0

پیش پرداخت حتی خدمات آمازون در شهرستان مدیسون – آمازون نیوز

بازدید 7


از سال گذشته ، آمازون در حال ساخت مرکز تحقق در کانتون است. این انبار هنوز باز نشده است و شهر هم اکنون اثرات آن را مشاهده می کند. “استیسی لستر ، با توسعه اقتصادی شهرستان مدیسون ، گفت:” آنها نسبت به سال گذشته افزایش 19 درصدی مالیات فروش داشته اند و این به دلیل آمازون است. ” مقامات. لستر گفت این افزایش مربوط به کارگران ساختمانی و تیم های رهبری است که در مرحله ساخت به صورت محلی خریداری می کنند. لستر گفت این تازه شروع آنچه در آینده خواهد آمد است. لستر گفت: “انتظار می رود كه آمازون طی 10 سال آینده 7.5 میلیون دلار مالیات بر املاك به كانتون و منطقه مدرسه مالیات ایجاد كند. همچنین پیش بینی می شود تا 1200 شغل در انبار فراهم شود. زمانی که این پاییز باز می شود لستر گفت که خبر خوب برای خریداران این است که تحویل سریعتر در دسترس است. “هدف نهایی آمازون این است که افرادی در می سی سی پی آن تحویل نخست یک روزه را داشته باشند.” آمازون قصد دارد تحویل بسته ها را از انبار شهرستان مدیسون آغاز کند. این پاییز. در فصل کریسمس به طور کامل مستقر خواهد شد. سازمان توسعه اقتصادی امیدوار است که داشتن نام بزرگی مانند آمازون نام های بزرگ دیگر را به ارمغان بیاورد. این شهرستان می خواهد 875 جریب باقی مانده از پارک صنعتی محل انبار آمازون را پر کند. لستر گفت: “هدف این پارک این است که با دیگران مانند آمازون کاملاً ساخته شود.” “Entergy در حال راه اندازی یک پست فرعی برای کمک به تولید برق در تمام صنایع است.” استخدام در آمازون تا زمان باز شدن تأسیسات ادامه خواهد داشت. نمایشگاه های اطلاعاتی مجازی و درایو از طریق آگوست برگزار می شود.

کانتون ، خانم –

از سال گذشته ، آمازون در حال ساخت مرکز تحقق در کانتون است. این انبار حتی هنوز باز نشده است و این شهر از قبل اثرات خود را مشاهده کرده است.

استیسی لستر ، از سازمان توسعه اقتصادی شهرستان مدیسون ، گفت: “آنها نسبت به سال گذشته 19٪ افزایش مالیات بر فروش داشته اند و این به دلیل آمازون است.”

لستر گفت این افزایش مربوط به کارگران ساختمانی و تیم های رهبری است که در مرحله ساخت به صورت محلی خریداری می کنند. لستر گفت این تازه شروع آنچه در آینده است است.

لستر گفت: “پیش بینی می شود آمازون طی 10 سال آینده 7.5 میلیون دلار مالیات بر املاك به كانتون و منطقه مدرسه تعلق گیرد.”

همچنین پیش بینی می شود تا زمان افتتاح پاییز امسال 1200 شغل به انبار بیاورد. خبر خوب برای خریداران اینجا این است که تحویل سریعتر در آستانه است.

لستر گفت: “هدف نهایی آمازون این است كه افرادی در می سی سی پی این تحویل نخست را برای یك روز انجام دهند.”

آمازون قصد دارد پاییز امسال تحویل بسته ها را از انبار شهرستان مدیسون آغاز کند. در فصل کریسمس به طور کامل اسکان داده خواهد شد.

سازمان توسعه اقتصادی امیدوار است که داشتن نام بزرگی مانند آمازون باعث ایجاد نام های بزرگ دیگری شود. این شهرستان می خواهد 875 جریب باقی مانده از پارک صنعتی محل انبار آمازون را پر کند.

لستر گفت: “هدف این پارک این است که با دیگران مانند آمازون کاملاً ساخته شود.” “Entergy در حال راه اندازی یک پست فرعی برای کمک به تولید برق برای تمام صنایع است.”

استخدام در آمازون ادامه خواهد داشت تا زمانی که امکانات باز شود. نمایشگاه های اطلاعاتی مجازی و درایو از طریق آگوست برگزار می شود.

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید: وجه نقد شهرستان مدیسون آمازون حتی قبل از افتتاح

تفسیر:
اخبار و پیوندهای واقعا جالب را می توان در پست کامل مشاهده کرد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

70  +    =  80