0

وزیر با استناد به “ترک هند” ، از آمازون ، حکم Flipkart استقبال می کند – اخبار آمازون

بازدید 2


توسط آدیتیا کالرا و نوپور آناند

نیویورک (رویترز)-وزیر بازرگانی هند روز سه شنبه از تصمیم دادگاه عالی مبنی بر اینکه آمازون و Flipkart باید با تحقیقات درباره رفتارهای ضد رقابتی مواجه شوند ، استقبال کرد و گفت که شیوه های تجاری آنها مورد بررسی قرار می گیرد.

اظهارات پیوش گویال آخرین نشانه نارضایتی دهلی نو از دو غول تجارت الکترونیک آمریکا است که سالها با اتهام دور زدن قوانین هند برای اداره مشاغل خود و آسیب رساندن به خرده فروشان کوچکتر روبرو هستند.

روز دوشنبه ، دادگاه عالی آمازون و Flipkart را به دلیل تلاش برای متوقف کردن تحقیقات انجام شده در سال 2020 توسط کمیسیون رقابت هند (CCI) بازداشت کرد و گفت که سازمان های بزرگ مانند آنها https://reut.rs/3iwpRz6 باید داوطلب شوند تا در هر گونه تحقیقات کمک کنند. به

گویال هنگام سخنرانی در پارلمان هند از تصمیم دادگاه استقبال کرد ، جایی که او به کمپین “ترک هند” استناد کرد – جنبشی که در 1942 توسط مبارز برجسته آزادی هند ، مهاتما گاندی ، خواستار پایان حکومت بریتانیا شد.

گویال به قانونگذاران هندی گفت: “این شرکت ها از تاکتیک های قانونی برای متوقف کردن تحقیقات استفاده کردند … خوشحالم که به شما می گویم دیروز ، در روز جنبش خروج از هند ، تمام تلاش های این شرکت ها شکست خورد.”

گویال افزود: “دادگاه عالی تصمیم گرفت که CCI باید اتهامات مربوط به شیوه های تجاری متقلبانه و ناعادلانه ای را که آنها درگیر آن هستند بررسی کند.”

آمازون و Flipkart به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

این دو شرکت با شرایط نظارتی فزاینده ای در هند روبرو هستند ، جایی که آنها همچنین با چشم انداز قوانین تجارت الکترونیک و تحقیقات آژانس جنایی مالی کشور https://reut.rs/3jpTMbo به اتهام نقض قوانین سرمایه گذاری خارجی دست و پنجه نرم می کنند. به

در ماه فوریه ، تحقیقات رویترز http://reut.rs/2OCOT2W بر اساس اسناد آمازون نشان داد که سالهاست به گروه کوچکی از فروشندگان رفتار ترجیحی داده است. آمازون هرگونه تخلفی را رد کرد.

گویال به قانونگذاران گفت که شرکت های بزرگ تجارت الکترونیکی قرار است وب سایتی در بازار داشته باشند که خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کند ، اما مشخص شد که آنها “به طور مداوم از تاکتیک های مختلف قانونی استفاده می کنند” که به مشاغل کوچک آسیب می رساند.

وی گفت: “دولت گام های جدی برداشته است.”

(گزارش توسط آدیتیا کالرا در دهلی نو ؛ ویرایش توسط دیوید هولمز)

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: وزیر با استناد به “ترک هند” ، استقبال کرد آمازون، حکم فلیپ کارت

تفسیر:
برخی از اخبار و پیوندهای جالب را می توانید در مقاله کامل پیدا کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

45  +    =  51