0

نیمی از 10 فروشنده برتر مد در آمازون انگلیس مارک های انگلستان هستند

بازدید 21


Lengow و DataHawk مطالعه ای درباره “آمازون و بازار آنلاین مد” منتشر کرده اند. گروه “پوشاک” در بازارهای مهم آمازون در اروپا (DE ، انگلستان ، FR ، IT) در طی یک دوره (مه 2020 تا مه 2021) مورد مطالعه قرار گرفت. 100 بهترین فروشنده در این کشور
طبقه بندی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و 10 مورد پرفروش ترین مد در هر مورد مشخص شد. کدام مارک ها بهترین عملکرد را دارند؟ کدام محصولات بهترین فروش را دارند؟

بسیاری از مارک های بدون نام در 10 پرفروش ترین بازار مد ، با این وجود Fruit Of The Loom را می توان در همه جا یافت

  • مارک های بدون نام با برندهای شناخته شده در رتبه 10 برتر قرار دارند. این امر تا حدی به دلیل جستجوی گسترده بدون مارک در آمازون (فقط 22٪ از جستجوها شامل یک نام تجاری است) و قیمت (محصولات ارزان قیمت به وضوح از محصولات پیشرو هستند 10)
  • در همه بازارهای آمازون ، همان مارک های معروف بارها و بارها در 10 لیست برتر ظاهر می شوند ، مانند Calvin Klein (انگلیس ، IT ، FR) ، Puma (DE ، IT ، FR) ، Tommy Hilfiger (DE ، IT ، FR) یا Levi’s (IT ، FR) این صحبت از یک استراتژی نام تجاری آمازون در سراسر اروپا دارد.
  • Fruit Of The Loom تنها مارکی است که در هر 10 لیست برتر یافت می شود. این محصولات اساسی را تولید می کند که در درجه اول به دلیل قیمت جذاب آنها خریداری می شود. مارک آمریکایی تقریباً کل استراتژی توزیع را از طریق آمازون کنترل می کند. فقط در ایالات متحده است که علاوه بر این فروشگاه آنلاین DTC خود را دارد.
  • اکثر مارک های 10 کشور برتر به فروشگاه مارک آمازون اعتماد می کنند. به خصوص مارک های معروف (Levi’s ، Puma ، Lacoste ، Crocs ، Calvin Klein و غیره)

ادامه در اینجا:
نیمی از 10 مد برتر فروشندگان در Amazon UK مارک های انگلستان هستندمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  72  =  79