0

نحوه رفع مشکل ورود به سیستم وردپرس (6 روش)

بازدید 23


اگر می خواهید در وب سایت خود کار کنید اما وردپرس شما را از سیستم خارج می کند ، احتمالاً بسیار ناامید خواهید شد. نه تنها لازم است هر چند دقیقه یک بار دیگر مدارک خود را وارد کنید ، آزار دهنده است بلکه می تواند زمانبر باشد و جریان کار شما را قطع کند.

این مشکل اغلب در نتیجه بروز مشکلی در کوکی هایی است که وردپرس برای اطمینان از مجاز بودن دسترسی به سایت باطن خود استفاده می کند. خوشبختانه ، این بدان معنی است که راه حل معمولاً بسیار ساده است.

در این آموزش ، من شما را در مورد رفع مشکلات وردپرس که به طور مداوم از سیستم خارج می شود (به عنوان خطای پایان وقت جلسه وردپرس نیز شناخته می شود) راهنمایی می کنم.

بیایید درست شویم!

1. داده های مرور خود را پاک کنید

اولین راه حلی که می توانید امتحان کنید پاک کردن کوکی ها و حافظه پنهان مرورگر است. سایت شما ممکن است برای تأیید اعتبار ورود به سیستم شما از کوکی منقضی شده استفاده کند.

بسته به اینکه از کدام مرورگر استفاده می کنید ، این روند می تواند کمی متفاوت باشد. من با Chrome نشان می دهم زیرا محبوب ترین گزینه است. ابتدا با کلیک بر روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست پنجره ، به تنظیمات مرورگر خود دسترسی پیدا کنید:

دکمه تنظیمات Chrome.

می توانید به حریم خصوصی و امنیت> پاک کردن داده های مرور را از صفحه تنظیمات اصلی یا میانبر انتخاب کنید ابزارهای بیشتر> پاک کردن داده های مرور از منوی تنظیمات:

گزینه Clear Browsing Data در منوی تنظیمات Chrome.

در پنجره حاصل ، اطمینان حاصل کنید کوکی ها و سایر داده های سایت و تصاویر و پرونده های ذخیره شده هر دو بررسی می شوند. سپس ، بر روی کلیک کنید اطلاعات روشن:

پاک کردن حافظه پنهان و کوکی های Chrome.

سایت وردپرس خود را بررسی کنید تا ببینید آیا کار کرده است. اگر هنوز مرتباً از سیستم خارج می شوید ، می توانید راه حل بعدی را امتحان کنید.

2. حافظه پنهان سایت خود را پاک کنید

اگر از یک پلاگین caching برای کمک استفاده می کنید سرعت سایت خود را افزایش دهید، همچنین ممکن است لازم باشد حافظه نهانگاه سایت خود را پاک کنید. این گزینه را معمولاً می توانید در تنظیمات افزونه caching خود پیدا کنید:

پاک کردن حافظه پنهان سایت با W3 Total Cache.

اگر اخیراً به روزرسانی کرده اید ، ممکن است افزونه شما را مجبور به پاک کردن حافظه پنهان کنید.

3. تنظیمات کوکی مرورگر خود را بررسی کنید

همچنین ممکن است مرورگر شما طوری پیکربندی شده باشد که اجازه ندهد کوکی ها را برای سایت وردپرسی شما ایجاد کند. بررسی این مسئله بسته به نوع مرورگری که استفاده می کنید کمی متفاوت خواهد بود. در اینجا ، من به شما نشان خواهم داد که چگونه تنظیمات مناسب را در Chrome پیدا کنید.

ابتدا به سمت خود بروید حریم خصوصی و امنیت تنظیمات:

تنظیمات حریم خصوصی و حریم خصوصی Chrome.

کلیک کنید تنظیمات سایت، و سپس به دنبال کوکی و داده های سایت بخش:

کوکی های Chrome و تنظیمات داده سایت.

اگر در زیر آن نوشته شده است “مسدود” کوکی و داده های سایت، احتمالاً همین مسئله باعث شده است که وردپرس مرتباً از سیستم خارج شود. روی این بخش کلیک کنید ، و سپس انتخاب کنید اجازه دهید تمام کوکی ها از گزینه های موجود در صفحه بعدی:

اجازه دادن به همه کوکی های سایت در Chrome.

پس از آن ، می توانید دوباره به سایت خود دسترسی پیدا کنید.

4. بررسی کنید که آدرس وردپرس و آدرس سایت شما مطابقت داشته باشد

اگر هیچ یک از اصلاحات بالا جواب نداده است ، ممکن است آدرس URL موجود در کوکی های سایت وردپرس شما با آدرس سایت شما مطابقت نداشته باشد. برای بررسی این ، به تنظیمات> عمومی در داشبورد وردپرس خود:

دسترسی به تنظیمات کلی وردپرس.

به دنبال آدرس وردپرس و آدرس سایت تنظیمات را انجام دهید و مطمئن شوید که مطابقت دارند این شامل اطمینان از استفاده هر دو از پروتکل یکسان است – HTTP یا HTTPS:

بررسی آدرس وردپرس و آدرس سایت.

هرگونه تغییر لازم را انجام دهید و تنظیمات خود را ذخیره کنید. اگر در تکمیل این کار مشکل دارید زیرا وردپرس شما را از سیستم خارج می کند ، می توانید آدرس وردپرس و آدرس سایت خود را در wp-config.php در عوض پرونده

برای دسترسی به آن ، به یک سرویس گیرنده پروتکل انتقال پرونده (FTP) مانند FileZilla و اعتبار FTP شما که هستند ارائه شده توسط میزبان شما. آنها را برای اتصال به سرور خود وارد سرویس گیرنده FTP کنید و سپس به دنبال آن بگردید wp-config.php در public_html فهرست راهنما:

دسترسی به wp-config.php از طریق FileZilla.

آن را برای ویرایش باز کنید ، سپس کد زیر را قبل از خط خوانده شده اضافه کنید همین ، ویرایش را متوقف کنید! انتشارات مبارک:

define('WP_HOME','http://yoursite.com);
define('WP_SITEURL','http://yoursite.com);

فقط مطمئن شوید که URL ها را با آدرس سایت خود جایگزین کنید. فایل را ذخیره کنید و سپس می توانید دوباره وارد وردپرس شوید.

5. عیب یابی برای خطای پلاگین

اگر هیچ یک از راه حل های بالا جواب نداد ، مرحله بعدی این است که تعیین کنید آیا افزونه ای باعث می شود وردپرس به طور مکرر از سیستم خارج شود. اگر اینطور باشد شما یک پلاگین نصب کرده اید که از کوکی استفاده می کند و با آنها مشکلی دارد.

برای تست افزونه های خود ، من به شما توصیه می کنم یک سایت صحنه سازی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد این عمل را در خارج از سایت زنده خود با خیال راحت انجام دهید.

ابتدا تمام افزونه های سایت خود را با استفاده از غیرفعال کنید اعمال توده ویژگی در پلاگین ها صفحه نمایش:

افزونه های غیرفعال سازی انبوه در وردپرس.

همانطور که معمولاً در اطراف سایت خود حرکت کنید ، ببینید آیا وردپرس دوباره شما را از سیستم خارج می کند یا به نظر می رسد مشکل حل شده است. اگر می توانید به سیستم وارد شوید ، می توانید افزونه های خود را یکبار دیگر فعال کنید تا ببینید کدام یک از آنها باعث بروز مجدد مشکل می شود.

وقتی مشخص کردید کدام افزونه باعث می شود وردپرس از سیستم شما خارج شود ، می توانید آن را حذف کرده و با ابزاری مشابه جایگزین کنید یا مشکل را بیشتر برطرف کنید (احتمالاً با کمک توسعه دهنده یا منابعی که آنها ارائه داده اند).

اگر نمی توانید به داشبورد وردپرس خود به اندازه کافی دسترسی داشته باشید تا تمام افزونه های خود را غیرفعال کنید ، می توانید این کار را از طریق FTP انجام دهید. مشتری خود را به سرور خود متصل کنید و سپس به آن بروید public_html> wp-content> پلاگین ها:

دسترسی به فهرست افزونه ها در FileZilla.

در اینجا ، نام پوشه های پلاگین خود را تغییر دهید تا غیرفعال شوند (به عنوان مثال نام پلاگین غیرفعال شده است) تغییر نام دوباره افزونه ها را دوباره فعال می کند.

6. مدت زمانی که وردپرس باید کاربران را به یاد داشته باشد تغییر دهید

سرانجام ، می توانید مدت زمانی را که وردپرس باید کاربرانی را که چک کرده اند به یاد بیاورد تغییر دهید مرا به خاطر بسپار جعبه در صفحه ورود:

گزینه مرا به خاطر بسپار در صفحه ورود به وردپرس.

این لزوما مشکلی را که باعث می شود وردپرس مدام از سیستم شما خارج شود برطرف نمی کند. با این حال ، باید این امکان را برای شما فراهم کند که برای مدت زمان طولانی تری به داشبورد خود دسترسی پیدا کنید ، که ممکن است در هنگام عیب یابی بیشتر منبع اصلی مشکل مفید باشد.

برای رسیدن به این هدف ، کد زیر را به طرح زمینه خود (یا ترجیحاً موضوع کودک خود) اضافه کنید توابع. php فایل:

add_filter( 'auth_cookie_expiration', 'keep_me_logged_in_for_1_year' );

function keep_me_logged_in_for_1_year( $expirein ) {
    return YEAR_IN_SECONDS; // 1 year in seconds
}

می توانید از DAY_IN_SECONDS، WEEK_IN_SECONDS، یا MONTH_IN_SECONDS ثابت های زمانی بجای YEAR_IN_SECONDS اگر ترجیح می دهید وردپرس برای مدت زمان کمتری از کاربران بخاطر بسپارد.

بخاطر داشته باشید که امکان ورود به سیستم برای مدت طولانی به کاربران می تواند به یک خطر امنیتی تبدیل شود ، مانند اینکه اگر شخصی بخواهد به رایانه کاربری که حساب خود را وارد کرده است دسترسی پیدا کند. بنابراین ، باید جوانب مثبت و منفی مدتی که با دقت انتخاب کرده اید.

نتیجه

وقتی وردپرس مرتباً از سیستم شما خارج می شود ، تلاش و کار روی سایت خود ممکن است آزار دهنده باشد. خوشبختانه چندین راه حل سریع وجود دارد که می توانید سعی کنید به جریان کار بدون وقفه خود برگردید.

در این آموزش ، چندین راه حل بالقوه برای این مشکل را بررسی کردیم. شما می توانید با پاک کردن اطلاعات مرور و حافظه پنهان سایت خود و همچنین بررسی تنظیمات کوکی مرورگر خود شروع کنید. اگر این کار نکرد ، آدرس وردپرس و سایت خود را بررسی کنید ، برای خطای افزونه عیب یابی کنید یا مدت زمان مجاز جلسه را افزایش دهید.

آیا در مورد اینکه اگر وردپرس مرتبا از سیستم شما خارج می شود س questionsالی دارید؟ آنها را برای ما در بخش نظرات زیر بگذارید!

دوره رایگان

کمربندت رو ببند!
5 مرحله برای افزایش سرعت
سایت وردپرس شما

30-40٪ سایت خود را اجرا کنید
سریعتر با چند تکنیک ساده

به دوره رایگان بپیوندید
موشک

منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

73  +    =  78