0

وقتی شهری به آمازون نه می گوید چه اتفاقی می افتد؟ – اخبار آمازون

بازدید 4


توسط: دیرک رولی

ارسال شده: / به روز شده:

FORT WAYNE، Ind. (WANE) – وقتی شورای شهر تخفیف مالیات بر دارایی شخصی را رد کرد روز سه شنبه برای مرکز توزیع جدید آمازون ، فورت وین به لیست بسیار کوتاهی از شهرهایی که به آمازون نه گفته اند پیوست.

غول خرده فروشی آنلاین چگونه پاسخ خواهد داد؟

به گفته گروه ناظر ، احتمالاً بدون هیچ گونه ضرب و شتمی مشاغل خوب اول. آرلین مارتینز ، مدیر ارتباطات گفت: “ما مکانهای زیادی را می بینیم که در آن آمازون حتی به خود زحمت نمی دهد که مشوق بخواهد ، زیرا آنها باید رشد کنند.” آنها باید خیلی سریعتر از این حرکت کنند. “

مشاغل خوب ابتدا یارانه ها و مشوق های توسعه اقتصادی را که توسط دولت های ایالتی و محلی اعمال می شود ، دنبال می کند. مارتینز به دو مورد در نیویورک اشاره کرد که از آمازون خواسته شده بود که در یک اجتماع قرار نگیرد و به طور کامل کنار رفت. در حومه پیتسبورگ ، اعتراض جامعه ممکن است باعث شود آمازون 10 میلیون دلار از یارانه های ایالتی را کاهش دهد. او معتقد است که فورت وین اولین کسی است که از شرکت با دور اولیه ای از مراحل مالیاتی استقبال می کند ، اما پیشنهاد بیشتری نمی دهد.

“عالی است فورت وین این کار را کرد. این یک حرکت بزرگ است زیرا بسیاری از مکانها هر آنچه را که می خواهند به آمازون می دهند. ”

آمازون ، که بیش از 800000 دلار درآمد در دقیقه جمع آوری می کند، 16 میلیون دلار مشوق مالیات بر دارایی برای پروژه Mastodon ، نام کد مرکز توزیع گسترده در 30 جاده های ایالات متحده و Flaugh ، دریافت کرد. اعضای شورا برای رأی گیری در مورد پیشنهاد اولیه باید یک توافقنامه عدم افشای اطلاعات را امضا می کردند.

مارتینز گفت: “آمازون از این تاکتیک بسیار استفاده می کند.” “آنها به نوعی قلدر هستند وقتی صحبت از شیوه ای می شود که شهرها را مجبور می کند توافق نامه های افشا نشوند یا تهدید می کنند که نمی آیند. اگر به مدل کسب و کار آنها نگاه کنید ، آنها باید خیلی زود در بسیاری از مکان ها باز شوند. آنها باید نزدیک ترانزیت باشند. آنها می خواهند در نزدیکی برخی از استخرهای کار باشند. عوامل دیگری نیز وجود دارد که برای آمازون بسیار مهمتر است ، اما آنها از این موضوع یارانه ها و تهدید عدم استفاده از آنها به عنوان راهی برای خروج پول از دولت ها استفاده خواهند کرد. البته ، دولت ها فقط می خواهند مشاغل را برای جامعه خود بیاورند ، درست است؟ من فکر می کنم منظور آنها خوب است اما واقعاً آمازون این قدرت را دارد و آنها واقعاً از آن استفاده می کنند. “

مارتینز افزود: آمازون 4 میلیارد دلار برای معافیت مالیاتی سالانه می خواهد. رهبران سیاسی و توسعه دهندگان اقتصادی این ابزار را دوست دارند اما Good Jobs First در کارآیی آن شک دارد. “آنها در بین مقامات منتخب و سایر سیاست گذاران بسیار محبوب هستند ، زیرا آنها چیزهای ملموسی هستند که می توانید به آنها اشاره کنید ، حتی اگر تحقیقات در سمت چپ ، راست و آزادیخواهان نشان دهد که این انگیزه ها در ایجاد شغل یا تقویت مشاغل بی تاثیر است. اقتصاد منطقه ای. ”

برای مقاله کامل
لطفاً به خواندن اینجا ادامه دهید: وقتی شهری بگوید چه اتفاقی می افتد آمازون نه؟

تفسیر:
نکات مفید و آدرس های اینترنتی را می توانید در این مقاله کامل بیابید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

6  +  4  =