0

نحوه ایجاد صفحه فرود خیره کننده Mailchimp در وردپرس

بازدید 13


آیا به دنبال بهترین راه برای ایجاد صفحه فرود Mailchimp هستید؟

Mailchimp یکی از محبوب ترین سرویس های بازاریابی ایمیلی است که به شما کمک می کند یک لیست ایمیل ایجاد کنید و وب سایت خود را رشد دهید.

با استفاده از یک صفحه فرود Mailchimp ، می توانید کاربران را با محتوا ، محصولات و خدمات خود درگیر کنید تا آنها را تشویق به ثبت نام در وب سایت خود و مشترک شدن کنید.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی یک صفحه فرود Mailchimp با وردپرس بالا در وردپرس ایجاد کنید.

صفحه فرود Mailchimp چیست؟

صفحات فرود برای ایجاد انگیزه در فروش بیشتر و رشد تجارت با تمرکز بر یک هدف واحد مانند تبلیغ محصول یا خبرنامه ایمیل طراحی شده اند. آنها معمولاً شامل مشوقی مانند کتاب الکترونیکی یا چک لیست رایگان برای تشویق بازدیدکنندگان بیشتر به ثبت نام هستند.

وقتی در حال جمع آوری آدرس های ایمیل و سایر جزئیات کاربر هستید ، می خواهید یک راه حل ایمیل مانند دلال شیرین با صفحه فرود خود. به این ترتیب ، همه منجرهای جدید شما به طور خودکار به لیست مخاطبین ایمیل شما اضافه می شوند.

سپس می توانید با استفاده از ویژگی های Mailchimp ، سفر مشترک را برای ارسال ایمیل های شخصی ، ایمیل های معاملاتی ، به روزرسانی ها ، اعلان های افت قیمت و موارد دیگر ادامه دهید. این به ایجاد روابط طولانی مدت با مشترکان ایمیل شما کمک می کند.

اگر قبلاً یک صفحه فرود ایجاد نکرده اید ، ممکن است یک چالش به نظر برسد. اما نگران نباشید ، ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه فقط در چند دقیقه صفحه فرود Mailchimp را به راحتی ایجاد کنید. هیچ برنامه نویسی وجود ندارد.

حال بیایید مستقیماً به سراغ آنچه برای ساختن صفحه فرود Mailchimp در وردپرس نیاز دارید برویم.

برای ایجاد صفحه فرود Mailchimp به چه مواردی نیاز دارید؟

دلال شیرین به شما امکان می دهد یک صفحه فرود در وب سایت آنها ایجاد کنید ، با این وجود در سرورهای Mailchimp میزبانی می شود. این بدان معنی است که شما کنترل صفحه فرود خود را از دست نمی دهید زیرا این صفحه در سایت وردپرس شما قرار ندارد.

علاوه بر این ، نمی توانید از نام دامنه سفارشی برای صفحه فرود خود با Mailchimp استفاده کنید ، مگر اینکه به یک برنامه پولی ارتقا دهید.

به جای این ، توصیه می کنیم از آن استفاده کنید SeedProd، بهترین افزونه سازنده صفحه فرود برای وردپرس.

سازنده صفحه فرود SeedProd

SeedProd برای مبتدیان مناسب است و به شما امکان می دهد بدون نوشتن کد ، صفحه فرود Mailchimp را ایجاد کنید.

بیش از 150 الگوی صفحه زیبا وجود دارد که می توانید با یک کلیک راه اندازی کرده و با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن آنها را شخصی سازی کنید.

به علاوه می توانید بخش ها و بلوک های هوشمند خود را مانند فرم های تماس و ثبت نام ، تایمرهای شمارش معکوس ، نمادهای اجتماعی و موارد دیگر اضافه کنید.

با استفاده از این نوع صفحه فرود ، کنترل کاملی بر URL ، محتوا ، تجزیه و تحلیل و تنظیمات صفحه خواهید داشت.

SeedProd به آن اضافه شده است ، از همه خدمات معروف بازاریابی ایمیل ، از جمله پشتیبانی می کند تماس مداوم، Mailchimp ، AWeber و ActiveCampaign. این بدان معنی است که می توانید حساب Mailchimp خود را به راحتی با صفحه فرود همگام سازی کنید.

و بهترین قسمت؟ اگر شما هرگز تصمیم به تغییر خود را ارائه دهنده خدمات ایمیل، SeedProd به شما امکان می دهد با استفاده از همان صفحه یکپارچه سازی جدید ایجاد کنید.

همه اینها SeedProd را به گزینه موثرتری برای ویژگی صفحه فرود Mailchimp تبدیل می کند.

با گفتن این موارد ، بیایید در مراحل ایجاد یک صفحه نمایش خیره کننده فرود Mailchimp فرود برویم.

ایجاد یک صفحه فرود Mailchimp

در زیر 6 مرحله ساده برای ایجاد صفحه فرود Mailchimp خود با استفاده از سازنده SeedProd مشاهده خواهید کرد.

مرحله 1. پلاگین SeedProd را نصب و فعال کنید

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی آن است SeedProd پلاگین در سایت شما. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما مراجعه کنید نحوه نصب افزونه وردپرس.

یک نسخه ساده در مخزن وردپرس وجود دارد که به شما امکان می دهد به صورت رایگان شروع به کار کنید.

برای این آموزش ، ما از نسخه حرفه ای استفاده خواهیم کرد ، بنابراین می توانیم تمام ویژگی های زیبا SeedProd را ارائه دهیم.

برای برنامه pro ، پس از فعال سازی ، باید کلید مجوز را وارد کنید. می توانید کلید مجوز را در قسمت بارگیری ها بخشی از حساب SeedProd شما.

مجوز seedprod و بارگیری

این کلید را در صفحه SeedProd در سایت وردپرس خود کپی و جایگذاری کنید.

کلید مجوز را تأیید کنید

کلیک کنید روی تأیید کلید را فشار دهید ، و پیغام موفقیت معتبر بودن مجوز خود را مشاهده خواهید کرد. اکنون می توانید صفحات فرود را ایجاد کنید.

مرحله 2. با استفاده از پلاگین SeedProd یک صفحه فرود جدید ایجاد کنید

برای ساخت اولین صفحه فرود خود ، به قسمت SeedProd »صفحات در بخش مدیریت وردپرس کلیک کنید.

صفحه های مهم فرود SeedProd را در بالای صفحه پیدا خواهید کرد ، از جمله صفحه به زودی ، صفحه حالت تعمیر و نگهداری ، صفحه 404 و صفحه ورود کاربر سفارشی. می توانید این صفحات را با 1 کلیک فعال کنید.

صفحه فرود جدید را در seedprod اضافه کنید

برای ایجاد یک صفحه فرود Mailchimp ، به پایین بروید و روی آن کلیک کنید صفحه جدید فرود را اضافه کنید دکمه.

این به شما الگوهای صفحه فرود داخلی را نشان می دهد. می توانید الگوها را فیلتر کرده و پیش نمایش کنید تا بهترین طراحی را برای صفحه فرود Mailchimp خود پیدا کنید.

فیلتر کردن الگوهای seedprod پیش نمایش

وقتی الگویی را انتخاب می کنید ، پنجره ای باز می شود که در آن شما باید نام صفحه و URL صفحه را وارد کنید.

ذخیره کنید و شروع کنید

کلیک کنید روی ذخیره و ویرایش صفحه را شروع کنید دکمه. با این کار سازنده صفحه کشیدن و رها کردن SeedProd باز می شود تا الگوی صفحه فرود شما سفارشی شود.

مرحله 3. صفحه فرود Mailchimp خود را طراحی کنید

الگوهای SeedProd به تنهایی عالی به نظر می رسند بنابراین نیازی به تغییر زیادی ندارید. در عین حال ، شما می توانید از جنبه های مختلف صفحه مقصد شخصی سازی کنید.

در داخل سازنده SeedProd ، چندین بلوک سفارشی در سمت چپ و پیش نمایش مستقیم الگوی صفحه خود در سمت راست صفحه مشاهده خواهید کرد.

بلوک های صفحه سفارشی

بلوک های استاندارد شامل عنوان ، متن ، لیست ، دکمه ، تصویر ، ویدئو و موارد دیگر هستند. در بلوک های پیشرفته ، موارد زیر را پیدا خواهید کرد:

 • هدیه دادن
 • فرم Optin
 • فرم تماس
 • شمارش معکوس
 • پروفایل های اجتماعی
 • اشتراک اجتماعی
 • جدول قیمت گذاری

…و بیشتر!

SeedProd حتی با WooCommerce ادغام می شود که برای فروشگاه های آنلاین بسیار مناسب است. می توانید شبکه های محصول را به همراه دکمه های “افزودن به سبد خرید” و “پرداخت” اضافه کنید. بنابراین می توانید محصولات یا بارگیری دیجیتالی را مستقیماً از صفحه فرود خود بفروشید.

می توانید یک بلوک را از سمت چپ به سمت راست بکشید و رها کنید تا عناصر بیشتری را به صفحه فرود خود اضافه کنید. پس از افزودن ، می توانید گزینه های ویرایش همان بلوک را در نوار وظیفه سمت چپ مشاهده کنید.

بلوک اضافه کنید

همچنین می توانید برای ویرایش بخشی ، روی هر قسمت از پیش نمایش الگو کلیک کنید. اگر روی متن کلیک کنید ، می توانید آن را در زمان واقعی ویرایش کنید.

ویرایش بلوک متن

مانند این ، شما می توانید محتوا ، تصویر و دکمه های CTA (فراخوان به عمل) را متناسب با اهداف بازاریابی خود تغییر دهید.

پس از طراحی الگوی خود ، ضربه بزنید صرفه جویی دکمه ذخیره سفارشی سازی های شما.

مرحله 4. تنظیمات جهانی را برای صفحه فرود Mailchimp ویرایش کنید

اگر می خواهید تنظیمات استانداردی مانند یک قلم یکنواخت و رنگ مارک روی صفحه اعمال کنید ، می توانید این کار را در زیر انجام دهید تنظیمات جهانی زبانه

برای دسترسی به تنظیمات جهانی برای صفحه فرود خود ، روی نماد چرخ در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید. گزینه هایی برای تغییر مشاهده خواهید کرد:

 • قلم ها
 • رنگها
 • زمینه
 • CSS سفارشی

تنظیمات جهانی

در قلم ها در بخش ، می توانید سبک متن را برای عنوان ، محتوا ، دکمه ها و موارد دیگر تغییر دهید. همچنین می توانید الگوهای داخلی قلم را برای اعمال در صفحه فرود خود پیدا کنید.

تنظیمات قلم

بعد ، در رنگها برگه ، می توانید انتخاب رنگ خود را برای عناصر مختلف مانند عنوان ، متن ، دکمه ها ، پیوندها و پس زمینه اعمال کنید. این همچنین پالت های رنگی را ارائه می دهد که از نظر زیبایی پسند هستند بنابراین شما می توانید یک طرح رنگی از قبل آماده شده را متناسب با نام تجاری خود انتخاب کنید.

تنظیمات رنگ

زمینه بخش به شما امکان می دهد یک تصویر پس زمینه ، فیلم یا رنگ اضافه کنید ، موقعیت آن را تغییر دهید و موارد دیگر.

تنظیمات پس زمینه

بعد از اینکه تنظیمات جهانی خود را ایجاد کردید ، روی صرفه جویی دکمه برای ادامه

در مرحله بعدی ، ما نحوه اتصال صفحه به Mailchimp را به شما نشان خواهیم داد تا همه سرنخ ها فوراً به لیست مخاطبین Mailchimp شما اضافه شوند.

مرحله 5. Mailchimp را با صفحه فرود خود ادغام کنید

SeedProd فرایند یکپارچه سازی یکپارچه ای را با همه سرویس های رایج ایمیل ارائه می دهد. تنها کافی است چند کلیک انجام شود.

از بالای فهرست پیمایش ، روی متصل شوید گزینه. با این کار همه سرویس های معروف بازاریابی از طریق ایمیل روی صفحه نمایش داده می شوند. Mailchimp را اینجا انتخاب کرده و بر روی کلیک کنید متصل شوید دکمه شروع ادغام.

ادغام mailchimp در seedprod

سپس ، بر روی کلیک کنید اتصال حساب جدید دکمه.

اتصال حساب جدید

بعد ، شما باید خود را وارد کنید کلید ای پی ای. اگر آن را ندارید ، SeedProd یافتن کلید API خود را واقعاً آسان می کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی کلیک کنید کلید API Mailchimp را دریافت کنید دکمه.

کلید API را دریافت کنید

یک پنجره باز می شود که در آن شما باید اطلاعات ورود به سیستم Mailchimp خود را وارد کنید و کلید API را به شما نشان می دهد.

کلید ای پی ای

کلید Mailchimp API را کپی کرده و آن را جای گذاری کنید کلید ای پی ای رشته. سپس در نام اتصال فیلد ، نامی برای این ادغام اضافه کنید تا بعداً به راحتی بتوانید آن را تشخیص دهید.

کلید API را اضافه کنید

استفاده از متصل شوید دکمه یکپارچه سازی Mailchimp با سازنده صفحه فرود خود.

با استفاده از این ادغام ، هر کسی که از طریق صفحه فرود ثبت نام کند به طور خودکار به لیست ایمیل شما اضافه می شود. در صادرات / واردات دستی لیست مخاطبین یک تن وقت و وقت صرفه جویی خواهید کرد.

مرحله 6. تنظیمات صفحه را ویرایش کنید

SeedProd به شما امکان کنترل کامل بر طراحی و پیکربندی صفحه خود را می دهد. بنابراین می توانید URL های خود ، تنظیمات سئو ، اسکریپت های سفارشی و موارد دیگر را اضافه کنید.

در تنظیمات صفحه در بالای فهرست پیمایش ، می توانید عنوان صفحه ، URL صفحه ، وضعیت صفحه و موارد دیگر را سفارشی کنید.

تنظیمات صفحه

برای سئو و تجزیه و تحلیل تنظیمات ، شما می توانید از پلاگین های محبوب WordPress مانند استفاده کنید همه در یک جستجوگرها و MonsterInsights به ترتیب.

این افزونه ها به شما در رتبه بندی صفحه فرود Mailchimp کمک می کنند و به شما اطلاعات کاملی از کاربر در داشبورد وردپرس می دهند.

اسکریپت ها بخش برای توسعه دهندگان است تا صفحه فرود را با افزودن کد و اسکریپت بیشتر سفارشی کنند.

اکنون صفحه فرود Mailchimp شما آماده انتشار است.

مرحله 7. انتشار و نمایش صفحه فرود Mailchimp

برای فعال کردن صفحه Mailchimp خود در سایت خود ، منوی کشویی کنار آن را باز کنید صرفه جویی دکمه در گوشه بالا سمت راست.

تمام کاری که شما باید در اینجا انجام دهید این است که ضربه بزنید انتشار دکمه و صفحه شما در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

انتشار صفحه

SeedProd تأیید می کند که صفحه شما منتشر شده است و گزینه ای برای شما فراهم می کند به صفحه زنده مراجعه کنید.

صفحه زنده را ببینید

به شما این امکان را می دهد که مستقیماً از صفحه فرود مستقیم Mailchimp در وب سایت خود دیدن کنید تا ببینید چه شکلی است.

اگر نیاز به ویرایش بیشتر دارید ، همیشه می توانید به سازنده SeedProd برگردید و صفحه را در هر زمان شخصی سازی کنید.

پس از این ، شما می توانید با استفاده از SeedProd برای ساخت انواع صفحات اصلی برای ارتقا خبرنامه ها ، محصولات ، فروش فلش ، پیشنهادات و معاملات و موارد دیگر.

حتی می توانید از تعمیر و نگهداری و به زودی حالت برای پنهان کردن هر کار در حال انجام در سایت خود.

همین چیزی است که امروز برای شما داریم.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه یک صفحه فرود Mailchimp در وردپرس ایجاد کنید.

برای روش های بیشتر در مورد افزایش مخاطبان و لیست مشترکان ، قطعاً می خواهید این منابع را بررسی کنید:

این پست ها به شما راهکارها و ابزاری برای به دست آوردن مشترکان بیشتر می دهد. و این مورد آخر به شما کمک می کند کار مدیر را کاهش دهید و همچنان لیست ایمیل خود را منفجر کنید.

پست نحوه ایجاد صفحه فرود خیره کننده Mailchimp در وردپرس اولین بار در ظاهر شد IsItWP – ردیاب تم رایگان وردپرس.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  3  =