0

چگونه آمازون می تواند به شما کمک کند شروع یک جنبش جانبی

بازدید 6


3 دقیقه خواندن

افشای اطلاعات: هدف ما ارائه محصولات و خدماتی است که فکر می کنیم برای شما جالب و مفید باشد. اگر آنها را خریداری کنید ، کارآفرین ممکن است سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از شرکای تجاری ما بدست آورد.

آمازون به عنوان یکی از بزرگترین و سودآورترین شرکتهای جهان شناخته شده است. اما این فقط ثروتمند کردن جف بزوس نیست. ابزارهای آمازون برای فروشندگان تقریباً هر کسی را قادر می سازد تا از طریق سیستم عامل درآمد کسب کند ، خواه این کار را به صورت تمام وقت انجام دهید یا به عنوان هیاهوی کناری. ما مجموعه ای از دوره ها را گردآوری کرده ایم که می توانند به شما کمک کنند آمازون را برای به دست آوردن پول اضافی یا حتی شروع یک حرفه جدید استفاده کنید.

خود انتشار در آمازون با دوره انتشار مستقیم Kindle 2021

شما در زندگی خود بینش های ارزشمندی ترسیم کرده اید ، پس چرا کتاب نمی نویسید؟ با آمازون ، انتشار خود به خود بیش از هر زمان دیگری آسان است. در اینجا ، شما می آموزید که چگونه کتاب خود را به صورت صحیح قالب بندی کنید ، آن را خود چاپ کنید و برای جذب خوانندگان بیشتر به بازار عرضه کنید.

دریافت کنید خودآموزی در آمازون با دوره انتشار مستقیم Kindle 2021 برای 19 دلار (با 200 دلار تنظیم) برای مدت زمان محدود.

دوره بی حد و حصر آمازون FBA

Fulfillment by Amazon (Amazon FBA) سرویسی است که به شما امکان می دهد محصولات عمومی را در بستر آمازون بفروشید و در عین حال به شرکت امکان انجام سفارشات با پرداخت هزینه را می دهید. این خدمات عظیم ، قدرت کسب و کار را در سراسر جهان کاهش می دهد و در این دوره ، شما می آموزید که چگونه در این زمینه شرکت کنید.

دریافت کنید دوره بی حد و حصر آمازون FBA برای 19.99 دلار (با قیمت 200 دلار) برای مدت زمان محدود.

بسته آمریكایی Ultimate FBA & Dropship Master Class

دانش آمازون FBA خود را در این بسته هشت دوره ای که شامل تهیه محصول ، راه اندازی فروشگاه در آمازون ، آربیتراژ و موارد دیگر است ، به سطح بعدی برسانید. شما همچنین می توانید دوره های خرابی در ساخت یک فروشگاه Shopify و استراتژی های dropshipping را که موفقیت آنها ثابت شده است ، دریافت کنید.

گرفتن بسته آمریكایی Ultimate FBA & Dropship Master Class برای مدت زمان محدود 20 دلار (تنظیم 1،292 دلار).

بسته مستر کلاس آمازون FBA 2021

با این بسته پنج دوره ای به رهبری یک فروشنده چند میلیون دلاری آمازون ، به FBA آمازون بروید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک تحقیق مناسب در مورد محصول انجام دهید ، چگونه می توانید از طریق فریلنسر زندگی خود را تأمین کنید ، چگونه از تعلیق حساب جلوگیری کنید و حتی اینکه چگونه بدون فروش از طریق بازاریابی PPC از فروشگاه خود درآمد کسب کنید.

گرفتن بسته مستر کلاس آمازون FBA 2021 برای 19.99 دلار (با نرخ 995 دلار) برای مدت زمان محدود.

بسته نرم افزاری کامل کلاس آمازون Dropshipping & Private Label 2021

برچسب گذاری خصوصی یک روش عالی برای استفاده از تخصص شما در زمینه نام تجاری در هنگام فروش محصولات با حداقل هزینه سربار است. در این بسته 11 دوره ای ، شما از طریق شرکت های تبلیغاتی چند میلیونر در مورد چگونگی راه اندازی تجارت خصوصی برچسب گذاری و نحوه هدایت آن به بالای نمودارهای آمازون خواهید آموخت.

گرفتن بسته نرم افزاری کامل کلاس آمازون Dropshipping & Private Label 2021 به مبلغ 34.99 دلار (با ارزش 2،189 دلار) برای مدت زمان محدود.

بسته نرم افزاری کتاب خود را کامل 2021 منتشر کنید

این بسته گسترده ، 13 دوره ای ، فراتر از فقط انتشار خودکار است. شما مهارت های ارزشمند نگارش و بهره وری را یاد خواهید گرفت ، سیستم عامل های قالب بندی و انتشار را کاوش خواهید کرد ، نحوه ایجاد یک وب سایت تبلیغاتی برای کتاب خود با Wix و موارد دیگر را یاد خواهید گرفت. این یک راهنمای کامل A به Z برای نوشتن و خود چاپ اولین کتاب شما است.

گرفتن بسته نرم افزاری کتاب خود را کامل 2021 منتشر کنید برای 39.99 دلار (با قیمت 2،587 دلار) برای مدت زمان محدود.

خود را به عنوان نویسنده تثبیت کنید و از صدای خود درآمد کسب کنید. این بسته نه دوره ای به شما کمک می کند در حرفه مسلط شویدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

33  +    =  43