد کوتاه کوپن

پیش بروید و کد کوتاهی را که قبلاً کپی کرده اید جایگذاری کنید و پست / صفحه خود را ذخیره کنید. اکنون می توانید پیش نمایش مطالب خود را مشاهده کنید تا کد کوتاه فردی خود را در عمل مشاهده کنید.

کوپن تک

نمایش کوپن ها در یک ابزارک نوار کناری

WP Coupons دو روش برای نمایش کوپن ها در نوار کناری وردپرس ارائه می دهد ابزارک.

برای نمایش یک کوپن تصادفی در نوار کناری وردپرس خود ، می توانید به اینجا بروید ظاهر »ابزارک ها صفحه را انتخاب کرده و “WP Coupons Widget” را به نوار کناری خود اضافه کنید.

ویجت کوپن

می توانید برای ویجت خود عنوانی تهیه کنید و سپس بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

اکنون می توانید ابزارک را در وب سایت خود پیش نمایش کنید تا ببینید کوپن تصادفی در نوار کناری نمایش داده می شود.

پیش نمایش ویجت کوپن

اگر می خواهید کوپن های خاصی را در نوار کناری وردپرس خود نمایش دهید ، می توانید از روش کد کوتاه استفاده کنید.

به سادگی ابزارک ‘Text’ را به نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید و سپس آن را اضافه کنید [coupon id="19"] کد کوتاه در قسمت متن.

فراموش نکنید که شناسه کوپنی را که می خواهید نمایش دهید جایگزین کنید. همانطور که قبلاً در این راهنما نشان داده شده است ، می توانید یک کد کوتاه کوپن را با ویرایش ساده کوپن پیدا کنید.

برای نمایش چندین کوپن در نوار کناری خود ، می توانید چند کد کوتاه با شناسه کوپن اضافه کنید. نحوه مشاهده آن در وب سایت آزمون ما در اینجا است.

کوپن تک در نوار کناری

تغییر سبک کوپن ها

کوپن های WP گزینه های محدودی برای انتخاب رنگ ها و سبک ها برای شبکه ها و پانل های کوپن فراهم می کند.

با مراجعه به آنها می توانید آنها را پیدا کنید تنظیمات »کوپن های WP صفحه را تغییر دهید و به تب Style Options بروید.

سبک های کوپن های WP

از اینجا می توانید رنگ ها و اندازه قلم ها را متناسب با قالب وردپرس یا الزامات طراحی خود انتخاب کنید.

پس از اتمام کار ، فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

مدیریت و رشد سایت کوپن های شما

مقدار زیادی وجود دارد ابزارها و افزونه های بازاریابی وابسته که می توانید برای مدیریت و رشد وب سایت کوپن خود استفاده کنید.

در اینجا برخی از ابزارهای اساسی مورد نیاز شما آورده شده است.

1. پیوندهای زیبا

پیوندهای زیبا

پیوندهای زیبا یک افزونه مدیر پیوندهای وابسته وردپرس است. به شما امکان می دهد URL های وابسته زشت و طولانی را به URL های کوتاه و تمیز کوتاه کنید.

همچنین به شما کمک می کند تا به راحتی پیوندهای وابسته خود را ردیابی ، گروه بندی ، مرتب سازی و مدیریت کنید. این یک صرفه جویی در وقت بزرگ برای بازاریاب های وابسته است.

به عنوان مثال ، اگر شریک زندگی خود را در چندین مکان در وب سایت خود تبلیغ کنید و آنها ناگهان پیوندهای وابسته خود را تغییر دهند ، می توانید پیوند را در یک مکان به روز کنید و به صورت خودکار در هر مکان دیگری به روز می شود.

جایگزین: ThirstyAffiliates

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. این به شما نشان می دهد که کاربران شما از کجا آمده اند و هنگام مراجعه به وب سایت شما چه کاری انجام می دهند.

همچنین به شما امکان می دهد به راحتی پیگیری تبدیل را تنظیم کنید در وب سایت خود ، بنابراین می توانید تصمیمات مبتنی بر داده را برای رشد تجارت خود بگیرید.

به عنوان مثال ، می توانید ببینید کدام کوپن ها کلیک بیشتری می گیرند و کدام کوپن ها بازدید دارند اما کلیک ندارند. سپس می توانید آن معاملات کوپن را بهبود بخشید تا نرخ کلیک آنها افزایش یابد.

3. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster شماره 1 نرم افزار بهینه سازی تبدیل در بازار است. به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت را به راحتی به مشترکین و مشتری تبدیل کنید.

OptinMonster به شما ابزارهای فوق العاده قدرتمندی برای تبلیغ کوپن و معاملات در سراسر وب سایت شما می دهد. همراه با پنجره های سبک ، تایمر شمارش معکوس، آگهی های سرصفحه و پاورقی ، پنجره های کشویی ، پنجره های چرخشی برای برنده شدن، و بیشتر.

همه این ابزارها به تبلیغ کوپن و معاملات در وب سایت شما کمک می کنند ، بنابراین می توانید نرخ تبدیل خود را افزایش دهید و درآمد شرکت وابسته خود را رشد دهید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه به راحتی یک سایت کوپن در وردپرس ایجاد کنید. در مرحله بعدی ، می خواهید مقایسه ما با بهترین نرم افزار چت زنده برای مشاغل کوچک، یا راهنمای ما در نحوه انتخاب بهترین نرم افزار طراحی وب.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست چگونه به راحتی یک سایت کوپن در وردپرس ایجاد کنیم اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.

منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *