0

چرا مشاغل متعلق به اقلیت ها باید دیرتر از فرصت های فرصت عقد قرارداد دولت را در نظر بگیرند

بازدید 19


نگاهی به فرصتهای موجود برای مشاغل متعلق به اقلیتها جهت تعامل با دولتهای ایالتی و محلی.

4 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

در تاریخ اخیر هرگز زمان بهتری نبوده است مشاغل متعلق به اقلیت ها جستجو کردن دولت فرصت های پیمانکاری نسبت به الان برای قرار دادن این موضوع در متن مناسب ، ابتدا باید بدانیم که دولت های فدرال ، ایالتی و محلی قوانینی و مقرراتی را وضع کرده اند که آژانس ها و ادارات را ملزم می کند بخشی از بودجه خود را به مشاغل اقلیت اختصاص دهند.

اما آنچه متعلق به اقلیت است تعریف می کند کسب و کار؟ طبق اداره تجارت كوچك ، مشاغل متعلق به اقلیت به عنوان مشاغلی طبقه بندی می شوند كه متعلق به افرادی باشد كه بخشی از “جامعه محروم

قوانین و مقررات برای دسترسی بهتر به فرصت های مشاغل تحت مالکیت اقلیت ها از دهه ها پیش در این زمینه وجود دارد. با این حال ، در عمل ، دسترسی به فرصت ها همیشه به آسانی و به همان راحتی که ممکن است به نظر می رسید ، خصوصاً وقتی که صحبت از قراردادهای دولتی می شد ، نبود. موانع پرهزینه ورود به کشور (به عنوان مثال استخدام مشاوران و مشاوران حقوقی مناسب برای کمک به مشاغل) دسترسی به فرصت های شغلی برای اکثر مشاغل اقلیت را به دلیل کمبود منابع کافی سرمایه در دسترس و مشکلی که برای آنها پیش آمده است ، دشوار می کند. در تأمین تسهیلات اعتباری از موسسات مالی با نرخ بازار.

خوشبختانه ، از زمان تحقق این قوانین ، سیاست ها و مقررات ، تحرکات جامعه شناختی به طرز چشمگیری تغییر کرده است. در جو امروزی ، دولت ها از سطح فدرال تا سطح محلی بیشتر از هر زمان دیگری علاقه و انگیزه دارند که به مشاغل اقلیت در دستیابی موفقیت آمیز به فرصت های قرارداد با آنها کمک کنند. سهامداران بزرگ و نهادی در سراسر هیئت مدیره خواستار روش های بهتر ، قوی تر ، قابل عمل با تنوع و شمول تنوع (DEI) هستند که نتایج ملموسی را به بار می آورد. شرکت هایی که این خواسته ها را جدی نگرفتند ، به دنبال سقوط قیمت سهام خود در پی واگذاری سهامداران بزرگ ، قیمت آنها را پرداخت کردند.

تظاهرات سهامداران بزرگ برای خروج از شرکت هایی که روش های قوی DEI را اجرا نمی کردند ، شرکت ها را مجبور به توجه ، محوری و سازگاری با تغییر در احساس سرمایه گذاران کرد. سهامداران نه تنها شركت را به داشتن یك روش قوی DEI الزامی می كنند ، بلكه نیاز دارند كه این شركت زنجیره تأمین خود را در اختیار داشته باشد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

6  +  3  =