0

وزوز صبح: 28 ژوئن | کار از اخبار خانگی

بازدید 11


1. در اوایل ماه ژوئن ، Faygo عطر و طعم جدید با محدودیت محدود ، “آتش بازی” را منتشر کرد. قبیله قرمز ، سفید و آبی یکبار در فروشگاه ها فروخته می شد و بصورت آنلاین اکنون فقط در eBay در دسترس است.

مردم چهار بسته بطری 24 اونسی را به قیمت 45 تا 55 دلار می فروشند یا فقط با یک بطری 15 دلار به اضافه حمل و نقل تسویه می کنند.

با این حال ، Faygo می گوید که آنها در حال برنامه ریزی برای تولید بیشتر هستند. در مورد زمان حمل و نقل آن به فروشگاه ها خبری نیست.

2. یک مکان محبوب برای لذت بردن از مکانهای زیبا در خارج از منزل که برای “اردوگاه مورد علاقه در ایالات متحده” در میشیگان رقابت می کنیم.

اردوگاه Platte River Camp در Honor ، میشیگان ، در حال برگزاری است امروز ایالات متحده آمریکا و نظرسنجی 10 بهترین خوانندگان

20 اردوگاه اردوگاه در حال اجرا توسط هیئت متخصصان ماجراجویی در فضای باز و سفر جاده ای به همراه افراد دیگر انتخاب شده اند 10 بهترین ویراستاران. اکنون به رای مردم رسیده است.

خدمات پارک ملی می گوید آنها شنیده اند که از کمپ کمپ رودخانه پلاته به عنوان “کادیلاک همه اردوگاه ها” یاد می شود.

از نظر امکانات رفاهی ، اردوگاه Platte River مجموعه جمع آوری زباله / بازیافت ، اتصال به اینترنت ، کمدهای ذخیره مواد غذایی ،
پناهگاه های پیک نیک ، ایستگاه تمیز کردن ماهی ، گریل ، و آمفی تئاتر.

موقعیت اردوگاه آن را برای کسانی که می خواهند پیاده روی ، قایق رانی ، کایاک ، شنا ، دوچرخه سواری و ماهیگیری کنند ایده آل می کند.

می توانید روزانه یک بار تا دوشنبه 19 ژوئیه ظهر به اردوگاه مورد علاقه خود رای دهید. امروز ایالات متحده آمریکا و 10 بلهمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

10  +    =  18