0

پلاتزی MC Dinero را در تبلیغاتی برای کلاس های ارزهای رمزپایه خود احیا می کند

بازدید 7


3 دقیقه خواندن

این مقاله از زبان ما ترجمه شده است نسخه اسپانیایی با استفاده از فناوری های هوش مصنوعی ممکن است خطاهایی به دلیل این فرآیند وجود داشته باشد.

همانطور که بسیاری تشخیص می دهند فرزند OXXO و بسیاری از شخصیت های دیگر که اینترنت به ما داده است ، برخی از آنها به خاطر خواهند آورد ام سی دینرو ، مرد جوانی که در اوایل سال 2015 به خاطر ویدئویی که به نظر می رسید در مورد پول صحبت می کند ، ویروسی شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=jhFMzsSpSsk

مدتی بعد ، رپر جوان به شبکه های اجتماعی ، به ویژه به ، بازگشت تیک تاک برای خوشحال کردن هر کسی که می خواهد قافیه های خاص او را بشنود. در این زمینه، پلاتزی ، یک پلت فرم آموزشی آنلاین ، از تجدید حیات MC Dinero برای صحبت در مورد موضوعی که مد روز است استفاده کرد: ارزهای رمزنگاری شده به

قافیه این ویدیو که در فیس بوک رسمی پلتفرم آموزشی منتشر شده است ، می گوید: “جهان در پول مصرف می شود ، اما اکنون با بیت کوین آنچه را که می خواهم انجام می دهم.” در مطالب سمعی و بصری MC Dinero کمی در مورد تاریخچه ارزهای رمزنگاری شده و نحوه عملکرد بلاک چین صحبت می کند ، همچنین شما را دعوت می کند تا قبل از سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری شده بیشتر بدانید.

Jesús González ، معروف به MC Dinero ، می گوید: “جهان در ارزهای رمزنگاری شده ، ارزهای رمزپایه ، ارزهای رمزنگاری شده مصرف می شود … چیزی بیاموزید ، ارزهای رمزنگاری شده!”

این شخصیت کیست؟

برای کسانی که MC Dinero را به خاطر نمی آورند یا نمی شناسند ، Jesús González Manrique ، یک ستاره اینترنتی مکزیکی است که در اوایل سال 2015 هنگامی که یک ویدیو در آنجا ضبط کرد ظاهر شد. سبک آزاد ”در کشور آزتک ویروسی شد.

“جهان در پول مصرف می شود ، پول پول است ، پول … چیزی بیاموزید پول” ، خطوطی بود که آن را “میم” کرد و از آن زمان به طور گسترده توسط مردم شناخته شده است. مرد جوان در برنامه های مختلف تلویزیونی مکزیک ظاهر شد و طبق گفته های او یولی خالق محتوا ، آنها حتی یک بازی ویدیویی با شخصیت او ایجاد کردند.

او همچنین در جوایز MTV Millennials (در حال حاضر به عنوان جوایز MTV Miaw ) ، جایی که او برنده جایزه “Bomba Viral” شد.

چرا MC Dinero؟

در مصاحبه ای که توسط BuzzFeed LATAM ، گونزالس توضیح می دهد که قبل از اینکه ویروسی شود ، نام مستعار وی به عنوان خواننده رپ ، Manrique ، یعنی دومین نام خانوادگی او بود ، اما پس از موفقیت ویدیوی وی در اینترنت ، او MC Dinero شد.

در حال حاضر ، مرد جوان دارای یک تیک تاک حساب ، تحت کاربر mc_dinero_oficial ، که در آن 84.7 هزار دنبال کننده دارد و 514.3 هزار پسند جمع می کند.

mc_dinero_oficial

## جلوه های صوتی ## مک پول ## رپ به ## تانک (1)

صدای اصلی – Jesús Gonzálezمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  12  =  22