0

چرا eBay در ماه ژوئن 15 درصد به دست آورد

بازدید 4


چی شد

سهام از eBay (NASDAQ: EBAY) با توجه به داده های ارائه شده توسط S&P هوش بازار جهانی. این تجمع ، که با تحولات متعددی همراه بود ، نه تنها دو عقب گرد قابل توجه سهام که در اوایل سال متحمل شد را خنثی کرد ، بلکه آن را به خوبی منتقل کرد قلمرو با رکورد بالا.

پس چه

به دنبال هیچ کاتالیزوری نباشید. در عوض ، یک سری از عناوین سرسخت افزایشی به عملکرد قوی eBay در ماه ژوئن کمک کردند.

این مجموعه با اعلام رسمی مبنی بر اینکه eBay احراز هویت تضمینی کیف های دستی لوکس فروخته شده از طریق سیستم تجارت الکترونیکی خود را آغاز می کند ، آغاز شد. اگرچه این یک تحول دلگرم کننده به خودی خود است ، اما بازتاب یک تغییر اساسی بیشتر در شرکتی است که به آن اجازه می دهد کاری را انجام دهد که رقیب بزرگتر آن است. آمازون (NASDAQ: AMZN) هنوز در تلاش است: ارائه برخی تضمین ها در مورد کیفیت محصولات فروخته شده توسط اشخاص ثالث در سیستم عامل خود.

در حال حاضر ، ebay.com لوازم الکترونیکی مرمت شده مجاز و همچنین کالاهای خانگی مرمت شده مجاز را ارائه می دهد – و دسته دوم نیز کمتر از یک ماه پیش راه اندازی شده است.

منبع تصویر: گتی ایماژ.

شاید بزرگترین عامل افزایش قیمت سهام eBay در ماه ژوئن جریان مداوم کل شرکت بود. اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه تنظیم کنندگان به دنبال جلوگیری از فروش تجارت تبلیغات طبقه بندی شده eBay به نروژ نیستند آدوینتا (OB: ADE). بعلاوه ، این شرکت بیشتر تجارت کره جنوبی خود را به شرکت E-Mart و موتور جستجوگر Naver شرکت Shinsegae فروخته است. همانطور که در مورد معرفی کیف های دستی معتبر وجود دارد ، این واگذاری های برنامه ریزی شده تغییر فلسفی بزرگتری را منعکس می کنند – در این مورد ، به سمت تمرکز دقیقتر بر تجارت الکترونیکی و سیستم حراج آنلاین آن است.

سرانجام ، اگرچه در ماه مه اعلام شد ، ورود eBay به بازار غیر قابل شکن (NFT) به دلیل قرار دادن درمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +  6  =