0

هشدار به اسباب بازی های خطرناک که می تواند باعث خفه شدن یا خفه شدن بچه های فروخته شده در بازار آمازون ، eBay شود …

بازدید 6


به والدین هشدار داده می شود که اسباب بازی های بدون مارک ارزان از بازارهای آنلاین از جمله آمازون و eBay می توانند فرزندان آنها را خفه یا خفه کنند.

کدام؟ 28 اسباب بازی خریداری شده از چهار سایت – از جمله Wish و AliExpress – را بر اساس استانداردهای ایمنی بریتانیا آزمایش کرد و دریافت 12 مورد پس از شکست در یک یا چند آزمایش خطر ایمنی را به همراه داشت.

قرار است پزشکان مخصوص کودکان نوپا باشند ، اما حاوی بسیاری از عناصر ناایمن است و بدترین در آزمایش بود.اعتبار: کدام مجله

خطرناک ترین محصول یک عدد بازی مخصوص پزشک با 51 قطعه بود-که به عنوان یک اسباب بازی برای نوزاد یا کودک نوپا توصیف می شد-که در Wish فروخته می شد.

این اسباب بازی پر از اسباب بازی های ناایمن بود و حداقل 20 خطر خفگی داشت.

اکثر اسباب بازی های موجود در مجموعه به راحتی به قسمت های کوچک و خطرناک شکسته شدند ، از جمله قیچی بازی و دفترچه یادداشت که نقاط تیز را آشکار می کرد.

کدام؟ در بین 12 اسباب بازی که در آزمایشات ناموفق بودند ، 50 خطای ایمنی مشاهده شد که 10 مورد از آنها خطر خفگی و دو مورد خطر خفگی برای کودکان است.

کدام توصیه در مورد نحوه تشخیص اسباب بازی خطرناک است

  • آیا ارزان تر از آنچه انتظار داشتید است؟ – اگر اسباب بازی ای که خریداری می کنید یک مارک محبوب است و به طور قابل ملاحظه ای ارزان تر از آنچه انتظار داشتید باشد ، ممکن است یک محصول تقلبی باشد. اگر قیمت بیش از حد واقعی به نظر می رسد ، قبل از خرید زنگ هشدار باید شروع به زنگ زدن کند.
  • به دنبال علامت CE ، برچسب سن باشید و آنچه را که می بینید زیر سوال ببرید-علامت CE باید نشان دهد که اسباب بازی ای که خریداری کرده اید تمام الزامات قانونی برای فروش در انگلستان را برآورده می کند. اما ، ما بسیاری از محصولات ناایمن را مشاهده کرده ایم که علامت CE تقلبی ما را حمل می کنند ، بنابراین اگر بسته بندی ضعیف باشد ، دستورالعمل ها گم شده و کمی ارزان به نظر برسد ، احتمال اینکه خطرناک یا جعلی باشد وجود دارد. اسباب بازی ها باید به وضوح با سن کودکی که برای آن طراحی شده اند مشخص شوند. بنابراین ، اگر یک اسباب بازی بخرید و متوجه شوید که هیچ راهنمایی برای سن ارائه نشده است ، می تواند غیر ایمن باشد.
  • ظاهر و احساس اسباب بازی ها – اسباب بازی های غیر ایمن ممکن است بدون بسته بندی یا دستورالعمل ارائه شوند. بنابراین ، اگر بسته بندی مطابق انتظار شما نباشد یا دستورالعمل ها گم شده یا حداقل باشد ، می تواند خطرناک باشد.
  • خودتان با اسباب بازی بازی کنید – دست روی اسباب بازی بگذارید و با آن بازی کنید. اگر کمی سبک یا نامحسوس به نظر برسد ، ممکن است خطرناک باشد.
  • آیا باتری ها به طور ایمن نصب شده اند؟ – بررسی کنید که آیا باتری ها خراب شده اند یا برداشتن روکش باتری نیاز به دو حرکت همزمان دارد.
  • به دنبال قطعات کوچک خطرناک باشید – به دنبال قطعات کوچکی باشید که می تواند برای بچه ها یا نوزادان خطر خفگی ایجاد کند. شما می توانید یک ابزار – یک استوانه قطعات کوچک – برای کمک به این امر با 5 پوند آنلاین خریداری کنید. اگر قطعات به طور کامل در استوانه قطعات کوچک قرار می گیرند و هیچ چیزی از بالای آن بیرون نمی زند و اسباب بازی برای یک کودک زیر سه سال است ، این یک خطر خفگی است و اسباب بازی نباید در انگلستان فروخته شود.
  • کودک خود را برای اولین بار باز کنید و با یک اسباب بازی جدید بازی کنید – مراقب فرزند خود باشید که اولین بار اسباب بازی را باز می کند و برای اولین بار با آن بازی می کند تا مطمئن شوید که اسباب بازی به صد تکه تقسیم نمی شود. لحظه ای که با آن بازی می شود

دو اسباب بازی آهنربایی یا باتری که به راحتی بلعیده می شوند.

Wish پنج محصول را که در آزمایشات شکست خورده فروخت – و بدترین متخلف محسوب می شود.

سه مورد در eBay و AliExpress و فقط یک مورد در Amazon Marketplace فروخته شد. اینها محصولاتی بودند که توسط فروشندگان شخص ثالث فروخته می شدند تا خود آمازون.

خرده فروشان بریتانیایی باید اطمینان حاصل کنند که اسباب بازی ها و سایر محصولاتی که می فروشند دارای قوانین ایمنی هستند.

نوک قلم تبلت خیلی راحت شکسته و می تواند خطر خفگی داشته باشداعتبار: کدام مجله
این اسباب بازی سگ ممکن است زیبا به نظر برسد اما خطرات خفگی موجود بسیار خطرناک استاعتبار: کدام مجله
آهنرباهای این مجموعه چهار برابر قدرت مجاز بودنداعتبار: کدام مجله

اما بازارهای آنلاین فقط محدودیت دارند

بیشتر بخوانید:
هشدار به اسباب بازی های خطرناک که می تواند بچه ها را خفه یا خفه کند فروخته شد در بازار آمازون ، eBayمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

6  +  1  =