0

نحوه بارگذاری آسان تصاویر در وردپرس (2 راه) – نکات وب سایت

بازدید 4


آیا می خواهید نحوه بارگذاری تنبل تصاویر در وردپرس را بیاموزید؟

بارگذاری تنبل به وب سایت شما اجازه می دهد فقط هنگامی که کاربر به یک تصویر خاص حرکت می کند ، تصاویر را بارگذاری کند ، که این امر زمان بارگذاری وب سایت را کاهش داده و عملکرد وب سایت را بهبود می بخشد.

بیشتر سایتهای معروف که دارای تصویر سنگین هستند از بارگذاری تنبل برای آنها استفاده می کنند افزایش سرعت و عملکرد وب سایتبه

در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید تصاویر را در وردپرس به راحتی تنبل کنید.

چرا تنبل بارگذاری تصاویر در وردپرس؟

بارگذاری تنبل تصاویر وردپرس شما می تواند سرعت وب سایت شما را افزایش داده و تجربه کاربری بهتری را ارائه دهد.

هیچ کس وب سایت های کند را دوست ندارد. در حقیقت ، یک مطالعه عملکرد نشان داد که یک ثانیه تاخیر در زمان بارگذاری صفحه منجر به 7 convers تبدیل کمتر ، 11 views بازدید کمتر و 16 decrease کاهش رضایت مشتری می شود.

موتورهای جستجو مانند Google نیز بارگیری آهسته وب سایت ها را دوست ندارند. به همین دلیل است که سایتهای سریعتر در نتایج جستجو رتبه بالاتری دارند.

در مقایسه با سایر عناصر وب ، بارگذاری تصاویر در وب سایت شما بیشترین زمان را می گیرد. اگر تصاویر زیادی به مقالات خود اضافه کنید ، هر تصویر زمان بارگذاری صفحه شما را افزایش می دهد.

یکی از راه های مقابله با این وضعیت استفاده از a است سرویس CDN، پسندیدن BunnyCDNبه CDN به کاربر اجازه می دهد تصاویر را از سرور وب نزدیک به خود بارگیری کرده و سرعت بارگذاری وب سایت را کاهش دهد.

با این حال ، تصاویر شما همچنان بارگیری می شوند و بر زمان بارگذاری کلی صفحه تأثیر می گذارد. برای غلبه بر این مشکل ، می توانید بارگذاری تصویر را با اجرای بار تنبل در وب سایت خود به تأخیر بیندازید.

بارگذاری تنبل برای تصاویر چگونه کار می کند؟

به جای بارگذاری همزمان همه تصاویر ، بارگذاری تنبل فقط تصاویری را که روی صفحه کاربر مشاهده می شود بارگیری می کند. همه تصاویر دیگر را با یک تصویر حفره دار یا فضای خالی جایگزین می کند.

همانطور که کاربر به پایین اسکرول می کند ، وب سایت شما تصاویری را بارگذاری می کند که در قسمت مشاهده مرورگر قابل مشاهده هستند.

بارگیری تنبل می تواند برای شما بسیار مفید باشد وبلاگ وردپرسبه

  • این زمان بارگذاری اولیه صفحه وب را کاهش می دهد ، بنابراین کاربران سایت شما را سریعتر می بینند
  • تنها با ارائه تصاویری که مشاهده می شوند و می توانند در هزینه های میزبانی صرفه جویی کنند ، پهنای باند را حفظ می کند

انتشار وردپرس 5.5 بارگذاری تنبل را به عنوان ویژگی پیش فرض اضافه کرد.

با این حال ، اگر می خواهید نحوه بارگذاری تنبل تصاویر و بارگذاری تنبل تصاویر پس زمینه را سفارشی کنید ، باید از افزونه وردپرس استفاده کنید.

توجه داشته باشید: اگرچه بارگذاری تنبل به بهبود سرعت بارگذاری وب سایت کمک می کند ، اما همیشه قبل از بارگذاری در وردپرس برای حداکثر عملکرد ، باید تصاویر را برای وب بهینه کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما را در مورد ببینید نحوه بهینه سازی تصاویر برای عملکرد وب بدون از دست دادن کیفیتبه

ما قصد داریم دو مورد متفاوت را به اشتراک بگذاریم افزونه های وردپرس که می تواند به شما کمک کند به راحتی بارگذاری تنبل را برای تصاویر وردپرس تنظیم کنید. برای پیوند مستقیم به روشی که می خواهید استفاده کنید ، می توانید از پیوندهای سریع زیر استفاده کنید.

روش 1. بارگذاری تصاویر تنبل در وردپرس با موشک WP

توصیه می کنیم از موشک WP افزونه برای بارگذاری تنبل تصاویر در وردپرس. آن است بهترین افزونه ذخیره سازی وردپرس در بازار است و به شما امکان می دهد بارگذاری تنبل تصویر را به راحتی روشن کنید.

جدا از این ، این افزونه بسیار قدرتمند است که به شما کمک می کند بدون اطلاع از اصطلاحات پیچیده فنی ، سرعت وب سایت خود را بهینه کنید.

درست در جعبه ، همه تنظیمات پیش فرض ذخیره سازی توصیه شده آنها سرعت شما را تا حد زیادی افزایش می دهد وب سایت وردپرسبه

برای فعال کردن بارگذاری تنبل تصویر ، کافی است چند کادر را علامت بزنید. شما حتی می توانید بارگذاری تنبل را برای ویدئوها فعال کنید ، که باعث افزایش بیشتر سرعت وب سایت شما می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما را در مورد ببینید نحوه نصب و راه اندازی صحیح WP Rocket در وردپرسبه

توجه داشته باشید: اگر استفاده می کنید زمینه سایت به عنوان شما میزبانی وردپرس ارائه دهنده ، سپس می توانید از رایگان استفاده کنید SiteGround Optimizer افزونه ای که دارای ویژگی های بارگذاری تنبل مشابه است.

روش 2. بارگذاری تصاویر تنبل در وردپرس با Optimole

این روش از نرم افزار رایگان استفاده می کند Optimole افزونه این یکی از بهترین افزونه های فشرده سازی تصویر وردپرس و به شما امکان می دهد بارگذاری تنبل تصویر را به راحتی فعال کنید.

اگر ماهانه بیش از 5000 بازدیدکننده داشته باشید ، به آن نیاز خواهید داشت نسخه ممتازبه

ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر ، راهنمای گام به گام ما را در مورد ببینید نحوه نصب افزونه وردپرسبه

پس از فعال سازی ، به رسانه »Optimole و سپس باید برای کلید API ثبت نام کنید.

به سادگی بر روی “ثبت نام و کلید API ایمیل” کلیک کنید تا برای شما ایمیل شود.

سپس ، کلید API خود را وارد کرده و روی “اتصال به سرویس Optimole” کلیک کنید.

پس از آن ، روی برگه “تنظیمات” کلیک کنید.

در اینجا می توانید مطمئن شوید که تنظیم “مقیاس تصاویر و بار تنبل” فعال است. این باعث ایجاد تصاویر بر اساس اندازه صفحه بازدیدکنندگان شما می شود و سرعت بارگذاری را بهبود می بخشد.

در مرحله بعد ، روی گزینه منوی “Advanced” کلیک کرده و “Lazyload” را انتخاب کنید.

در این صفحه ، چند تنظیم مختلف وجود دارد که به شما امکان می دهد نحوه بارگذاری تنبل تصاویر خود را سفارشی کنید.

ابتدا می توانید تنظیمات “حذف اولین تعداد تصاویر از تنبلی” را تنظیم کنید. با این کار تصاویر در بالای عکس شما متوقف می شوند پست ها یا صفحات از بارگذاری تنبل ، بنابراین تصاویر بالای تاشو همیشه ظاهر می شوند.

اگر می خواهید هر تصویری بار تنبلی داشته باشد ، می توانید این را روی 0 تنظیم کنید.

در مرحله بعد ، می توانید اسلاید “Scale Images” را فعال کنید

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای مفید را می توانید در پست کامل بخوانید.
منبع – WPBeginner.comمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +  6  =