0

هرج و مرج در کارت های گرافیک NVIDIA در دالاس از بین می رود

بازدید 22


دو هفته پیش ، هرج و مرج از کی شروع شد گروهی از مشتاقان مشتاق بابت بازپرداخت از Walmart متهم شدند پوکمون کارتها، و اکنون همین اتفاق با آخرین اتفاق افتاده است انویدیا پردازنده گرافیکی دوباره پر کردن

توسط کاربر Twitch PrestonALewis در جریان مستقیم ثبت شده است (که می توانید در بالا مشاهده کنید) ، انبوهی از مشتریان می توانند منتظر بیرون فروشگاه Micro Center در دالاس، تگزاس قبل از اینکه کسی بپرسد آیا GPU های کافی برای خرید همه وجود دارد یا خیر ، کارکنان فروشگاه پاسخ دادند “نه” پس از باز شدن مغازه ، در حالی که تعداد زیادی از خریداران از درها شارژ می گیرند ، هرج و مرج در حدود 3:55 در ویدیو ایجاد می شود.

سال گذشته برای صنعت GPU چه برای تولیدکنندگان و چه برای مصرف کنندگان سخت بوده است. ویروس کروناکمبود تراشه جهانی مرتبط به میزان قابل توجهی عرضه از تولیدکنندگان را کاهش داده است ، که با افزایش تقاضا از استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه همراه شده و ایجاد کارت گرافیک بسیار سخت است. این امر منجر به قیمت های گزاف در بازار ثانویه شده است ، به طوری که برخی از پردازنده های گرافیکی در eBay با قیمت تقریبی 80 هزار دلار فروش می کنند. NVIDIA قبلاً به امید بهبود شرایط گامهایی برای سرعت استخراج معدن در کارتهای معمولی برداشته و در عوض کارتهای استخراج معینی را آزاد می کند، در حالی که سایر شرکت های فناوری به منظور افزایش تولید ریز تراشه ها سرمایه گذاری های خود را افزایش داده اند.

در سایر اخبار مرتبط ، NVIDIA به تازگی از GeForce RTX 3080 Ti 1200 دلاری خود رونمایی کرده است.

در ادامه چه بخوانید

پردازنده های گرافیکی جدید هم برای دسک تاپ و هم برای لپ تاپ.


هدف همچنین فروش کارتهای معاملاتی را به دلیل افزایش خشونت متوقف کرده است.


با تشکر از جنگ تجاری ایالات متحده در برابر چین.
اگر به Animal Style بروید حتماً تلنگر بزنید.


آلبوم مشترک این دو پس از یک هفته تعویق می رسد.


بازی در نقش یک دوست قدیمی جان ویکس.استفاده از وسواس هواداران در تبلیغ مضمون.


چه کسی به یک کاناپه احتیاج دارد که یک Slowpoke پنج فوت داشته باشید.

بیشتر بخوانید:
هرج و مرج در کارت های گرافیک NVIDIA در دالاس از بین می رودمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  26  =  32