0

پدر مجرد با سرطان کارت Brady Rookie را برای کمک به دختران حراج کرد

بازدید 10


هنگامی که اسکات ویور اخیراً به یک نوع سرطان تهاجمی و اغلب کشنده مبتلا شد ، به دنبال کارتهای ورزشی خود راهی برای تأمین آینده مالی خوب برای دو دخترش بود. مخصوصاً یک کارت کلید را داشت.

در حالی که ویور ، “مرد معمولی و كاری” كه خودش توصیف می كند ، هرگز با تام بردی ملاقات نكرده است ، 7 بار قهرمان Super Bowl به لطف كارت فوتبال ویور كه ​​به طور كاملاً خوش شانس به دست آمده ، برای سالهای آینده خانواده ویور را تأمین خواهد كرد. چند سال پیش.

کارت ، الف امضای بلیط تازه کار 2000 Playoff Contenders Rookie، به Cardland Sports Cards and Memorabilia ارسال شده است و در آنجا ستاره حراج آنلاین آینده این شرکت خواهد بود. شماره کارت 40/100 است.

مناقصه روز شنبه افتتاح شد و در حال حاضر به 100000 دلار نزدیک می شود ، و حراج برای مدت زمان حدود دو هفته دیگر برنامه ریزی شده است.

یک سورپرایز خوش شانس در یک جعبه کارت فوتبال

طبق گفته ویور ، او در اواخر سال 2003 یا اوایل سال 2004 ، او یک جعبه کارت شگفت انگیز از کارتهای فوتبال را به قیمت 100 دلار در eBay خریداری کرد که حداقل داشتن یک کارت جدید Rookie به نام خودکار 2000 Playoff Contenders تضمین شده بود.

ویور گفت: “من در آن روزها طرفدار سر سخت رامز بودم ، در حالی که تیم هنوز در سنت لوئیس بود.” “من امیدوار بودم که کارت تازه کار مارک بولگر (سپس خط حمله رمس) را دریافت کنم ، اما در عوض بردی را دریافت کردم. در آن زمان واقعاً ناامید شدم. ”

وقتی بردی شروع به برنده شدن چندین Super Bowls Weaver کرد تصمیم گرفت که احتمالاً باید کارت را بفرستد تا درجه بندی حرفه ای شود ، زیرا “ممکن است روزی چیزی ارزش داشته باشد.” این کارت از بکت گریدینگ به عنوان نمره 7.5 (NM +) با نمره 9 امضا برگشته است.

همانطور که بردی رکوردهای قهرمانی و NFL بیشتری را جمع کرده است ، ارزش کارت سر به فلک می کشد. در آوریل ، یک نسخه BGS 8.5 / 9 از همان کارت بیش از 2.2 میلیون دلار فروخته شده است.

بیل گودوین ، رئیس هارتلند مستقر در سنت لوئیسمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +  6  =