وبینار رایگان | 9 ژوئن: چگونه ارزیابی کنیم که آیا تجارت شما بنیادی قوی دارد


دریابید که در طول این وبینار با وکیل شرکت لن گارزا ، JD به کدام عناصر قانونی نیاز دارید تا از لیست کارهای شغلی خود مطلع شوید ، اکنون ثبت نام کنید!

2 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

شما چه می کند تجارت کوچک با آسمان خراش مشترک است؟ هر دو به بنیان های محکمی نیاز دارند که بتواند از آن زنده بماند و رشد کند. اما این واقعاً برای تجارت شما چگونه است؟

در این وبینار ، ما پنج مورد مهم را بررسی خواهیم کرد تا قبل از راه اندازی کسب و کار ، لیست کارهای خود را بررسی کنیم. هر یک از این عناصر می تواند به شما کمک کند تا یک بنیاد سالم ایجاد کنید که به شما امکان می دهد روی موارد مهم تمرکز کنید. توافق نامه های کتبی را پوشش خواهیم داد ، بیمه نیازها ، و موارد دیگر. قبلاً مشاغلی در کار دارید؟ همچنان می توانید از این چک لیست استفاده کنید تا مطمئن شوید که خود و شغل خود را برای موفقیت تنظیم می کنید. بنابراین مهم نیست که شما به زودی صاحب مشاغل خواهید شد یا صاحب مشاغل فعلی هستید ، امروز در این وبینار ثبت نام کنید تا مطمئن شوید که شما و تجارتتان برای راه پیش رو آماده هستید.

اکنون ثبت نام کنید

درباره بلندگو

وکیل شرکت لن گارزا ، JD ، بنیانگذار Garza است قانون، یک شرکت مستقر در پرینستون متخصص در زمینه استراتژیک مجاز برنامه ریزی برای مشاغل در هر اندازه. Garza مجاز به تمرین در نیویورک است ، نیوجرسی، پنسیلوانیا، مریلند و در ماساچوست در انتظار صدور مجوز است. مصاحبه توسط فوربس، شرکتمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *