0

نحوه غیرفعال کردن نظرات در وردپرس: یک راهنمای کامل

بازدید 9


وردپرس زندگی را به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی آغاز کرد. سالها بعد ، اکنون سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که با over استفاده می شود 40 درصد وب. در این راه ، برخی از مطالب اصلی وبلاگ نویسی از علاقه خارج شده اند. این بدان معنی است که سایت های زیادی وجود دارند که می خواهند نظرات خود را در وردپرس غیرفعال کنند.

با وجود این احساس پیرامون اظهارنظر ، مزیت های زیادی برای اجازه دادن به کاربران درگیر کردن با محتوای شما وجود دارد. هنوز هم ، اگر می خواهید نظرات خود را کاهش دهید ، چند روش برای انجام این کار وجود دارد.

به همین ترتیب ، این پست به شما نشان می دهد چگونه می توانید نظرات را در وردپرس غیرفعال کنید. ما به مکان های مختلفی در وردپرس که می توانید تنظیمات را تغییر دهید ، خواهیم پرداخت و همچنین در مورد برخی تکنیک های اضافی برای پاک کردن سایت از نظرات بحث خواهیم کرد.

رابطه وردپرس با نظر دادن

در سال 2003، وردپرس یک بستر وبلاگ نویسی از طریق و از طریق آن بود. تمام مشخصه های مشخصی را که انتظار داشتید داشت: مضمون سازی، تنظیمات خاص وبلاگ و قابلیت نظر دادن.

نظرات بخش کلیدی یک وبلاگ است و منصفانه است که بگوییم با تکامل و رشد وردپرس برجسته تر شده اند.

نمونه ای از یک نظر وبلاگ.

بعداً در مورد مزایا بیشتر بحث خواهیم کرد ، اما همچنین منصفانه است که بگوییم با پیشرفت وردپرس ، برخی از صاحبان سایت ها از اظهار نظر عقب نشینی کرده اند.

این به دلیل تغییر تدریجی از بستر وبلاگ نویسی به CMS است. همانطور که وردپرس در ایجاد انواع دیگر سایت مهارت پیدا کرد ، نظرات برای برخی از کاربران چندان مهم نبود. به همین دلیل ، این پلتفرم قابلیت غیرفعال کردن نظر در مورد سایت شما را دارد. باز هم ، بعداً با جزئیات بیشتری به این موضوع خواهیم پرداخت.

ارزش نظرات در وردپرس

قبل از اینکه به چگونگی غیرفعال کردن نظرات بپردازیم ، لازم است در مورد اینکه چرا می خواهید آنها را برای یک سایت تجاری متمرکز داشته باشید صحبت کنیم. آسان است که آنها را بیش از حد مورد نیاز دانست ، اما اینطور نیست.

در واقع ، نظرات می توانند ارائه دهند ارزش بیشتر به چند دلیل دیگر ، به چند دلیل:

 • شما می توانید علاقه خود را به محصولات ، خدمات و محتوای مستقیم کاربران خود بسنجید.
 • میتوانی ببینی چگونه مشتریان بالقوه با شما درگیر می شوند و پیشنهادات شما را محوری می کنند.
 • کاربران می توانند بخشی از یک انجمن شوند ، که باعث ایجاد وفاداری به برند می شود. همچنین می تواند بر قابلیت مشاهده و شبکه وابسته شما تأثیر بگذارد (در صورت وجود).

گرچه مزایای بیشتری می توان ذکر کرد ، اما این از حوصله مقاله خارج است. هنوز هم ، اگر فکر می کردید که نظرات فقط برای یک سایت وبلاگ است ، ارزش دارد که در مورد این طرز فکر تجدید نظر کنید. نظرات می تواند بازوی ارزشمندی برای بازاریابی باشد و پرورش مخاطبان با آنها یک استراتژی محکم است.

چرا می خواهید نظرات را در وردپرس غیرفعال کنید

ما آنچه در مورد نظرات خوب است را بیان کردیم ، اما این به این معنی نیست که همیشه لازم است. در اینجا چند نکته در مورد چرایی شما آورده شده است نمی کند می خواهید در سایت خود نظر دهید:

 • نظرات نیاز به تعدیل دارند تا هرزنامه را متوقف کنید و بحث های خارج از موضوع. اگرچه افزونه هایی برای کمک به این موضوع وجود دارد ، اما همیشه یک راه حل اصلی نیست. اگر نمی توانید وقت خود را به تعدیل نظرات اساسی اختصاص دهید ، منطقی است که آنها را اجرا نکنید.
 • شما ممکن است دوست داشته باشید بحث های دیگری را پرورش دهید ، مانند یک انجمن یا حتی در شبکه های اجتماعی. ما فکر می کنیم اشکالاتی در این روش وجود دارد ، اما اگر برای کسب و کار شما مناسب باشد ، درخواست تعامل مستقیم با پست های وبلاگ شما رقیق کردن تعامل در کانال های دیگر.
 • اگر بازاریابی محتوای شما در تبلیغات شما مهم نیست ، ممکن است درخواست تعامل مفید نباشد. به همین ترتیب ، هیچ نظری بهتر از تعداد اندکی مطالب بی پاسخ نیست.
 • اگر در حال نوشتن پست های اطلاعاتی ، مانند اخبار هستید ، ممکن است نظرات شما را تضمین نکنند. در اینجا ، شما انعطاف پذیر هستید که نظرات را در سطح سایت یا فقط برای پست های خاص غیرفعال کنید.

همچنین لازم به ذکر است که روشهایی برای کاهش میزان تعدیل و تعامل با نظرات سایت شما وجود دارد. راه حل هایی مانند بستن نظرات پس از مدت زمان مشخص و حذف URL های نظر ، جایگزینی برای غیرفعال کردن کامل نظرات در وردپرس است.

هنوز هم ، اگر موضوعی باشد که شما روی آن تنظیم کرده اید ، روش های بعدی را داریم.

چگونه می توان نظرات را در وردپرس غیرفعال کرد (2 راه)

برای یک کار ساده در ظاهر ، گزینه های زیادی برای غیرفعال کردن نظرات در وردپرس وجود دارد. با استفاده از یک برس گسترده ، در اینجا دو روش اصلی برای انجام کار وجود دارد:

 1. استفاده از گزینه های اصلی در وردپرس برای غیرفعال کردن نظرات
 2. را انتخاب کنید پلاگین مناسب برای غیرفعال کردن نظرات در سراسر سایت خود.

وقتی این گزینه ها را بررسی می کنیم ، تنظیمات خاصی را نیز به شما توضیح می دهیم تا به شما کمک کنند نظرات را غیرفعال کنید و هیچ اثری از خود برجای نگذارید. برای پایان دادن به مقاله ، نحوه غیرفعال کردن نظرات رسانه و نحوه حذف نظرات قبلی را یادآوری خواهیم کرد.

1. از گزینه های داخلی WordPress استفاده کنید

اولین درگاه تماس برای غیرفعال کردن نظرات در وردپرس ، تنظیمات خود این سیستم عامل است. برای یافتن آنها ، به آدرس مراجعه کنید تنظیمات> بحث و گفتگو صفحه درون داشبورد وردپرس خود:

تنظیمات بحث در وردپرس.

در اینجا گزینه های زیادی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند. در حقیقت ، ما توصیه می کنیم هنگام راه اندازی سایت خود ، به اینجا بروید.

گزینه اصلی که می خواهید در اینجا بررسی کنید این است به افراد اجازه دهید نظرات خود را در مورد ارسالهای جدید ارسال کنند. استفاده از این امر باعث خاموش شدن نظر در سطح سایت می شود. اگر در یک سایت کاملاً جدید کار می کنید و نظراتی نمی خواهید ، سفر شما در اینجا پایان می یابد.

اگرچه ، برای دارندگان سایت موجود ، این فقط نظرات پست های بعدی را خاموش می کند. ادامه این پست به شما کمک می کند از نظرات قبلی در سایت خود خلاص شوید.

غیرفعال کردن نظرات برای پست های فردی

اگرچه وردپرس بانک کاملی از گزینه ها را برای رسیدگی به نظرات فراهم می کند ، همچنین می توانید با آنها به صورت پست ارسال کنید. چند روش برای این کار وجود دارد و ساده ترین راه دسترسی به صفحه Block Editor یک پست است.

در اینجا ، روی منوی Post در سمت راست کلیک کنید و به پایین به تنظیمات Discussion بروید. با کادرهای انتخاب شده در اینجا می توانید نظرات مربوط به ارسال در وردپرس را غیرفعال کنید:

تنظیمات بحث در ویرایشگر بلوک.

توجه داشته باشید که اگر این کادر را نمی بینید ، باید آن را از قسمت اولویت ها صفحه ای که از منوی “چراغ راهنمایی” در Block Editor قابل دسترسی است:

گزینه Preferences در Block Editor.

در صورت دسترسی به جعبه گفتگو ، این پنجره باز می شود تابلوها صفحه ، شما قادر به تغییر وضعیت هستید بحث ها متاباکس:

پنل تنظیمات

چند مکان دیگر برای خاموش کردن نظرات برای پست های تک وجود دارد. اگر شما به ارسال ها> همه ارسال ها صفحه را در وردپرس قرار دهید ، روی یک پست کلیک کنید و روی آن کلیک کنید ویرایش سریع پیوند چند گزینه را نشان می دهد.

در اینجا ، شما پیدا خواهید کرد اجازه ارسال نظر کادر انتخاب:

گزینه های ویرایش سریع همه پست ها.

هنگامی که این مورد را بررسی کردید و تغییرات خود را ذخیره کردید ، کاربران از ارسال نظر در مورد پست های شما جلوگیری می کنند.

غیرفعال کردن نظرات به صورت انبوه

همچنین می توانید نظرات چندین پست را از طریق ارسال ها> همه ارسال ها صفحه نمایش ابتدا پست هایی را که می خواهید در مورد آنها نظرات غیرفعال شود انتخاب کنید ، سپس کلیک کنید ویرایش کنید از اعمال توده منوی کشویی را کلیک کنید و کلیک کنید درخواست دادن:

فعال سازی نظر ویرایش انبوه.

با این کار مجموعه ای از گزینه ها باز می شود ، یکی از آنها به شما امکان می دهد نظرات را غیرفعال کنید:

اجازه دادن به نظرات در وردپرس.

پس از کلیک روی به روز رسانی دکمه ، این نظرات را در وردپرس برای همه پست های انتخاب شده غیرفعال می کند.

2. افزونه ای را برای غیرفعال کردن نظرات در وردپرس نصب کنید

البته ، وردپرس بستری نیست که بدون افزونه باشد. تقریباً برای هر نیاز می توانید راه حل مناسبی پیدا کنید و نظرات نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

مجموعه ای از افزونه های نظر غیرفعال.

دور و برترین گزینه بهترین گزینه در اینجا است افزونه نظرات را غیرفعال کنید توسط WPD developer:

افزونه Disable Comments را غیرفعال کنید.

اگرچه ، قابل توجه است که در چند ماه گذشته هیچ یک از افزونه های برتر به روز نشده اند. هنوز هم ، در حالی که تست های ما با هیچ مشکلی مواجه نشده اند ، شما باید خود را در یک صحنه آزمایش یا سایت آزمایش دیگر انجام دهید.

یک بار که شما نصب و فعال شده است پلاگین ، منوی تنظیمات را در پیدا خواهید کرد تنظیمات> غیرفعال کردن نظرات در وردپرس:

گزینه Disable Comments plugin settings.

این افزونه به شما امکان می دهد برخی از کارهای اساسی را که می توانید در وردپرس انجام دهید ، مانند غیرفعال کردن نظرات در سایت خود ، و برای پست ها و / یا صفحات:

تنظیمات افزونه Disable Comments را غیرفعال کنید.

همچنین می توانید نظرات داده شده از طریق سیستم عامل های شخص ثالث را غیرفعال کنید ، در صورتی که به پست های شما مخفیانه وارد شوند.

همچنین گزینه هایی برای غیرفعال کردن نظرات رسانه و حذف کل پایگاه داده نظرات خود مشاهده خواهید کرد. اینها ویژگی های مفیدی هستند که بدون پلاگین نیز به دست می آیند. در مرحله بعدی ، نحوه کار را به شما نشان خواهیم داد.

چگونه می توان نظرات رسانه ها را در وردپرس غیرفعال کرد

وردپرس راهی مستقیم برای غیرفعال کردن نظرات در رسانه ها به شما ارائه نمی دهد ، اگرچه همانطور که اشاره کردیم ، افزونه ها می توانند این کار را انجام دهند. اگرچه اگر نمی خواهید از افزونه ها استفاده کنید ، راهی برای انجام این کار با استفاده از a قطعه کد.

قبل از فشار دادن روی جلو ، باید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین ، استفاده از تم کودک ایده خوبی برای حفظ تغییراتی است که ایجاد می کنید.

چه بیشتر ، در حالی که شما می توانید به فایل اصلی وردپرس sfrom در داشبورد خود دسترسی پیدا کنید (و این روشی است که ما در اینجا خواهیم پذیرفت) ، ممکن است لازم باشد از طریق پروتکل امن انتقال فایل (SFTP). در این حالت ، شما به یک سرویس گیرنده FTP مناسب نیاز دارید (مانند سایبرداک) برای کار کردن

وقتی آماده شدید ، به ظاهر> ویرایشگر قالب صفحه درون وردپرس را انتخاب کنید و طرح زمینه خود را از فهرست کشویی در سمت راست انتخاب کنید:

انتخاب طرح زمینه در ویرایشگر قالب.

بعد ، زیر پرونده های تم منو ، پیدا کنید توابع. php فایل. همچنین می توان آن را صدا زد توابع تم. با کلیک بر روی آن ، آن را در ویرایشگر باز می کند.

از اینجا ، قطعه کد زیر را به پایین پرونده وارد کنید و تغییرات خود را ذخیره کنید:

function filter_media_comment_status( $open, $post_id ) {
$post = get_post( $post_id );
if( $post->post_type == 'attachment' ) {
return false;
}
return $open;
}
add_filter( 'comments_open', 'filter_media_comment_status', 10 , 2 );

این باعث می شود که نظرات روی پرونده های رسانه ای به صورت انبوه غیرفعال شود ، هرچند که اینطور نخواهد بود حذف نظرات موجود برای انجام این کار ، یک روش جداگانه وجود دارد.

چگونه نظرات را در وردپرس حذف کنیم

همه روش هایی که در اینجا بیان کردیم ، نظرات آینده را غیرفعال می کند ، اما نظرات موجود را حذف نمی کند. به سایت خود را از نظرات پاک کنید، شما باید یک روش دستی انجام دهید. این شبیه انبوهی است که قبلاً انجام داده اید:

 • در وردپرس ، به قسمت نظرات تابلو
 • همه نظرات خود را انتخاب کنید
 • انتخاب انتقال به سطل زباله گزینه از فهرست کشویی اقدامات عمده.
 • کلیک درخواست دادن.

با این کار همه نظرات شما به زباله ها، در آن زمان می توانید به آنجا بروید و آنها را برای همیشه حذف کنید.

بسته بندی کردن

نظرات برای بسیاری از کاربران بخشی جدایی ناپذیر از وردپرس است. حتی در این صورت ، برخی سایت ها هستند که نمی خواهند کاربران از این طریق درگیر شوند. هیچ پاسخ درست یا غلطی برای این وجود ندارد ، و به همین ترتیب ، روشهای زیادی برای غیرفعال کردن نظرات در وردپرس وجود دارد.

در این پست نحوه غیرفعال کردن نظرات به دو روش اصلی توضیح داده شده است. بیایید یادآوری کنیم:

 1. برای غیرفعال کردن نظرات از گزینه هایی که وردپرس ارائه می دهد استفاده کنید.
 2. برای غیرفعال کردن نظرات ، افزونه ای نصب و فعال کنید.

آیا می خواهید از نظرات در وردپرس استفاده کنید ، و اگر نه چرا؟ بیایید متا دریافت کنیم ، و نظرات خود را در بخش نظرات زیر بنویسیم!منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

20  +    =  24