0

همانطور که Punisher به کمیک باز می گردد ، اولین ظاهر او به حراج گذاشته می شود

بازدید 4


|

دیروز ، خونریزی سرد است در بازگشت The Punisher به Marvel Comics در سری خودش که توسط نویسنده نوشته شده بود ، حرکت کرد جیسون هارون. انتظار می رود که این یک اختراع مجدد بنیادی از قلعه فرانک باشد. ما از عنوان “دیگر مجازات کننده” استفاده کرده ایم شنیده ایم. پروژه های برنامه ریزی شده Punisher قبلاً از برنامه های Marvel حذف شده بودند که به دلیل نگرانی از اعتراضات Black Lives Matter ، استفاده از نمادهای مجازاتگر در شورش ژانویه کنگره و همچنین توسط پلیس، ارتش، شبه نظامی، گروه های برتری طلب سفید ، رویدادهای QAnon، و شان هانیتی در فاکس نیوز، و تمرکز بر رفتار واقعی و داستانی پلیس ، از جمله استفاده از تصاویر Punisher توسط پلیس.

تنبیه کننده توسط گری کانوی ، جان رومیتا پدر و راس آندرو و اولین حضور خود را در نقش شرور مرد عنکبوتی در The مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 129 در 1974. این شخصیت به عنوان یک هشیار ایتالیایی-آمریکایی به تصویر کشیده می شود که در مبارزه خود با جنایت از قتل ، آدم ربایی ، اخاذی ، اجبار ، تهدید به خشونت و شکنجه استفاده می کند. متجاوز به دلیل مرگ همسر و دو فرزندش ، که به دلیل مشاهده کشتار در پارک مرکزی شهر نیویورک توسط گروهک کشته شده بودند ، با استفاده از سلاح های مختلف و نقش جمجمه بزرگ روی سینه اش یک نفر علیه جنایت جنگ می کند. ، چرا که نه؟ طبیعت بی رحمانه مجازات کننده و تمایل به کشتن او را در هنگام معرفی در سال 1974 به یک ناهنجاری در کتابهای مصور اصلی آمریکا تبدیل کرد. در اواخر دهه 1980 ، مجازات کننده بخشی از موجی از ضد قهرمانان روانشناس بود. می توانید بفهمید چرا ممکن است وقتی برای برخی به عنوان قهرمان مطرح می شود ، مشکلاتی ایجاد کند. نحوه بازگشت او ممکن است به همان اندازه جالب باشد. و اکنون ، به عنوان بخشی از Search Auctions Heritage ، کتابهای مصور یکشنبه و دوشنبه حراج 122131 را انتخاب کنید، اولین حضور در اسلب 8.5 CGC فردا به حراج گذاشته می شود و پیشنهاداتی تا 1650 دلار و بیشتر در راه است. به هر حال ، یک کپی eBay بیش از 4100 دلار فروخته شد آیا این زمان برای مذاکره یا ثبت رکورد جدید است؟

مرد عنکبوتی شگفت انگیز #129 (مارول ، 1974) CGC VF+ 8.5 صفحات سفید تا سفید. اولین حضور تنبیه کننده و شغال. جلد گیل کین و جان رومیتا پدر. هنر راس اندرو در حال حاضر در فهرست 25 کمیک برتر عصر برنز Overstreet. Overstreet 2021 VF 8.0 ارزش = 1،250 دلار ؛ ارزش VF/NM 9.0 = 1875 دلار. سرشماری CGC 7/21: 1152 در 8.5 ، 3168 بالاتر.

از این لذت بردید؟ لطفاً در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  1  =