0

چرا Amazon Prime Day زمان مناسبی برای خرید اسپیکر Google Nest است

بازدید 21


آمازون روز نخست در حال آمدن است و T3 با آن ردیابی می کند بهترین معاملات Prime Day بنابراین می توانید در شکار معاملات خود در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

یکی از خانواده های محصولی که می دانیم امسال تخفیف های خوبی خواهد گرفت بلندگوهای Google Nest است. اما آمازون بلندگوهای Google Nest را نمی فروشد ، بنابراین چگونه می توانید آنها را با تخفیف در فروش Amazon Prime Day دریافت کنید؟

خوب ، آنها را نخواهید گرفت که در فروش Amazon Prime Day اما شما می توانید آنها را در همان بازه زمانی از یک خرده فروش رقیب دریافت کنید. این به این دلیل است که طی چند سال گذشته ، افرادی مانند Best Buy و Walmart در ایالات متحده و Currys و AO.com در انگلیس خود را برگزار کرده اند جایگزین نخست فروش روز در طول رویداد آمازون ، و آنجاست که معاملات Google Nest را مشاهده خواهید کرد – به هیچ حساب آمازون Prime نیازی نیست!

بر اساس تخفیف های قبلی می خواهم حدود 20٪ پس انداز کنم. به عنوان مثال در نوامبر گذشته ، من Nest Audio را در یکی از فروشهای کاریز به قیمت 69.99 پوند تحویل گرفتم ، با قیمت خرده فروشی کامل 89.99 پوند. این یک اسپیکر هوشمند عالی بسیار کوچک است که می تواند به صورت استریو با Nest Audio دوم نیز جفت شود. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه را در ما بخوانید بازبینی Nest Audio.

سایر دستگاه های صوتی Nest که باید در فروش Prime Day جایگزین آنها شوید ، این موارد هستند Nest Hub با صفحه نمایش لمسی 7 خود ، Nest Hub Max با صفحه لمسی 10 و کوچک Nest Mini، پاسخ گوگل به نقطه اکو. باز هم ، من به دنبال تخفیف های 15–20 ha یا معاملات روز جمعه سیاه در صورت عدم تحقق آنها هستم.

در حقیقت ، وقتی این را می نویسم ، فروش معاملات کاری اوری این رویداد به تازگی در انگلستان پخش شده است و در زیر مجموعه ای از معاملات گوینده گوگل ارائه شده است که در حال حاضر به صورت مستقیم پخش می شود – و تخفیف ها مطابق با آنچه که می خواستم مناسب هستند. من معاملات مورد علاقه خود را در زیر پیوند داده ام.

علاوه بر صرفه جویی در هزینه ابزارهای جدید ، دوست دارم در وقت صرفه جویی كنم ، این بدان معناست كه نمی خواهم ساعت ها كلیك كنم بین سایت ها و به دنبال بهترین معامله می گردم و سپس نگرانم كه مبادا معامله بهتری را در جاهای دیگر از دست بدهم. خوشبختانه ، این جایی است که ربات های خودکار T3 وارد می شوند – آنها سایت های خرده فروشان را اسکن می کنند تا آخرین قیمت ها را بررسی کنند و سپس بهترین ابزار را در یک ابزارک مفید نشان می دهند. برای بلندگوهای Google Nest ، این قیمت ها را در زیر خواهید یافت. 👇

فروش آمازون روز نخست در انگلیس

اطلاعات بیشتر در اینجا:
چرا Amazon Prime Day زمان مناسبی برای خرید اسپیکر Google Nest استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  2  =