0

وبینار رایگان درخواستی: نحوه پیاده سازی سلامت روان و سلامتی در محل کار

بازدید 4


طبق مطالعات انجام شده ، تعداد بیشتری از کارکنان از استرس و فرسودگی شغلی ناشی از همه گیری رنج می برند. رهبران برای مراقبت بیشتر از سلامت روان کارکنان و اجرای فرهنگ های سالمتر چه می توانند بکنند؟ به طور قابل مقایسه ای مدیر عامل و کارآفرین درس های رهبری مجری سریال جیسون نظر وقتی با مدیرعامل تأثیرگذارترین شرکت های TIME100 در سال 2021 صحبت می کند – CeCe Morken از Headspace.

با 70 میلیون کاربر در 190 کشور جهان ، این یکی از اولین برنامه های مدیتیشن در جهان بود و همچنان در زمینه ذهن آگاهی و آموزش ذهنی پیشرو است. Headspace همچنین محصولات و خدمات خود را به بیش از 2000 شرکت معروف ارائه می دهد تا به آنها در ایجاد فرهنگ های سالم تر ، سازنده تر و سازمان های با عملکرد بالاتر کمک کند. مورکن بهترین شیوه ها را در مورد این موضوع و همچنین ارزشمندترین درس های رهبری را در زمینه 35 سال فعالیت حرفه ای خود و سازمان های رو به رشد ، از شرکت های نوپا گرفته تا شرکت های تجاری جهانی ، مانند Intuit ، به اشتراک می گذارد. موضوعات عبارتند از:

  • یک ویژگی مشترک همه رهبران موفق
  • تور گوش دادن چیست و چرا مهم است
  • بزرگترین اشتباهی که می توانید در زمین فروش یا عرشه انجام دهید
  • نکاتی برای ایجاد یک محل کار پربارتر و با کارایی بالاتر
  • بهترین شیوه ها برای بازگشت آگاهانه به کارهای حضوری/ترکیبی
  • چگونه رهبران می توانند سلامت روانی را در جنبه های فنی کار ترکیب کنند

برای مشاهده همین حالا فرم ثبت نام زیر را تکمیل کنید!

درباره سخنرانان

CeCe Morken یک مدیر اجرایی صنعت فناوری با 35 سال تجربه در ایجاد و سازمان های در حال رشد ، از شرکت های نوپا گرفته تا شرکت های جهانی و قابل معامله عمومی است. او در سال 2020 پس از 13 سال کار در Intuit به Headspace پیوست ، جایی که چندین واحد تجاری از جمله گروه مسئول ایجاد درآمد سالانه 700 میلیون دلار برای مشاغل خود را رهبری کرد. مورکن افتخارات رهبری متعددی از جمله تنوع ملی و قدرتمندترین زنان رهبری در فناوری (2017 و 2019) دریافت کرده است.

جیسون نظر یکی از بنیانگذاران/مدیر عامل شرکت Comparably ، یکی از سایتهای پیشرو در زمینه نظارت بر فرهنگ کار و جبران خسارت است. او که یک کارآفرین ، سرمایه گذار و مشاور سریالی بود ، توسط مجله تجاری لس آنجلس به عنوان یکی از “مدیران ارشد تحسین برانگیز در LA” معرفی شد و در سال 2016-2018 توسط شهردار اریک گارستتی “کارآفرین در محل اقامت برای شهر لس آنجلس” منصوب شد.

منبع: Entrepreneur.com

اینجا بیشتر بخوانید:
وبینار رایگان درخواستی: نحوه پیاده سازی سلامت روان و سلامتی در محل کارمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

35  +    =  44