0

نحوه بازیابی اسناد ذخیره نشده Word – شروع تجارت آنلاین

بازدید 13


بسیار ناامیدکننده خواهد بود اگر چنین اطلاعات ضروری را از دست بدهید. با این حال ، مهم نیست که چطور می خواهید مطمئن شوید که آن را ذخیره می کنید ، زمان هایی وجود دارد که ما این کار را فراموش کردیم یا اینکه فقط خرد کنیم و خراب شویم. وقتی این اتفاق می افتد ، ممکن است بخواهید تمام کارهایی را که برای احیا یا بازیابی آن لازم است انجام دهید.

در دنیایی که همه مردم به فناوری اعتماد می کنند ، همه چیز ممکن است ، از جمله امکان بازیابی فایل اکسل ذخیره نشده. اگر ویندوز دارید ، به بازیابی فایل ویندوز نیاز دارید.

بنابراین ، دیگر هیچ نگرانی در مورد پرونده گمشده وجود نخواهد داشت و شما می توانید در این مقاله نحوه بازیابی اسناد ذخیره نشده کلمه را یاد بگیرید.

مواردی که مردم برای ذخیره فایل ها فراموش می کنند

1. قطع ناگهانی برق

شما ممکن است سعی کرده باشید همه چیز را کنترل کنید. فقط چیزهایی وجود دارند که اجتناب ناپذیر به نظر می رسند. شرایطی مانند قطع ناگهانی برق هنگام ایجاد پرونده. و تا زمانی که واحد رایانه خود را دوباره روشن کنید ، ممکن است پرونده دیگر وجود نداشته باشد. به همین دلیل شما به نرم افزار بازیابی فایل ویندوز نیاز دارید.

2. پرونده خراب یا خرد شد

دلایل مختلفی برای خراب شدن یک پرونده یا سند وجود دارد. به عنوان مثال ، وقتی برنامه شما هنگام ایجاد پرونده خطایی داشته باشد ، آن را خرد می کند در حالی که آن را در حافظه داخلی دستگاه یا رایانه خود ذخیره می کنید. این یکی از معدود دلایلی است که باعث خراب شدن آن شده است. اما وقتی رایانه شما دچار خطایی شود ، همچنان به شما اطلاع داده و به شما فرصت ذخیره آن را می دهد. اما پس از آن ، هنگامی که احساس می کنید یک پرونده مهم را از دست داده اید ، نرم افزار بازیابی پرونده حذف شده بارگیری نسخه کامل همان چیزی است که سپس به آن نیاز دارید.

3. مداخله ویروس رایانه

یک ویروس رایانه ای می تواند بسیار مضر باشد ، خصوصاً برای پرونده های ضروری در رایانه شما ، به ویژه آنهایی که هنوز سعی می کنید در حافظه داخلی خود ذخیره کنید. اگرچه نرم افزاری وجود دارد که از رایانه شما در برابر ویروس ها محافظت می کند ، اما ممکن است زمان دیگری باعث غلبه بر نرم افزار آنتی ویروس شود و همچنان پرونده های شما را از بین ببرد. در صورت بروز چنین اتفاقی ، شما نیاز به بازیابی فایل ویندوز دارید.

روش های مرسوم برای بازیابی اسناد ذخیره نشده Word

1. بازیابی از پرونده های موقت

همه کاربران نمی دانند که سیستم عامل ویندوز از یک ویژگی پرونده موقتی برخوردار است که به عنوان مثال عمل می کند پشتیبان گیری در حین انجام عملیات منظم. این گزینه بازیابی معمول پرونده ویندوز است. این ویژگی هنگام وقوع اتفاقات غیرمنتظره مانند سو mal عملکرد رایانه شخصی یا خاموش شدن ناگهانی پرونده ، پرونده را به طور موقت ایمن نگه می دارد.

این گزینه بازیابی برای ویندوز موجود است.

  • از سند word خود ، روی زبانه File در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
  • سپس روی “اطلاعات” کلیک کنید.
  • “مدیریت سند” را انتخاب کنید
  • روی “بازیابی سند ذخیره نشده” کلیک کنید

هنگامی که بر روی “بازیابی اسناد ذخیره نشده” کلیک کنید ، این لیست لیست فایل های ذخیره نشده را نشان می دهد.

2. با جستجوی خودکار در پرونده ها ، فایل ذخیره نشده را بازیابی کنید.

ویندوزهای مایکروسافت از ویژگی بازیابی خودکار برخوردار است. این ویژگی در هنگام قطع برق به طور موقت اسناد ذخیره نشده را ذخیره می کند. بنابراین ، می توانید یک فایل اکسل ذخیره نشده را بازیابی کنید. در بازیابی اسناد مایکروسافت بسیار عالی عمل می کند.

برای بررسی این گزینه ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • از سند Microsoft ، روی پرونده کلیک کنید.
  • سپس به پایین “گزینه ها” بروید و گزینه y را به شما می دهد

تفسیر:
برخی از نکات و آدرسهای مفید را می توانید در این پست کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  3  =