هیچ کس نمی داند چه کسی این تابلوی مرموز را درباره تاسیسات Arvada Amazon – اخبار آمازون ارسال کرده است


پس از آنکه همسایگان به شدت علیه آن مخالفت کردند ، شورای شهر آروادا به رد انبار آمازون رای داد.

آروادا ، کولو – این را می شنوی؟ این یک آه آرامش جمعی از آروادا است.

تابلویی که به طور خلاصه در این هفته منتشر شد ، نشان می داد که به زودی ساخت یک انبار تحویل پیشنهادی آغاز خواهد شد ، علی رغم رأی شورای شهر درمورد اضافه شدن ماه گذشته.

این تابلو در نزدیکی خیابان 68 غربی و خیابان ایندیانا ، نزدیک به مکانی که امکانات آمازون می رفت ، ظاهر شد.

در این تابلو آمده است: “از اینکه آروادا اجازه آمازون را دادید متشکریم” ، افزود: ساخت و ساز در 1 آگوست آغاز می شود و باید تا دسامبر به پایان برسد.

این می تواند ارتباطی با کمبود شدید ویرگول آن جمله داشته باشد ، اما آروادا و آمازون روز پنجشنبه قاطعانه بودن این علامت را به آنها انکار کردند. هنوز همسایگان نگران به نكستدور و رسانه های اجتماعی مراجعه كردند تا ببینند كسی از این تابلو اطلاع دارد یا خیر.

# هی بعدی ما در اینجا در آروادا به کمک شما نیاز داریم! این نشانه امروز 68 و ایندیانا بود و ما آمازون را در جلسه شورای شهر آروادا 6-14-21 شکست دادیم! لطفا بیایید و این را تحقیق کنید !! pic.twitter.com/51tnGdFwto

– Cheryl St. John (CherylStJohnArt) 1 جولای 2021

9NEWS با مدیر شهر آروادا تماس گرفت ، وی گفت که آنها نمی دانند این تابلو از کجا آمده است و دوباره تأکید کرد که پروژه رد شده است.

یک کارمند روابط رسانه ای با آمازون گفت که این شرکت اعتبار این نشانه را نیز نمی گیرد.

“این نشانه ما نیست. ما این ثبت نام را انجام ندادیم. ما با شهر ارتباط برقرار کرده ایم و آنها در حال بررسی این هستند که چه کسی ممکن است این ثبت نام را انجام داده و از کجا آمده است. “

تا عصر چهارشنبه ، افراد در برنامه Nextdoor گزارش دادند که تابلو پایین آمده است. هنوز هیچ نشانی از این که چه کسی در وهله اول قرار داده است وجود ندارد.

شورای شهر آروادا با 5-2 رأی موافق انبار 112 فوت مربع را رد کرد.

اعضای جامعه که علیه این مرکز صحبت کردند ، به نگرانی در مورد ترافیک در حومه دنور اشاره کردند. بنا به گفته شهر ، حدود 14 دستگاه نیمه شاسی بلند روزانه به این مرکز تحویل می گرفتند و آمازون تخمین می زد که حدود 215 دستگاه ون تحویل خارج از مرکز فعالیت داشته باشد و بیشتر در ایام تعطیلات.

شهر آروادا نیاز به الحاق و بازسازی حدود یک سوم زمینهای مورد نیاز برای استقرار تاسیسات داشت. زمین الحاقی شامل پارک بود که به عنوان فضای باز تعیین می شود.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: هیچ کس نمی داند چه کسی این تابلوی مرموز را درباره آروادا ارسال کرده است آمازون امکانات

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای واقعا جالب در این مقاله کامل قابل مشاهده است.

منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *