چگونه از طریق رایانه خود به اینستاگرام ارسال کنیم [7 Easy Steps]


اینستاگرام یک شبکه رسانه ای اجتماعی محبوب برای به اشتراک گذاری عکس است که معمولاً از طریق یک برنامه تلفن همراه به آن دسترسی پیدا می کند. برخلاف سایر شبکه های اجتماعی ، این نسخه نسخه دسک تاپ ندارد.

این برای بسیاری از کاربرانی که می خواهند از طریق رایانه رومیزی خود به ویژگی ها دسترسی پیدا کنند ، مشکلی ایجاد می کند. به عنوان مثال ، فرض کنید شما مدیر شبکه های اجتماعی برای یک برند برجسته هستید. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که یک اتفاق ناخوشایند وجود داشته باشد ، جایی که به طور اتفاقی محتوای مارک را به حساب شخصی اینستاگرام خود ارسال می کنید (یا بدتر از آن ، برعکس) فقط به این دلیل که وارد هر دو گوشی خود شده اید.

اکنون دسترسی پیدا کنید: 22 الگو رایگان کسب و کار در اینستاگرام

متناوباً ، آپلود پست ها و فیلم های شرکت از طریق دسک تاپ آسان تر است ، نه اینکه تلفن هوشمند در محل کار باز باشد.

به علاوه ، پرونده های شرکت شما از طریق دسک تاپ به راحتی از تلفن همراه قابل دسترسی است. به عنوان مثال ، اگر برای ویرایش عکس های شرکت از فتوشاپ استفاده می کنید ، پس از ویرایش ، به راحتی می توانید روی “بارگذاری” از دسک تاپ خود کلیک کنید تا اینکه همان عکس یا فیلم را برای تلفن شخصی خود ارسال کنید.

شاید شما به سادگی صفحه بزرگتر دسک تاپ را ترجیح دهید. یا شاید شما به تلفن هوشمند دسترسی ندارید بنابراین نمی توانید برنامه را روی تلفن خود بارگیری کنید.

به تمام این دلایل ، ممکن است از خود بپرسید: “آیا می توانم از طریق رایانه خود در اینستاگرام پست بگذارم؟” ما یک خبر خوب داریم – یک راه حل برای شما وجود دارد. بیایید وارد آن بشویم ، بعد.

به عبارت دیگر – بله ، شما می توانید از طریق رایانه شخصی یا دسک تاپ Mac خود به اینستاگرام به جای برنامه یا مرورگر دستگاه تلفن همراه خود ارسال کنید. در این پست ، ما خواهیم فهمید که چگونه می توانید تصاویر و فیلم ها را از رایانه رومیزی خود ارسال کنید.

چگونه می توانم از طریق رایانه خود به اینستاگرام پست کنم؟ [PC and Mac]

چه در سیستم عامل Mac و چه در رایانه شخصی باشید ، می توانید برای ارسال پیام از رایانه رومیزی خود از راه حل ها استفاده کنید. بسته به مرورگری که استفاده می کنید ، دستورالعمل ها متفاوت خواهد بود. در زیر ، نحوه انجام این کار را در زیر بحث خواهیم کرد:

هنگامی که ما در مورد این راه حل ها برای ارسال عکس بحث کردیم ، همچنین بحث خواهیم کرد نحوه آپلود فیلم در اینستاگرام از دسک تاپ.

1. در مرورگر Chrome خود به وب سایت اینستاگرام بروید.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید باز کردن Google Chrome و رفتن به آن است https://www.instagram.com/ با تایپ کردن آن در نوار پیمایش.

2. با کلیک روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای مرورگر ، منوی “تنظیمات” را باز کنید.

روی تنظیمات در مرورگر کروم کلیک کنید

اعتبار حساب Instagram: @گودتومیکا

در بالای فهرست سمت راست و سمت راست ، سه نقطه عمودی پیدا خواهید کرد. با کلیک روی این موارد ، یک منوی کشویی باز می شود.

3. به پایین در بخش “بیشتر ابزارها” از فهرست گشودنی رفته و سپس “ابزارهای توسعه دهنده” را کلیک کنید.

ابزارهای توسعه دهنده را در google chrome پیدا کنید

Developer Tools به شما امکان دسترسی به منویی را می دهد که در صفحه ای در سمت راست پنجره باز می شود. این به شما امکان کنترل پیشرفته نحوه نمایش محتوا توسط مرورگر شما را می دهد و به شما کمک می کند با استفاده از Chrome از طریق دسک تاپ به اینستاگرام پست کنید.

4- روی دکمه تلفن همراه “Toggle Device Toolbar” کلیک کنید.

برای تغییر نسخه دسک تاپ به instagram تلفن همراه ، روی ضامن تلفن همراه کلیک کنید

در گوشه بالا سمت چپ پانل جدید ، نمادی با دو مربع را مشاهده می کنید که نشان دهنده یک رایانه لوحی و یک دستگاه تلفن همراه است. با کلیک روی آن نوار ابزار دستگاه مشخص می شود که به شما امکان کنترل پیشرفته مرورگر شما را می دهد.

5- کدام دستگاه تلفن همراه را از فهرست کشویی انتخاب کنید.

تغییر طراحی پاسخگو بر روی دسک تاپ ، بنابراین شبیه instagram در نسخه موبایل است

در نوار ابزار دستگاه ، یک منوی کشویی دیگر با لیستی از دستگاه های تلفن همراه مشاهده خواهید کرد. با انتخاب یکی از آنها به مرورگر گفته می شود که یک وب سایت را در دستگاه خاصی که انتخاب کرده اید از آن تقلید کند.

کدام دستگاه تلفن همراه را در فهرست کشویی و همچنین بزرگنمایی مورد نظر خود برای انتخاب انتخاب کنید.

6. برای مشاهده رابط موبایل اینستاگرام از مرورگر خود صفحه را تازه کنید.

پس از این باید بتوانید با حفظ این “نمای موبایل” مستقیماً از شبیه سازی استفاده کنید یا حتی پانل سمت راست را ببندید.

7. پست Instagram را به همان روشی که از طریق تلفن همراه بارگذاری می کنید بارگذاری کنید.

تو می توانی ارسال پست اینستاگرام به همان روشی که از طریق تلفن همراه انجام می دهید:

1. دکمه “+” را کلیک کنید.

کلیک کردن روی افزودن پست در دسک تاپ

2. فیلترها را اضافه کنید.

فیلترها یا سایر ویژگی های ویرایش را مانند حالت عادی انتخاب کنید ، سپس کلیک کنید بعد در سمت راست بالای صفحه خود:

فیلترهای اینستاگرام روی دسک تاپ

4. زیرنویس ها ، مکان ها و برچسب ها را اضافه کنید.

در صفحه بعدی ، می توانید عنوان ، مکان یا افراد را نشان کنید. وقتی آماده شدید ، کلیک کنید اشتراک گذاری در سمت راست بالای صفحه خود قرار دهید.

نوشتن زیرنویس بر روی پست اینستاگرام من در نسخه دسک تاپ

1. در مرورگر Safari به وب سایت اینستاگرام بروید.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که Safari را باز کنید و به آن بروید https://www.instagram.com/ با تایپ کردن آن در نوار پیمایش.

2. روی “Safari” کلیک کنید و سپس “Preferences” را در نوار منو انتخاب کنید.

سافاری منوی کشویی

در فهرست بالا ، کلیک کنید سافاری. اینجاست که می توانید تنظیمات “Preferences” مرورگر خود را در منوی کشویی پیدا کنید.

3. روی “Advanced” کلیک کنید و کادر مورد نظر “Show develop menu in menu menu” را علامت بزنید.

منوی پیشرفته در سافاری

در بخش «پیشرفته» ، گزینه های نمایش منوی توسعه را در نوار منو خواهید داشت. با علامت زدن این کادر ، به منویی دسترسی خواهید داشت که به شما امکان کنترل پیشرفته نحوه نمایش محتوا را می دهد. این به شما کمک می کند با استفاده از Safari از طریق دسک تاپ به اینستاگرام پست کنید.

4- روی “توسعه” در نوار منوی خود کلیک کنید و سپس به “User Agent” بروید.

روی توسعه در نوار منو کلیک کنید ، به سراغ عامل کاربری در سافاری بروید

پس از کلیک کردن روی صفحه قبلی و بازگشت به Safari ، این مورد جدید را مشاهده خواهید کرد توسعه دادن گزینه در نوار منوی بالا. با کلیک روی آن مشخصاتی مشخص می شود که به شما امکان کنترل پیشرفته مرورگر شما را می دهند.

5- انتخاب کنید که کدام دستگاه تلفن همراه را از فهرست گشودنی انتخاب کنید.

وقتی انتخاب می کنید عامل کاربراز منوی Develop ، یک منوی کشویی دیگر با لیستی از دستگاه های تلفن همراه مشاهده خواهید کرد. با انتخاب یکی از آنها می توانید از مرورگر نحوه مشاهده یک وب سایت در دستگاه خاصی که انتخاب کرده اید استفاده کنید.

از منوی کشویی کدام دستگاه تلفن همراه را می خواهید انتخاب کنید.

6. برای مشاهده رابط موبایل اینستاگرام از مرورگر خود صفحه را تازه کنید.

ارسال پیام در اینستاگرام با استفاده از مرورگر سافاری

پس از این باید بتوانید با حفظ این “نمای موبایل” مستقیماً از شبیه سازی اینستاگرام استفاده کنید.

7. پست Instagram را به همان روشی که از طریق تلفن همراه بارگذاری می کنید بارگذاری کنید.

هنگامی که توانستید اینستاگرام را از مرورگر Safari خود مشاهده کنید ، می توانید یک بارگذاری کنید پست اینستاگرامی به همان روشی که از طریق تلفن همراه انجام می دهید – با کلیک روی دکمه “+” ، افزودن فیلتر یا ویرایش عکس ، افزودن مکان و عنوان و کلیک بر روی “اشتراک” هنگامی که برای فعال شدن پست خود آماده هستید.

(دستورالعمل های ارسال تصویر به اینستاگرام همان دستورالعمل های مربوط به دستورالعمل های مرورگر Chrome است ، در بالا ذکر شده است.)

نحوه ارسال فیلم به اینستاگرام با استفاده از رایانه رومیزی

برای بارگذاری یک ویدیو از طریق دسک تاپ خود در اینستاگرام ، باید از سرویس شخص ثالثی استفاده کنید که نرم افزار برنامه ریزی شبکه های اجتماعی را ارائه می دهد.

چند مورد ممکن است وجود داشته باشد ، از جمله برنامه Flume برای مک یا اخیراً اجتماعی است (14 دلار در هر کاربر در ماه برای طرح آژانس).

برای اهداف ما ، من از برنامه شخصی رایگان Lately Social برای بارگذاری و ارسال مستقیم یک ویدیو در اینستاگرام خود استفاده کردم:

اخیراً داشبورد ابزار اجتماعی

البته ، اگر این کار را مرتباً انجام می دهید ، ارزش دارد که همه موارد را جستجو کنید ابزار برنامه ریزی شبکه های اجتماعی در اختیار شما است تا بهترین گزینه را برای نیازهای کسب و کار خود انتخاب کنید.

استفاده از اینستاگرام مانند طرفداری که هستید

اکنون که دیگر نگران انتقال عکس به دستگاه تلفن همراه خود و یا دستکاری حساب رسانه های اجتماعی کار خود در دستگاه خود نیستید ، می توانید در اینستاگرام به طور موثر و م growثر رشد کنید. از آنجا ، آسمان حد مجاز ایجاد پست و رشد مخاطبان شما به صورت مقیاس پذیر است.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در اکتبر سال 2020 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

دعوت به عمل جدید

منبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *