0

پس از ظاهر شدن “Shark Tank” ، کارآفرین Pensacola به نظر می رسد که Battery Guyz National را انتخاب کند

بازدید 7


کالین وولف | تجارت جدید

از زمانی که او به خاطر می آورد ، ال رید همیشه بازیافت می کرد. وقتی 10 ساله بود ، مادربزرگش دو کیف به او داد.

اولین کیسه برای جمع آوری زباله در نظر گرفته شده بود. کیسه دوم برای جمع آوری قوطی های آلومینیومی در ازای پول در نظر گرفته شده بود.

رید گفت: “این اولین ایده تجاری من بود.” “احساس می کنم همیشه کارآفرین بوده ام. در خون من است من همیشه سرگردان بودم. ”

از آن لحظه به بعد ، روح کارآفرینی و بصیرت تجاری رید همچنان رشد می کرد. هنگامی که او دانشجوی دانشگاه فلوریدا غربی بود ، رید و شریک تجاری او آنتونی پیترز ، یک کسب و کار به نام Excel Telecommunication Services راه اندازی کردند.

رید در سال 1996 در مصاحبه با The Voyager ، روزنامه پردیس UWF گفت: “ترس اکثر دشمنان شماره 1 دانشجویان است.” “دانش آموزان باید بیاموزند که ریسک کنند ، کنجکاو باشند ، تلاش کنند و به دنبال پاسخ به موقعیت ها باشند ، نه اینکه از حرف دیگران سeringال کنند یا از آن استفاده کنند.”

در 25 سال پس از آن ، چندین کسب و کار رید از پاسخ به موقعیت ها توسعه یافت. در حالی که قطعات رایانه را در eBay می فروخت ، رید بازار جعبه های دست دوم را کشف کرد و کسب و کاری راه اندازی کرد که بر فروش جعبه های بازیافتی متمرکز بود. به زودی ، جعبه های او در همه 1000 محل سخت افزار ACE در جنوب شرقی فروخته شد.

رید می گوید: “من هفته ای 300 دلار برای خرید جعبه برای ارسال قطعات کامپیوتر هزینه می کردم.” “من باید راهی برای پس انداز این هزینه ها پیدا کنم.”

جدیدترین ستون های کسب و کار جدید:

اسپا ناخن East Hill تجربه ای را ارائه می دهد که نسبت به بقیه برتری دارد

Revive Wellness با برش روبان ، احیا را جشن می گیرد

پیلاتس خالص استودیو ، فضای خرده فروشی اضافی را به مرکز شهر Pensacola اضافه می کند

مبلمان صنایع دستی Madera نمایشگاه خود را در Old East Hill افتتاح می کند

این روزها ، رید بر معرفی مشاغل فعلی خود ، Battery Guyz ، به مرحله ملی متمرکز شده است.

رید گفت: “Battery Guyz بهترین راز Panhandle است.” “به همین دلیل است که ما به طور فعال در تلاش هستیم تا این کلمه را منتشر کنیم. ما باتری های بازسازی شده را به درستی ارائه می دهیم. ”

فن آوری و فرمول منحصر به فرد ترمیم رید شامل یک مرحله به مرحله است. ابتدا قدرت ولتاژ باتری ارزیابی می شود. در مرحله بعد ، سطح اسید آزمایش شده و اسید باتری قدیمی به درستی دفع می شود. سپس ، باتری با فرمول ثبت شده خود پر می شود و با فناوری ثبت شده دوباره اصلاح می شود. پس از آزمایش و خنک شدن ، باتری بازسازی شده آماده کار است.

رید گفت: “خرید باتری های بازسازی شده به محیط زیست نیز کمک می کند.” “ضایعات باتری می تواند 90000 پوند در ماه تولید کند. در هفت سال پس از افتتاح Battery Guyz ، ما بیش از 4 میلیون پوند بازیافت کرده ایم. ”

Battery Guyz ، واقع در 3535 W. Fairfield Drive در Pensacola ، بیش از 3 میلیون دلار فروش داشته است – و اخیراً توجه تولیدکنندگان “Shark Tank” را در ABC جلب کرده است.

رید می گوید: “من در ژانویه سال گذشته درخواست دادم و در آوریل تماس گرفتم.” “من به وگاس پرواز کردم و مجبور شدم 11 روز قرنطینه کنم. ما نمی توانیم اتاق های هتل خود را ترک کنیم. خروج از اتاق به معنای ترک فرصت حضور در نمایش بود. ”

اما قبل از عزیمت به وگاس ، او به UWF بازگشت و از مرکز توسعه مشاغل کوچک برای مسابقه آینده “مخزن کوسه” کمک گرفت. پس از ماه ها آماده سازی ، سرانجام رید آماده ورود به مخزن شد.

رید می گوید: “من 45 دقیقه در تانک با کوسه ها گذراندم.” “آنها در مورد باتری چیزی نمی دانستند. اما در آن 45 دقیقه ، آنها بازخورد ارزشمندی به من دادند. کوسه ها به من گفتند که این یک مفهوم عالی است. آنها عاشق جایگزین سبز و دوستدار محیط زیست بودند. آنها گفتند که محصول با قیمت پایین باید در شرایط کند اقتصادی خوب عمل کند و Battery Guyz یک مفهوم حق رای دادن است. ”

به همین دلایل ، ماه آینده ، رید در حال انجام استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

18  +    =  23