0

“وحشت” پس از یک فصل در آمازون لغو شد – اخبار آمازون

بازدید 3


وحشت”پس از یک فصل در لغو شد آمازون، تنوع تایید کرده است.

درام YA در ماه مه در آمازون آغاز شد. این سریال یک ساعته بر اساس رمانی به همین نام از لورن الیور ساخته شد.

این رویداد در یک شهر کوچک تگزاس اتفاق می افتد ، جایی که هر سال افراد سالخورده فارغ التحصیل در یک سری چالش ها با یکدیگر رقابت می کنند ، برنده همه چیز را بر عهده می گیرد ، که آنها معتقدند تنها فرصت آنها برای فرار از شرایط و بهبود زندگی آنها است. اما امسال ، قوانین تغییر کرده است – گلدان پول از همیشه بزرگتر است و بازی حتی خطرناک تر شده است. بازیکنان با عمیق ترین ، تاریک ترین ترس های خود روبرو می شوند و مجبور می شوند تصمیم بگیرند که چقدر مایلند برای پیروزی ریسک کنند.

بازیگران این سریال شامل اولیویا ولش ، مایک فیست ، جسیکا سولا ، کامرون جونز ، ری نیکلسون و انریکه مورچیانو بودند. الیور کتاب خود را برای صفحه نمایش اقتباس کرد و همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی خدمت کرد. جو روث ، جف کیرشنباوم و آدام شرودر نیز تهیه کننده اجرایی آن بودند. لینلی برد و آلیسا آلتمن به عنوان تهیه کننده اجرایی همکاری کردند. “وحشت” توسط استودیو آمازون تولید شد.

“وحشت” یکی از چندین پروژه YA بود که آمازون در سالهای اخیر راه اندازی کرده بود. استریمر همچنین درام “Wilds” را دارد که برای فصل دوم تمدید شده است. همچنین خلبان “صورتی داغ” وجود دارد که سارا میشل گلار را در بین بازیگرانش دارد و یک سری YA بر اساس رمان “پناهگاه” هارلان کوبن در حال حاضر در آمازون در حال ساخت است. “پناهگاه” اولین رمان در مجموعه میکی بولیتار کوبن است.

آخرین مهلت لغو را گزارش کرد.

خواننده صفحه اختیاری

برای مقاله کامل
لطفاً به خواندن اینجا ادامه دهید: “وحشت” پس از یک فصل لغو شد آمازون

تفسیر:
پیوندها و اخبار کاملاً مفیدی را می توانید در این مقاله کامل مشاهده کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

61  +    =  71