0

نسخه جدید فورد برونکو در بانک های خارجی در حراج به فروش می رسد

بازدید 4


فورد برانکو جدید یک مدل کاملا محبوب است. تقاضای زیاد و تأخیر در تولید منجر به حراج حراج SUV آنها با قیمت بسیار بالا شده است تا بتواند سریع به دست آورد. یکی از این مدلها Outer Banks Edition است که در حال بررسی است حراج Mecum در اورلاندو در شنبه ، 31 ژوئیه.

SUV یکی از اولین نمایندگی های تحویل داده شده توسط فروشنده است برونکوس 2021 خانه حراج می گوید ، و دارای موتور 2.3 لیتری چهار سیلندر EcoBoost با گیربکس 10 سرعته اتوماتیک و محور عقب 4.27 اختیاری با دیفرانسیل قفل است.

این مدل خاص در رنگ سفید آکسفورد با مش مشکی و مشبک مشکی رنگ به پایان رسیده است و دارای فضای داخلی خاکستری و سرمه ای است. همراه با آن می آید حالت GOAT سیستم مدیریت زمین ، و همچنین مجموعه لوازم جانبی نمایندگی فورد 2A که شامل گزینه هایی مانند میز چرخدار ، بال Bimini مش و کشوی امنیتی بار محموله Tuffy است. وینچ و کیت نصب ، نوار سبک و نوار صوتی JBL موجود در بسته هنوز تحویل داده نشده است و بعداً نصب می شود.

همچنین بخوانید: اولین فورد برانکو 2021 مبلغ 1.075 میلیون دلار در حراجی برای امور خیریه به فروش رسید

این تنها با 56 مایل (56 کیلومتر) در کیلومترشمار نشان داده شده است برونکو عملا کاملاً جدید است برچسب پنجره روی آن قرار دارد که نشان می دهد MSRP این خودرو 48،720 دلار است ، اگرچه با افزونه های نصب شده توسط نمایندگی ، مجموع آن به 55،925 دلار می رسد.

این نشان دهنده گرسنگی است که بازار برای برونکو احساس می کند و مشکلی که فورد در ساختن آنها در Mecum ca داشته است

اصل را اینجا بخوانید:
نسخه جدید فورد برونکو در بانک های خارجی در حراج به فروش می رسدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

49  +    =  54