نسل eBay برای دیدن فارغ التحصیلان استراتژی اجرایی را به چالش می کشد


موری لامبل ، مدیر کل eBay انگلیس ، اعلام کرد ، فارغ التحصیلان جوان و کارمندان ارشد در مرکز طرحی برای ایجاد تفکر تازه به eBay و ماندن یک قدم جلوتر از مشتریان هستند. این برنامه که Generation eBay لقب گرفته است ، تفکر تازه ای را شاهد خواهد بود که انتظار داریم کاملاً برخی از هنجارهای پذیرفته شده را هم در eBay و هم به طور کلی در تجارت الکترونیک به چالش بکشد.

موری لامبل ، با اعلام اولین گروه فارغ التحصیلان eBay UK ، گفت: استعداد جدید و رو به رشد بازار آنلاین برای درک روند تغییر بازار حیاتی است.

eBay UK قرار است اولین برنامه تحصیلات تکمیلی خود را در تابستان امسال ارائه دهد. در نوزدهم ژوئیه ، با دریافت تقریباً 700 درخواست ، شش فارغ التحصیل با یک قرارداد 22 ماهه در تیم های مرکزی eBay ، از جمله تجارت ، بازاریابی و فروش ، شغل خود را تسریع می کنند.

فارغ التحصیلان Generation eBay در کنار آموزش رسمی خود ، فرصت های یادگیری و توسعه در محل کار را نیز به دست خواهند آورد ، زیرا آنها خود را در پروژه های زنده با کارشناسان eBay قرار می دهند.

برای کمک به ارائه ایده های نوآورانه تر به شرکت ، eBay UK همچنین یک “Shadow Board” ایجاد کرده است که توسط هفت همکار از سراسر جهان کار می کند

بیشتر بخوانید:
نسل eBay برای دیدن فارغ التحصیلان استراتژی اجرایی را به چالش می کشندمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *