0

واقعاً یک کارآفرین برای موفقیت باید چقدر تحصیل کند؟

بازدید 3


5 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

عقل سلیم ممکن است به شما بگوید هرچه یک کارآفرین تحصیلات بالاتری داشته باشد ، شانس موفقیت آنها نیز بیشتر خواهد بود. رفتن به دانشگاه ، گرفتن مدرک پیشرفته و گذراندن دوره های آموزشی متعدد باید آنها را به دانش و تجربه بیشتری مجهز کند که می توانند برای ایجاد تجارت خود استفاده کنند.

اما در عین حال ، داستانهای زیادی در مورد وجود دارد کارآفرینان که تحصیلات خود را رها کرد (و حتی کسانی که دبیرستان را ترک کردند) و هنوز هم کاری باورنکردنی انجام داد. بنابراین چقدر تحصیلات آیا یک کارآفرین واقعاً به موفقیت نیاز دارد؟

شواهد حکایت

اول ، ما باید این واقعیت را بپذیریم که فارغ از اینکه چه موقعیتی دارید ، می توانید شواهد حکایتی را برای ادعای خود پیدا کنید. به عنوان مثال ، یافته های Tumblr ، دیوید کارپ ، دبیرستان را رها کرد و اکنون یک میلیاردر است – همراه با همکار میلیاردرها هنری فورد ، جان دی راکفلر ، آمانسیو اورتگا و فرانسوا پینو.

به همین ترتیب ، می توانید داستان کارآفرینانی را که از دانشگاه خارج شده اند ، پیدا کنید و وحشیانه موفق شد. به طور مشهور ، بیل گیتس ، لری الیسون ، مایکل دل ، لری پیج ، مارک زاکربرگ و استیو جابز همه در دوره ای کالج را ترک کردند – و بسیاری از آنها این کار را کردند تا بتوانند تمام وقت بر روی تجارت مهم خود تمرکز کنند.

مربوط: آیا می خواهید بهتر شوید؟ به خودتان اجازه دهید که به چالش کشیده شوید

و البته ، داستانهای زیادی از کارآفرینان وجود دارد که فقط پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه با مدرک پیشرفته موفق می شوند.

با این حال شواهد حکایت داستان کامل را بیان نمی کند.

رها کردن از دانشگاه برای تبدیل شدن به یک کارآفرین

با بزرگنمایی ، می بینیم که داستان جذاب “کارآفرین ترک تحصیل در دانشگاه” کمی بی اساس است. اگرچه نمونه های مشخصی از افرادی وجود دارد که تحصیلات خود را رها کرده و موفق شدند ، اما این موارد بیشتر از قاعده مستثنی هستند.

با نگاهی به داده ها ، می توانیم این موضوع را تأیید کنیم. در میان فوربس 400 (400 ثروتمندترین افراد در ایالات متحده) ، 362 نفر با سوابق تحصیل در دسترس عموم وجود دارد. در میان آنها ، فقط 44 نفر بودند ترک تحصیل در دانشگاه – یعنی 12.2 درصد از میلیاردرها ترک تحصیل کردند. در حقیقت ، اکثریت قریب به اتفاق افراد ثروتمند حداقل دارای مدرک لیسانس هستند.

مربوط: چگونه (و چرا) مشاغل باید از رشد فراگیر حمایت کنند

همچنین برای تأیید آن تحقیقات زیادی لازم نیست اندیشه که آموزش منجر به نتایج بهتر برای یک فرد متوسط ​​می شود. با مدرک دانشگاهی ، به طور متوسط ​​، چیزی شبیه به 630،000 تا 900،000 $ درآمد بیشتر در طول زندگی از همتایان تحصیل کرده دبیرستان

فواید آموزش

مهم نیست که چگونه به آن نگاه می کنید ، تحصیلات مزایای ضروری برای کارآفرینان دارد ، از جمله:

  • دانش اول و مهمترین ، رفتن به مدرسه شما را به دانش بیشتری مجهز می کند. بسته به مکانی که به مدرسه می روید و آنچه را که می خوانید ، ممکن است اطلاعاتی کسب کنید که به شما در برنامه ریزی و مدیریت تجارت کمک می کند یا ممکن است مخاطبان هدف خود را بهتر بشناسید. به هر حال ، شما برای موقعیت های بیشتری آماده خواهید شد و قادر خواهید بود برنامه های بهتری را تنظیم کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  80  =  90