0

چگونه امپراطوری خود را مانند الون ماسک بسازیم

بازدید 17


5 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

الون ماسک از یک شخص نسبتاً ناشناخته در صنعت فناوری به یک نام خانوادگی تبدیل شد و با هر پست در رسانه های اجتماعی بر جهان تأثیر گذاشت. بعد از اینکه او در مورد Dogecoin توییت کرد ، ارز رمزنگاری شده 1500 درصد افزایش یافت. ماسک یک بار با بدنامی توئیتر “Use Signal” را نوشت و میلیون ها نفر از برنامه پیام رسان معروف WhatsApp به Signal پریدند. Signal Advance ، یک شرکت کاملاً نامربوط ، پس از این توییت نیز شاهد رشد 12000 درصدی قیمت سهام خود بود.

توانایی تأثیرگذاری ، مانند ماسک ، احتمالاً بالاترین شکل قدرت است. بنابراین چگونه ماسک این قدرت اجتماعی را بدست آورد و چه چیزی می توانیم از او یاد بگیریم؟

شهرت و نفوذ ایلان ماسک

ماسک در طول سال ها با محصولات و دستاوردهای مختلف بدنام شد. او شد مولتی میلیونر، بسیار ثروتمند با فروش شرکت تازه تأسیس خود ، Zip2 ، هنگامی که او 20 ساله بود. وی در ادامه با همکاری X.com همکاری کرد که بعداً به Paypal تبدیل شد.

اگرچه او تاسیس کرد SpaceX در سال 2002 ، وی شروع به ساخت عنوان های خبری تا سال 2012 نکرد. در ماه مه همان سال ، SpaceX با موفقیت اولین وسیله تجاری را به فضا و به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاد و در واقع ماسک را به کانون توجهات پرتاب کرد. در اینجا چیزی است که ماسک را بسیار تأثیرگذار می کند و چگونه می توان از طرح اصلی او پیروی کرد.

مربوط: چرا ایلان ماسک بسیار موفق است؟ همه اینها به 5 ویژگی اصلی شخصیت برمی گردد

او یک بینا است

ایلان ماسک به داشتن و دستیابی به اهداف والا مشهور است. با Zip2 ، او و برادرش کیم بال نقشه ای آنلاین ایجاد کردند که مشاغل اطراف را به نمایش می گذارد. این مفهومی است که امروزه بسیاری از ما در زندگی روزمره خود از آن استفاده می کنیم ، اما در آن زمان چیزی شنیده نشده بود. ماسک با X.com به افراد امکان انتقال پول برای اولین بار در تاریخ را داد. این سابقه اثبات شده به ماسک شهرت نه تنها در تعیین اهداف پیشگامانه ، بلکه دستیابی به آنها را می بخشد. بنابراین ، وقتی ماسک می گوید SpaceX چنین خواهد کرد فرود در مریخ در 15 سال آینده یا آن زمان تسلا ما با یک ماشین پرواز بیرون خواهیم آمد ، ما او را باور داریم.

صنعت شما فرقی نمی کند ، باید خود را متمایز کنید. شما باید ایده های جدیدی در صنعت خود بیاورید. اهدافی را تعیین کنید ، به آنها دست یابید و ثابت کنید که در زمینه کار خود بینایی دارید.

او استاد کار خود است

جای تعجب نیست که ماسک توانسته است اهداف خود را به انجام برساند: او مهارت خود را در کار زندگی خود قرار داده است فن آوری. در 10 سالگی، او شروع به مطالعه رایانه کرد و در 12 سالگی ، یک بازی رایانه ای ایجاد و فروخت. در کالج ، وی در رشته های بازرگانی ، فیزیک ، فیزیک انرژی و اقتصاد تحصیل کرد. با این دانش بنیادی ، وی در طول بسیاری از نقش های خود به یادگیری و رشد ادامه داده است. ماسک تمام زندگی خود را صرف یادگیری فناوری کرده است تا بتواند اختراعات بهتری ایجاد کند.

در مورد حوزه تمرکز خود تصمیم بگیرید و در تحصیلات خود سرمایه گذاری کنید. مردم می خواهند از متخصصان بشنوند ، نه از جو متوسط. وقتی نشان دهید که در مورد تخصص خود جدی هستید ، مردم شما را جدی می گیرند.

مربوط: شریک الون ماسک ، گریمز ، از کمونیست ها می خواهد تا هوش مصنوعی را تصویب کنند

او قابل دسترسی است و سفر خود را به اشتراک می گذارد

تا حدی ، دسترسی ماسک به دلیل نوع کاری است که انجام می دهد. از آنجا که او در فضای فناوری است ، احتمالاً پروژه ها و پیشرفت های جدید وی در اخبار مطرح می شوند. جدا از آن ، او مردم را دعوت می کندمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

52  +    =  55