0

پیش نمایش درآمد eBay Q2: پس از تاول فروش ، رونق COVID ممکن است به پایان برسد

بازدید 5


  • نتایج سه ماهه دوم 2021 روز چهارشنبه 11 اوت پس از بسته شدن بازار گزارش می شود
  • پیش بینی درآمد: 3 میلیارد دلار
  • EPS انتظار: 0.95 دلار

با توجه به واکنش بازار سهام ، سرمایه گذاران هیجان زیادی در خصوص انتشار سود سه ماهه eBay (NASDAQ 🙂 فردا پس از بسته شدن نمی بینند.

از زمانی که رهبر بازار آمازون (NASDAQ 🙂 ، در پایان ماه گذشته ناامید کننده گزارش کرد و چشم انداز ضعیف تری از انتظار را برای سه ماهه سوم ارائه کرد ، سهام پلت فرم خرده فروشی اینترنت حدود 11 درصد کاهش یافته است.

این نباید خیلی تعجب آور باشد. به هر حال ، آمازون توانسته بر فضای تجارت الکترونیکی در دوران همه گیری تسلط داشته باشد زیرا مردم در خانه های خود گیر کرده اند و از طریق کانال های خرید آنلاین سرگردان شده اند.

برایان اولساوسکی ، مدیر امور مالی آمازون ، در 29 ژوئیه به تحلیلگران در مورد درآمد اعلام کرد که تعطیلات و اجتماعات اجتماعی بیشتری در افق است و “مواردی وجود خواهد داشت که احتمالاً مردم از آنها در سال گذشته دوری کرده اند و این همه خوب است.”

eBay مستقر در کالیفرنیا در ماه آوریل پیشنهاد کرد که هزینه های این سایت می تواند کاهش یابد زیرا افراد بیشتری واکسینه می شوند ، مشاغل بازگشایی می شوند و بررسی محرک ها خشک می شود. کاهش فروش تجارت الکترونیکی همچنین چالش دیگری را برای بازیگران کوچکتر تجارت الکترونیکی مانند eBay برجسته می کند: چند نفر پس از پایان شتاب همه گیر به این سیستم عامل ها متصل خواهند شد؟

ادغام کسب و کار

تحلیلگران JMP ، که معادل رتبه دارایی سهام هستند ، در گزارشی نوشتند که معاملات مختلف باید به eBay برای تمرکز بر حفظ مشتریان و جذب فروشندگان کمک کند. eBay در حال تقویت تجارت خود برای پاس است

اینجا بیشتر بخوانید:

eBay پیش نمایش درآمد Q2: پس از تاول زدن حراجی، رونق COVID ممکن است به پایان برسدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  15  =  16