0

پدر سه نفر با قطع اشتراک ، جابجایی مغازه ها و فروش آشغال 3400 پوند پس انداز کرد

بازدید 22


پدر سه نفر جوزف سیگر با قطع اشتراک های خود ، تعویض مغازه ها و فروش وسایل ناخواسته موفق شد تقریباً 3400 پوند در سال پس انداز کند.

وی با انجام برخی تغییرات کوچک ، توانسته قبض های خانه خود را هزاران بار کاهش دهد و به اندازه کافی پول پس انداز برای تعطیلات خانوادگی داشته باشد.

جوزف با ایجاد برخی از اصلاحات در سبک زندگی موفق شده است سالانه 3400 پوند پس انداز کنداعتبار: دیو نلسون

جوزف 35 ساله که وبلاگ پس انداز پول را راه اندازی کرد صرفه جویی در بخش در سال 2016 ، با همسر و سه بچه اش در لنکاوی زندگی می کند.

سان با یک پس انداز باهوش صحبت کرد تا نکات وی را در مورد چگونگی کسب درآمد بیشتر ، مقابله با بدهی ها و هزاران پوند درآمد بهتر کسب کند.

اشتراک را قطع کنید – 1200 پوند پس انداز کنید

جوزف گفت که سفارشات ثابت و بدهی های مستقیم “به سرعت جمع می شوند” ، و اگر آنها را لغو نکنید ، ممکن است بی نیاز از جیب خود خارج شوید.

او با لغو عضویت در Netflix ، Spotify و سایر اعضای خود مانند BritBox و Disney + سالانه حدود 700 پوند پس انداز می کند.

او اشتراک Netflix ، BritBox و Disney + خود را تیز کرده است تا سالانه 700 پوند پس انداز کنداعتبار: دیو نلسون

در عوض ، اگر دوست دارد یک فیلم را تماشا کند یا تلویزیون عادی تماشا کند ، وی دی وی دی های قدیمی را تماشا می کند.

اما اگر از دیدن برنامه ای که همه در مورد آن صحبت می کنند و نمی خواهند برای عضویت در آن شرکت کنند ، ناامید شده اید ، می توانید با ثبت نام در خبرنامه های شرکت ، تخفیف در سرویس های پخش را جبران کنید – یا یک دوره آزمایشی رایگان دریافت کنید.

جوزف گفت: “من سال گذشته دو ماه به قیمت یک در نتفلیکس گرفتم ، بنابراین برای تماشای تمام نمایش هایی که از دست دادم ، مانند تایگر کینگ 10 پوند پرداخت کردم و سپس اشتراک خود را لغو کردم.”

“اطمینان حاصل کنید که آزمایش های رایگان شرکت ها را ارائه می دهید – ثبت نام کنید و سپس بلافاصله آن را لغو کنید تا در پایان آزمایش ، هزینه آن را پرداخت نکنید.”

اگرچه او هرگز به باشگاه ورزشی نرفته است ، اما جوزف گفت با انصراف از عضویت و ورزش رایگان می توانید 480 پوند اضافی پس انداز کنید.

جوزف برای حفظ تناسب اندام به پیاده روی های طولانی می روداعتبار: جوزف سیگر

وی گفت: “من هرگز به باشگاه ورزشی نرفته ام ، اما هفته ای دو بار به صورت رایگان به باشگاه دویدن محلی می رفتم.”

“من در عوض با پیاده روی و پیاده روی در اطراف وست پنین مور و منطقه دریاچه ، كه هر دو نزدیك محل زندگی من هستند ، ورزش می كنم – و این همه رایگان است!”

جوزف گفت ، در مجموع ، این بدان معنی است که شما می توانید سالانه 1200 پوند پس انداز اشتراک و عضویت در سالن ورزشی کنید – برای یک “تعطیلات بسیار خوب” کافی است.

سوپرمارکت ها را عوض کنید – 1900 پوند پس انداز کنید

اگر عجله دارید یا مشتاق سفر به یک سوپرمارکت ارزان قیمت نیستید ، ممکن است وسوسه شوید که در یک فروشگاه نزدیک – اما گران تر – برای خرید مواد غذایی خود ظاهر شوید.

جوزف مارک های بزرگ و سوپرمارکت های گران قیمت را صرفه جویی کرده تا هزاران نفر را در قبض غذای خود پس انداز کنداعتبار: دیو نلسون

اما خرید در فروشگاه های گران قیمت تراز بانکی شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

جوزف گفت که با مراجعه به فروشگاه های ارزان تر مانند آلدی و لیدل ، 40 پوند در هفته – تقریباً 1900 پوند در سال – در قبض غذای خود پس انداز می کند.

وی گفت: “وقتی سال گذشته قفل شد ، ما از كلیكای Asda یا Tesco برای جمع آوری غذای هفتگی خود استفاده می كردیم.”

“من شوکه شدم که دیدم ما حدود 100 پوند در هفته هزینه می کنیم.

“با مراجعه به فروشگاه های ارزان قیمت ، این میزان را به حدود 60 پوند کاهش دادیم و 40 پوند در هفته برای ما صرفه جویی کرد.”

چگونه صورتحساب های خود را کاهش دهید

اگر از نظر مالی مشکل دارید ، ممکن است بتوانید هزینه قبض های خود را کاهش دهید تا به شما کمک کند از خطر بیفتید.

مالیات شورای: شما می توانید برای کاهش مالیات شورا در Gov.uk وب سایت اما شما باید معیارهای خاصی را داشته باشید. در صورت کم درآمد یا مطالبات مزایا ، صورتحساب شما می تواند تا 100 درصد کاهش یابد. مشاغلی که حداقل 35 ساعت در هفته از شخصی در خانه مراقبت می کنند نیز از پرداخت هزینه معاف هستند.

اب: خانواده ها ممکن است با تهیه کنتور آب بتوانند پس انداز کنند اما همه اینها به میزان استفاده شما بستگی دارد. برای بررسی اینکه آیا از نظر اقتصادی ارزش آن را دارد یا نه ، از شورای مصرف کننده آب استفاده کنید رایگان ماشین حساب متر ater.

اجاره: اگر فضای در دسترس دارید و صاحبخانه یا مقام محلی شما می گوید انجام چنین کاری مشکلی نیست ، ممکن است بخواهید یک همسفر مساوی تهیه کنید. نه تنها هزینه اجاره ، بلکه سایر صورتحساب ها را تقسیم خواهید کرد.

خرید استخدام: اگر می خواهید بازپرداخت های خرید اجاره ای خود را پرداخت کنید ، معمولاً می توانید با بازگرداندن کالا قرارداد را خاتمه دهید. شما باید تمام اقساط را تا زمان پایان توافق پرداخت کنید اما این مبلغ بدهی شما را محدود می کند. مخاطب مشاوره شهروندان به صورت رایگان برای کمک بیشتر در این مورد

گاز و برق: MoneySavingExpert می گوید خانواده ها می توانند با تغییر از تعرفه های متغیر استاندارد (SVT) به نرخ بهتر ، به طور متوسط ​​330 پوند پس انداز کنند. از یک سایت مقایسه مانند استفاده کنید MoneySuperMarket یا Energyhelpline برای دیدن معاملات موجود

رهن: اگر با پرداخت وام خود بدهی گرفتید ، منتظر نمانید که وام دهنده شما را تعقیب کند. آنچه را که با استفاده از آن توانایی پرداخت دارید ، کار کنید Citizen Advice بودجه بندی بنابراین می توانید در مورد گزینه های پرداخت خود با ارائه دهنده وام خود صحبت کنید.

وام تضمینی: وام تضمینی شما ممکن است تحت پوشش قانون اعتبار مصرف کننده قرار گیرد و در صورت وجود این امکان وجود دارد که بتوانید برای سفارش سفارش درخواست دهید. این توافق نامه ویژه دادگاه ها است که به شما امکان می دهد زمان بیشتری را برای پرداخت پرداخت کنید. وام های تضمینی که مشمول قانون اعتبار مصرف کننده نیستند ، شامل کنتورهای گاز ، برق یا آب ، پرداخت هایی است که باید به طور کامل از آن ها خارج شود ، وام های رهنی ، وام های اتحادیه اعتباری ، وام های کارفرمایان و برخی موافقت نامه های تجاری کوتاه مدت.

احکام دادگاه شهرستان: اگر فرم ادعای دادگاه شهرستان دریافت کردید ، بلافاصله با یک مشاوره رایگان بدهی صحبت کنید. این شامل مشاوره شهروندان (0808 800 9060) ، تغییر گام (0800 138 1111) و بدهی ملی (0808 808 4000).

پروانه تلویزیون: برخی از خانواده ها واجد شرایط هزینه کم یا مجوز تلویزیون رایگان هستند. اینجا را بررسی کنید تا ببینید آیا شما به نرخ ارزان یا رایگان تعلق می گیرید.

وی گفت: کنار گذاشتن مارک های بزرگ برای محدوده های خود سوپرمارکت ها می تواند به شما در صرفه جویی بیشتر کمک کند.

وی گفت: “خرید كورن فلكس كلوگ ممكن است 2.89 پوند برای شما هزینه داشته باشد ، اما كورن فلك های مارك تجاری خود اسد هزینه كمی از این قیمت را با 80p دارند.”

“و در حالی که نان Warburtons Toastie 1.10 پوند است ، نسخه Sainsbury 55p است.

“پول پس انداز شده می تواند به مناطق دیگر زندگی شما ، از جمله حساب پس انداز شما هدایت شود.”

بی نظمی خود را بفروشید – 300 پوند

شلاق زدن لباسهای ناخواسته ، کتابها ، هدایای قدیمی کریسمس یا حتی مبلمان مورد نیاز شما می تواند صدها پوند را در وضعیت بهتر قرار دهد.

جوزف گفت که با انجام شفاف سازی و فروش آنلاین اقلام ، حدود 300 پوند در سال جیب می زند.

او از Facebook Marketplace و Vined استفاده می کند تا بیت های خود را به طور رایگان شلاق بزند و فقط از eBay برای فروش اقلام بیشتر استفاده می کند زیرا سایت حراج آنلاین از هر موردی که می فروشید قطع می کند.

جوزف سالی چهار بار شفاف سازی بزرگی انجام می دهد و مواد مخدر خود را به صورت آنلاین می فروشداعتبار: دیو نلسون

وی گفت: “فروش چند بیت کوچک می تواند جمع شود.” “من قبلا یک تلویزیون خراب را به قیمت 25 پوند و یک جارو برقی خراب را به قیمت 30 پوند فروخته ام.”

وی گفت که او معمولاً هر سال چهار بار پاکسازی می کند ، به خصوص در آستانه کریسمس.

این به این دلیل است که او دریافت مردم اغلب چیزهای دست دوم را بصورت آنلاین خریداری می کنند و آنها را به عنوان کادوی کریسمس به دیگران می دهند.

وی گفت: اسباب بازی های با کیفیت بچه ها می توانند “نعنا بسازند” ، به خصوص اگر این کالاها دیگر برای خرید در مغازه ها موجود نباشد.

وی گفت: “شما می توانید فضای خانه خود را پاک کرده و هرج و مرج را از بین ببرید – در حالی که به شما پول بیشتری می دهید تا برای یک روز بارانی بیرون بیایید.”

بدهی خود را منتقل کنید

متأسفانه ، اگر شما بندمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  40  =  43