0

نگاهی به شکل گیری بازار ثانویه مورگان های خصوصی 2021

بازدید 9


توسط کریستوفر بولفینچ برای کوین ویک
در یک سال از محبوبیت بالا نعناع ایالات متحده محصول منتشر می شود ، شکی نیست که ضرابخانه ایالات متحده دلار مورگان 2021 “انتشار مجدد” از جالب ترین و خشمگین ترین محصولاتی است که امسال صادر خواهد شد.

برای اکثر مجموعه داران ، خرید سکه ها با قیمت معاملات عملی بی فایده بود. وب سایت ضرابخانه در تاریخ راه اندازی 24 سکه سکه تقریباً غیرفعال شده است ، و سرعت آن در خزیدن در زیر مشتری های واقعی ، خودکار و کند کاهش می یابد.

انتشار اولیه

به محض تمام شدن سکه ها ، آنها در بازار ثانویه ظاهر شدند. و در ماه های بعد ، حتی اگر سکه های فیزیکی تحویل تا ماه اکتبر را شاهد نباشند ، می توانیم شکل بازارهای پیش از تحویل را ببینیم.

دو دلار اول مورگان 2021 ، با علائم خصوصی که حروف “O” و “CC” را در داخل بیضی شکل نشان می دهد – به افتخار نیواورلان و ضرابخانه های کارسون، به ترتیب – برعکس و به جای مارک های ضرابخانه تسهیلات منسوخ ، در 24 مه ظهر به فروش رسید. در جایی که دلارهای مورگان قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم 0.900 جریمه بود ، دلارهای 2021-O و CC نیز 0.999 جریمه هستند. ضرب هر دو سکه در نعناع فیلادلفیا با پایان بدون گردش.

برای هر قطعه سکه 175 هزار قطعه مجاز مجاز بود که 10 درصد آن قبل از فروش برای خریداران عمده ضرابخانه از طریق برنامه خریداران عمده.

در ابتدا 85 دلار با محدودیت سفارش 5 خانوار برای خرید خانوار ، مورگان های جدید تقریباً بلافاصله فروخته شدند. وب سایت Mint با سرعت کم به خزیدن رسید و بسیاری از کاربران پیام های خطا دریافت کردند. سرخوردگی جمع کننده قابل لمس بود ، با تعداد زیادی پست عصبانی در انجمن ها و نظرات وب ، از تلاش های ناموفق برای سفارش و توصیف خرابی وب سایت Mint ابراز تأسف می کرد.

این نسخه به قدری حشره دار بود که ضرابخانه فروش این محصول را به تعویق انداخت باقی مانده 2021 مورگان و دلارهای صلح به ترتیب تا 3 و 10 آگوست. دو مورگان با علائم نعناع D و S در سومین محصول در دسترس خواهند بود ، در حالی که مورگان نهایی بدون علامت نعناع و 2021 دلار صلح در 1 موجود خواهد بود

بیشتر بخوانید اینجا:
نگاهی به شکل گیری بازار ثانویه مورگان های خصوصی 2021منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  1  =