0

نحوه افزودن زمان سنجی در وردپرس

بازدید 12


مفهومی از محتوای همیشه سبز یک صدا است. اگرچه ، زمان های زیادی وجود دارد که شما می خواهید محتوای خود را با یکدیگر قرار دهید. نه تنها این ، بلکه نظرات و سایر عناصر سایت نیز می توانند از آن بهره مند شوند. اگر می خواهید یک مهر زمان در وردپرس اضافه کنید ، اجرای این فرآیند ساده است.

افزونه WordProof برای وردپرس به شما امکان می دهد با استفاده از قدرت “زنجیره بلوک” قابلیت نشان دادن محتوای خود را به زمان خود اضافه کنید. این یک فناوری پیشرفته است که به روشی قدرتمند برای محافظت از محتوای شما و جلب اعتماد کاربر اصلاح شده است.

در این پست ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از افزونه WordProof برای افزودن مهر زمان در وردپرس استفاده کنید. قبل از این ، بیایید کل مفهوم WordProof ، زمان سنجی و بلاکچین را بشکنیم.

زمان سنج چیست (و چرا می خواهید آنها را به وردپرس اضافه کنید)

در شکل اساسی خود ، زمان سنج راهی برای گره زدن زمان و تاریخ مشخص به یک محتوا است. این فقط مختص وردپرس نیست ، اما این را به صورت ابتدایی همراه با نظرات و تاریخ ارسال مشاهده می کنید:

نظرات دارای مهر زمان در وردپرس.

توجه داشته باشید که ما در اینجا در مورد مفهوم اصلی صحبت می کنیم. این به این دلیل است که همانطور که خواهیم دید ، زمان سنجی از زمان پیچیده می شود. در سطح پایه ، راهی برای پیوستن زمان و تاریخ به محتوا است. به چند دلیل مفید و ارزشمند است:

 • می توانید از زمان انتشار محتوا ، ایده ای به خوانندگان ارائه دهید. این ممکن است هنگام تصمیم گیری در مورد محتوا برای یک وضعیت فعلی کمک کند.
 • با گسترش این ، می توانید خوانندگان را نشان دهید اگر محتوا به روز شده است و چه زمانی.
 • برای نظرات ، می توانید جدول زمانی وقایع را بسنجید. اگر محصولی داشته باشد ، این مفید است قبلاً مسائلی داشت، و شما در حال تصمیم گیری در مورد حل آنها هستید.

وردپرس البته روش خاص خود را در زمان سنجی محتوای زمان دارد ، اما این یک پیاده سازی اساسی است. برای اکثر کاربران ، این خوب است. حتی برخی تصمیم می گیرند که زمان سنجی را از سایت های خود حذف کنند.

اگرچه ، نسخه پیچیده تری از زمان سنجی وجود دارد که می توانیم از آن برای پیاده سازی استفاده کنیم. اجازه دهید بعد به این موضوع بپردازیم.

معرفی WordProof

با توجه به اینکه وردپرس قبلاً در کد اصلی خود زمان سنجی گنجانده شده است ، از اینکه فکر می کنید چرا برای کمک به افزونه ای نیاز دارید ، بخشیده می شوید. این بدان دلیل است که افزودن زمان سنجی به وردپرس می تواند اشکال مختلفی داشته باشد.

به جای ارائه تاریخ انتشار ، می توانید از یک افزونه استفاده کنید مانند WordProof برای قرار دادن یک مهر زمان برای ارائه تأیید محتوا.

وب سایت WordProof.

با این کار می توانید محتوای سایت خود را به هر مطلب دیگری متصل کنید زنجیره بلوک EOSIO. خبر خوب این است که برای استفاده از WordProof نیازی به تجربه قبلی بلاکچین ندارید. این یک راه حل “plug-and-play” است ، به این معنی که برای استفاده از پلاگین نیازی به بلند کردن انگشت ندارید.

جدا از اینکه به شما اجازه می دهد تا به طور خودکار در زمان بندی محتوای خود قرار دهید ، همچنین می توانید گواهی نمایش دهید که محتوای شما را تأیید می کند و به خواننده اجازه می دهد ببیند محتوای شما چگونه و چه زمانی تغییر کرده است. این کاملا شبیه a است گواهی لایه امن سوکت (SSL).

گواهی WordProof.

در مورد اینکه چرا می خواهید این کار را انجام دهید ، چند دلیل وجود دارد:

 • شما می توانید شفافیت را به کاربران ارائه دهید ، که باعث افزایش اعتماد و اعتبار می شود.
 • مزایایی برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) وجود دارد.
 • شما می توانید برای مقررات آینده محافظت از داده ها ، به ویژه در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ، که طی چند سال گذشته پیشرو بوده است ، آماده شوید.
 • با تأیید شخص ثالث ، می توانید به محافظت از حق چاپ محتوای خود کمک کنید.

این آخرین نکته است که WordProof را بسیار جالب کرده است. این از قدرت بلاکچین برای افزودن مهر زمان در وردپرس استفاده می کند که از محتوای شما محافظت می کند. در ادامه در مورد این صحبت خواهیم کرد.

توضیح بلاکچین

بلاکچین چیزی است که در طی چند سال اخیر یا با این موارد برجسته تر شده است ظهور ارز رمزنگاری شده. اگرچه اینجا تمرکز نیست ، ارز رمزپایه یک روش پرداخت دیجیتال است که با استفاده از بلاکچین تأیید می شود.

به زبان ساده ، بلاکچین را به عنوان لیستی از سوابق موجود در یک پایگاه داده در نظر بگیرید که هرکدام با استفاده از روش های رمزنگاری پیوند داده می شوند. برای هر “بلاک” موجود ، داده های معاملاتی با برخی توصیفات ، یک هش رمزنگاری از بلاک قبلی در زنجیره (از این رو نام) و یک مهر زمان پیدا خواهید کرد.

علاوه بر ارز ، برای بسیاری از برنامه های دیگر نیز استفاده می شود. به عنوان مثال ، زنجیره های تأمین ، مراقبت های بهداشتی و شرکت های انرژی مانند باز بودن غیر متمرکز زنجیره بلوک مانند.

شما ممکن است شروع به درک این موضوع کنید که بلاکچین چگونه می تواند به شما کمک کند تا مهر تایمی به وردپرس اضافه کنید ، اما ما می توانیم کمی بیشتر جای خالی را پر کنیم.

چگونه Blockchain و WordProof به شما کمک می کند از محتوای خود محافظت کنید و اعتماد کاربر را تقویت کنید

از آنجا که بلاکچین هر بلوک موجود را رمزگذاری می کند ، یک سیستم ایمن است. بدین ترتیب ، داده هایی که مربوط به یک بلوک می بینید بدون اصلاح هر بلوک دیگر در آن زنجیره ، قابل تغییر نیست. برای همه اهداف عملی ، امکان پذیر نیست. این بدان معناست که داده هایی که می بینید “حقیقت” هستند.

در استفاده از چیزی بسیار امن برای نشان دادن زمان به محتوای خود ، امتیازات مثبت زیادی وجود دارد:

 • برای محتوایی که به اعتماد بالایی نیاز دارد ، مانند اطلاعات پزشکی یا مالی ، مهر تایم تأیید شده یک نشانه برای خواننده است.
 • شما همچنین می توانید اثبات صحت مقاله را ارائه دهید ، مخصوصاً وقتی صحبت از اطلاعات حساس به زمان باشد. اطلاعات پیرامون پاندمی کووید 19 به عنوان مورد.
 • اگر همه چیز را به روش صحیح تنظیم کنید ، عنصری دارید که به شما کمک می کند در پرونده های حق نسخه برداری برنده شوید. اگر محتوایی ارائه دهید که در صورت سرقت ، بر درآمد شما تأثیر بگذارد ، این مسئله مهم خواهد بود. آ نشانه غیر قابل قارچ (NFT) مثال خوبی خواهد بود

در این مرحله ، شما ممکن است با استفاده از یک راه حل مانند WordProof برای اضافه کردن یک مهر زمان در وردپرس استفاده کنید. مرحله آخر برای شما این است که نحوه اجرای آنها را بفهمید.

نحوه افزودن زمان سنجی در وردپرس (در 3 مرحله)

خبر خوب این است که ساده است که یک مهر زمان در وردپرس اضافه کنید. در واقع شما باید سه مرحله انجام دهید. بیایید خلاصه آنها را مرور کنیم:

 1. افزونه WordProof را نصب کنید در وب سایت وردپرس خود قرار دهید.
 2. از طریق جادوگر راه اندازی WordProof و برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید.
 3. برچسب زدن به محتوای خود را شروع کنید در وردپرس

بیشتر این مراحل بصری است. ابتدا پلاگین را در سایت خود قرار دهید.

1. افزونه WordProof WordPress را نصب کنید

اولین کار نصب افزونه WordProof است. این باید برای هر کسی که حتی از سطح وردپرس استفاده می کند یک کار آشنا باشد. این روند مشابه شما برای نصب هر پلاگین دیگری در سایت خود استفاده خواهید کرد.

نصب افزونه WordProof.

هنگامی که این کار را انجام دادید ، قبل از آماده شدن برای اضافه کردن مهر زمان در وردپرس ، کمی بیشتر وجود دارد.

2. WordProof Setup Wizard را اجرا کنید (و برای یک حساب WordProof ثبت نام کنید)

وقتی افزونه فعال و درحال اجرا است ، اولین صفحه ای که با آن روبرو خواهید شد Setup Wizard است.

صفحه اصلی WordProof راه اندازی.

دقیقاً مانند بسیاری از افزونه های دیگر ، این امر به شما کمک می کند تا برای استفاده از WordProof آماده شوید. پس از کلیک روی جادوگر راه اندازی را راه اندازی کنید دکمه ، به پنج صفحه اول می آیید.

جادوگر راه اندازی WordProof.

این به شما دو گزینه برای انتخاب می دهد:

 • خودکار. این با جعبه بزرگ آبی در وسط صفحه نمایش داده می شود. این برای اکثر کاربران پیش فرض است.
 • کتابچه راهنمای. این پیوند به شما امکان می دهد تا حساب blockchain خود را برای ارتباط با WordProof راه اندازی کنید. این برای کاربران پیشرفته است و ما آن را توصیه نمی کنیم مگر اینکه متخصص باشید.

در مثال ما ، کلیک خواهیم کرد خودکار. این شما را به متصل شوید گام. هر کاربر نیاز به داشتن حساب WordProof رایگان برای استفاده از قابلیت های پلاگین

از شما در جادوگر راه اندازی خواسته می شود که آیا یک دارید کلید سایت:

اتصال سایت وردپرس خود به WordProof.

تحت اکثر شرایط ، شما هنوز این کار را نخواهید کرد. برای دریافت این مورد ، روی نه ، کلید من را ایجاد کنید دکمه ، که شما را به داشبورد WordProof می رساند. در اینجا ، با استفاده از گزینه اختصاصی یک وب سایت اضافه کنید:

داشبورد WordProof.

شما می خواهید URL خود را اضافه کنید ، WordPress را به عنوان پلتفرم خود و EOS را به عنوان بلاکچین خود انتخاب کنید:

افزودن وب سایت به WordProof.

از آنجا ، یک کلید سایت دریافت خواهید کرد که می تواند در قسمت مربوطه در Setup Wizard جایگذاری شود.

افزودن کلید سایت به WordProof.

می توانید کلیک کنید تصدیق حرکت به تنظیمات محتوا گام. به شما این امکان را می دهد که به طور پیش فرض نوع محتوا را به عنوان تایم تایم انتخاب کنید و اینکه آیا تاریخچه ویرایش را به بازدیدکنندگان نشان می دهید:

در حال اجرا از طریق تنظیمات محتوا در WordProof.

با ذخیره این صفحه به صفحه پیوند گواهی دسترسی پیدا می کنید. این به شما امکان می دهد متن پیوند تایم تایم را تغییر دهید ، اگرچه تنظیمات بیشتری در وردپرس برای سفارشی سازی بیشتر این مورد وجود دارد.

هنگامی که برای تأیید کلیک کنید ، آماده رول خواهید بود!

3. برچسب تایپ کردن محتوای وردپرس شما

از این مرحله به بعد ، می توانید WordProof را ترک کنید تا کار خود را انجام دهد. اگرچه اگر می خواهید کار خود را شروع کنید ، می توانید به سراغ هر یک از آنها بروید نوشته ها یا صفحات صفحه را در وردپرس مشاهده کنید و به سمت راست نگاه کنید:

افزودن زمان سنجی در وردپرس.

با این کار دکمه ای برای هر پست یا صفحه در اختیار شما قرار می گیرد تا به محتوای خود مهر و موم کنید. با انجام این کار ، سرورهای WordProof “فراخوانی” می شوند ، که زمان شروع را شروع می کند:

در انتظار پاسخ به زمان سنجی در وردپرس.

این تقریباً همه مواردی است که شما برای افزودن مهر تایم در وردپرس نیاز دارید ، اگرچه ما شما را تشویق می کنیم تا برای شخصی سازی بیشتر تجربه ، به گزینه های بصری درون وردپرس نگاهی بیندازید.

بسته بندی کردن

فناوری جدید مانند زنجیره بلوک معمولاً در دوره ای قبل از اینکه کاربر متوسط ​​روی صفحه بماند ، نیاز به یک تختخواب دارد. اگر از افزونه زمان سنج استفاده می کنید مانند WordProof، می توانید محتوای خود را تأیید کنید ، یک گواهی اعتبار به سبک SSL در اختیار کاربران قرار دهید و محتوای خود را بهتر ایمن کنید.

در این پست نحوه شروع کار با افزونه WordProof timestamp بررسی شده است. در اینجا نحوه افزودن زمان سنجی در وردپرس آورده شده است:

 1. افزونه اختصاصی WordProof را نصب کنید.
 2. برای آماده سازی WordProof از جادوگر نصب استفاده کنید و برای یک حساب WordProof ثبت نام کنید.
 3. برچسب زدن به محتوای وردپرس خود را شروع کنید.

آیا می خواهید یک مهر زمان در وردپرس اضافه کنید که تأیید شده و ایمن باشد؟ نظرات خود را با ما در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید!منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  12  =  18