0

پول خود را هدر ندهید: بررسی های جعلی آمازون – اخبار آمازون

بازدید 12


ارسال شده: / به روز شده:

(عکس AP / میشل اسپینگلر ، پرونده)

آیا قبل از خرید یک محصول بررسی آمازون را می خوانید؟ گزارش جدید نشان می دهد که بسیاری از این بررسی ها ممکن است توسط خود فروشندگان پرداخت شده باشد.

خواه خرید آمازون یا والمارت بسیاری از ما ، مانند Missy Verdin ابتدا نظرات را بخوانید. وردین گفت: “بسته به محصول ، اگر من محصولی را نمی دانم ، همیشه نظرات را می خوانم و این امر تعیین می کند که چه چیزی خریداری می کنم.”

اما خریداران بیشتری مانند کیتی مادوک سو susp ظن دارند. «آیا به آن بررسی های آنلاین اعتماد دارید؟ نه همیشه ، “مادوک گفت. دیمیتریوس کاظم به آنها اعتماد ندارد. كاسم گفت: “منظورم این است كه یك نفر می تواند یك چیز بگوید ، و شما می توانید به آنجا بروید و كاملاً متفاوت پیدا كنید.”

حالا من فقط یک کابل ویدئو از آمازون سفارش دادم. در عرض چند روز ، قیمت عالی و بررسی عالی ارائه شد. اما چگونه می دانم که می توانم به آن بررسی ها اعتماد کنم؟ گزارش جدیدی در PC Mag می گوید در بسیاری از موارد نمی توانید.

این مقاله می گوید که داده های اخیر 200000 بازبین آمازون را که ادعا می شد برای بررسی های درخشان پرداخت شده اند ، نشان داد Chandra Steele از PC Mag به من می گوید که فروشندگان شخص ثالث به داوران جایزه می دهند. استیل گفت: “چه اتفاقی افتاد ، این محصول برای آنها ارسال شد ، به آنها دستورالعمل هایی در مورد چگونگی بازبینی ، قابل باور كردن ، بدیهی بودن مثبت بودن آن داده شد.” “ما به شما اجازه می دهیم محصول را به صورت رایگان نگه دارید. ما به شما برای بررسی پرداخت می کنیم.

آمازون بیانیه ای منتشر کرده و می گوید: “ما سیاست های روشنی برای بررسی داریم و کسانی را که این سیاست ها را نقض می کنند منع کرده و اقدامات قانونی می کنیم.” اما PC Mag می گوید ، به دنبال بررسی های تایید شده خریدار باشید ، بهترین و بدترین بررسی ها را بخوانید ، در بدترین بررسی ها به دنبال شکایات مشترک باشید.

چرا فروشنده هزینه نقد و بررسی های جعلی را پرداخت می کند؟ برای تقویت موقعیت خود در آمازون ، به طوری که ابتدا محصول آنها نمایش داده شود. بنابراین تردید داشته باشید ، تا پول خود را هدر ندهید.

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید: پول خود را هدر ندهید: جعلی آمازون بررسی ها

تفسیر:
برخی از اخبار و پیوندهای جالب را می توان در پست کامل یافت.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

58  +    =  61