0

نمایش اسلاید قدیمی تخیل تاونسند را تغذیه می کند

بازدید 6


هنرمند روبرت تاونسند سالها پیش در ای بی به دنبال اسلایدها بود که با تصویری از زن دهه 1960 مواجه شد.

تاونسند اغلب اسلایدهای غریبه ها را الک می کرد ، اما اکثر آنها تار یا ضعیف بودند ، یا رنگ آنها افت کرده بود.

اما این اسلاید واضح و رنگارنگ بود ، بنابراین او آن را خرید ، شاید به عنوان الهام بخش برای نقاشی آینده.

بعداً با سرسره دیگری از همان زن روبرو شد. و بعد دیگری.

تصاویر نشان می داد که این زن در کنار استخر یا در حال پخت در کباب پز ، حتی در یک نمایش بازی در هاوایی با شوهرش در حال رقابت است. تاونسند شیفته این زن و زندگی او در دهه های قبل بود.

وی گفت: “داستان در هر تصویر همچنان ادامه دارد.”

تاونسند با فروشندگان تماس گرفت و فهمید که آنها نزدیک به 3000 اسلاید از فروش املاک اخیر به دست آورده اند و آنها را یکی یکی می فروشند. او آنها را متقاعد کرد که کل مجموعه را به او بفروشند ، و از آن زمان او این زن را به عنوان بخشی از مجموعه هایی که از مجموعه های اسلاید آماتوری قدیمی ساخته شده است ، نقاشی می کند.

آخرین آثار او در این مجموعه ، از جمله برخی از مواردی که شامل زنی بود که بعداً او را هلن نامید ، بخشی از نمایشگاه آینده او در Altamira Fine Art است.

این نمایش ، “Joie de Vivre” ، سه شنبه در Altamira Fine Art با یک رویداد بلیط عمومی افتتاح می شود ، در طی آن تاونسند در مورد کار خود با نویسنده هنرهای محلی کتی نینر ، از 6 تا 20 بعد از ظهر در The Cloudveil ، هتل جدید در ، صحبت می کند. نبش دلونی و سنتر ، و پذیرایی عمومی برای ساعت 5:30 تا 19:30 در 19 اوت در گالری. بلیط رویداد Cloudveil 20 دلار هزینه دارد و می توانید در آن خریداری کنید TinyUrl.com/vcvyv3dvبه

این نمایش شامل کار جدیدی است که Townsend در چند ماه گذشته ایجاد کرده است. اکثر قطعات در مقیاس بزرگ هستند و بخشی از سری اسلایدهای آماتور قدیمی هستند که او شش یا هفت سال روی آنها کار کرده است. این نمایش همچنین شامل چند نقاشی کوچکتر از بیکینی است که از خانه تاونسند در لس آنجلس الهام گرفته شده است.

تاونسند گفت ، نقاشی های بیکینی ممکن است بیننده را به فکر ساحل یا تابستان بیاندازد ، اما آنها فقط به یک داستان اشاره می کنند. نقاشی های اسلاید قدیمی تصویر کاملی از زندگی یک فرد ارائه می دهد.

تاونسند اسلایدهایی را در eBay خریداری می کند که سپس دوباره در رنگ ایجاد می کند. تصاویری که او برای کار خود استفاده می کند تصاویر آماتوری است که از خانواده گرفته شده استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

60  +    =  69