0

هزینه های تابستان افزایش می یابد؟ 3 راه برای جلب پول نقد اضافی

بازدید 8


در اینجا نحوه کسب درآمد بیشتر برای هزینه های تابستان آورده شده است.

اگر قبض های کارت اعتباری شما مدام در حال افزایش است و در مدت زمان طولانی بیشتر از پول خود هزینه می کنید ، شرکت خوبی دارید. تورم باعث شده هزینه های زیادی از گاز گرفته تا مواد غذایی بیشتر شود و بودجه بسیاری از مردم را تحت فشار قرار دهد.

در همین حال ، ممکن است در این تابستان به طور کلی پول بیشتری خرج کنید. هوا گرم است ، شرایط همه گیر به نظر نمی رسد وخیم باشد ، و شاید شما بعد از 16 ماه همکاری در خانه ، آماده معاشرت باشید. یا ، ممکن است برای اولین بار از زمان ابتلا به بیماری همه گیر در مسافرت باشید.

در هر صورت ، آخرین کاری که می خواهید در این تابستان انجام دهید این است که آن را با انبوهی از بدهی به نام خود پایان دهید. اگر هزینه های شما همچنان بالا می رود ، در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید برای گرفتن پول اضافی انجام دهید.

روزانه یک ایمیل برای کمک به شما در پس انداز هزاران نفر

نکات و ترفندهای متخصصان مستقیماً به صندوق ورودی شما ارائه می شود که می تواند به شما در پس انداز هزاران دلار کمک کند. اکنون برای دسترسی رایگان به Boot Camp شخصی مالی ما ثبت نام کنید.

با ارسال آدرس ایمیل خود ، شما موافقت می کنید که نکات مالی به همراه محصولات و خدماتی را که فکر می کنیم مورد علاقه شما باشد برای شما ارسال کنیم. در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید. لطفا ما را بخوانید بیانیه حریم خصوصی و شرایط و ضوابط.

1. یک کار جانبی پیدا کنید

هیچ کس نمی خواهد کل تابستان را به یک شغل متصل کند ، و اگر قبلاً تمام وقت کار می کنید ، الف هیاهوی کناری ممکن است انجام آن کار دشواری به نظر برسد. اما به یاد داشته باشید ، هر شغل دوم دیگری که می گیرید می تواند به اندازه نیاز شما انعطاف پذیر باشد.

آیا نمی خواهید به یک برنامه عصرانه از پیش تعیین شده متعهد شوید؟ شما مجبور نیستید در صورت راحتی خود می توانید برای رانندگی در یک شرکت رانندگی و مسافران شاتل در اطراف شهر ثبت نام کنید. به همین ترتیب ، می توانید کنسرت های دیگری را پیدا کنید که از راه دور و با سرعت خودتان انجام می شوند ، مانند نوشتن محتوا ، طراحی وب یا حتی ورود داده. پرداختن به گزینه های شما هزینه دارد ، زیرا درآمد کمی بیشتر در کنار شما می تواند لذت بردن از تابستان را آسان تر کند تا اینکه از طریق آن استرس داشته باشید.

2. مواردی را که نیازی به آنها ندارید بفروشید

همه ما وسایلی را نشسته ایم که فضای کمدشان را اشغال می کنند. به جای اینکه اجازه دهید آن چیزها به جمع آوری گرد و غبار ادامه دهند ، تخلیه آنها را برای بالاترین پیشنهاد پیشنهاد دهید.

با برخی از دوستان خود در جایی که کالاهای ناخواسته خود را می فروشید یا لیست بزرگتری را برگزار می کنید ، یک فروش حیاط برگزار کنید-منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  79  =  88