0

نحوه آزمایش و جلوگیری از آن

بازدید 6


هنگامی که شما در حال تلاش برای دنبال کنندگان در اینستاگرام بزرگ شوید، شما برای گسترش مخاطبان و دسترسی خود به صفحات کاوش و هشتگ بستگی دارید. بنابراین وقتی به طور ناگهانی به نظر می رسد محتوای شما در هیچ کجایی نمایش داده نمی شود ، می تواند بیش از کمی دلسردکننده باشد.

اگر احساس می کنید پست های شما ناگهان لایک و نظر کمتری دریافت می کنند ، یا برای هشتگهای خاص یا در صفحه کاوش ظاهر نمی شوند ، ممکن است ممنوع باشید.

داده های جدید: گزارش تعامل اینستاگرام [2021 Version]

از دیدگاه اینستاگرام ، هدف پنهان کردن “محتوای نامناسب منطقی است (اگرچه اجرای آن بوده است انتقاد کرد.) Shadowbanning به اینستاگرام اجازه می دهد تا حساب هایی را که با شرایط آنها مطابقت ندارند فیلتر کند. برخی از افراد برای گسترش موارد زیر در Instagram ، مانند اقدامات زیر ، از اقدامات غیر واقعی استفاده می کنند خرید فالوور یا استفاده از صدها هشتگ غیرمرتبط با محتوای آنها. اگر چنین باشد ، منطقی است که اینستاگرام محتوا را از آن حساب ها پنهان می کند تا فقط محتوای اصلی و مفید برای کاربران تبلیغ شود.

در حالی که اینستاگرام صریحاً به سایه بان بودن اعتراف نمی کند ، آنها بیانیه ای در مورد خود منتشر کردند صفحه تجارت فیس بوک در فوریه 2019 مشکلاتی را که کاربران با هشتگ های خاص خودنمایی نمی کنند ، حل کردند.

گفته های آنها حداقل معضل هشتگ را به عنوان یک مسئله واقعی تأیید می کند – اما بسیاری حدس می زنند که این بیانیه راهی برای پذیرش سایه بان در Instagram است ، بدون اینکه واقعاً آن را بپذیرند.

اینستاگرام برای تجارت بیانیه ای منتشر کرد که اشاره به سایه بان کردن در صفحه فیس بوک خود در فوریه 2019 دارد

توجه به اینستاگرام مهم است الگوریتم خود را اغلب تغییر می دهد، بنابراین این تغییرات می تواند دلیلی باشد که شما شاهد افت میزان خود هستید میزان نامزدی.

با این حال ، سایه بان کردن می تواند یک تاکتیک واقعی باشد که به معنای مخفی کردن محتوای کاربران از بین مخاطبان گسترده اینستاگرام باشد ، و اگر شما را ممنوع می کنند ، مهم است که اقدامات لازم را برای دیده شدن مطالب خود انجام دهید.

بیایید بررسی کنیم که چگونه بفهمیم آیا شما از سایه بان ممنوع هستید یا خیر ، همچنین نکات ما در مورد خارج شدن از لیست.

خوشبختانه ، یک آزمایش آسان وجود دارد که می تواند بفهمد حساب شما سایه بان است یا خیر.

اگر یک یا دو نفر از کارمندان شما بتوانند پست شما را ببینند ، ممکن است به سادگی با کاهش تعامل روبرو شوید. در این صورت ، می توانید برای رفع این مشکل مراحل مختلفی را انجام دهید.

ما را بررسی کنید بازاریابی در اینستاگرام: راهنمای نهایی برای توصیه های تاکتیکی در مورد بهبود دسترسی و تعامل شما.

اگرچه روش بالا یک روش ساده برای آزمایش اینکه آیا شما تحت تحریم قرار گرفته اید ، ممکن است برای تجارت شما عملی نباشد. شاید شما تنها مالک و کارمند تجارت کوچک خود باشید. در این صورت ، نمی توانید از کارمندان بخواهید که خوراک های هشتگ خود را بررسی کنند و ممکن است نخواهید از مشتریان خود س toال کنید. در زیر روش های دیگری وجود دارد که می توانید آزمایش کنید آیا از شما سایه بان شده است یا نه.

تست Shadowban اینستاگرام

هیچ آزمایش بی عیب و نقصی وجود ندارد که بتواند تشخیص دهد در اینستاگرام تحت تحریم قرار گرفته اید یا خیر. اگرچه ابزارهایی وجود دارد که تبلیغ می کنند دقیقاً می توانند این کار را انجام دهند ، اما این ابزارها قابل اعتماد نیستند. در عوض ، مراحل زیر را امتحان کنید.

صفحات هشتگ خود را بررسی کنید.

اگر به صفحات هشتگ هایی که مرتباً از آنها استفاده می کنید نگاه کنید و پیامی را مشاهده کنید که پست ها پنهان شده اند ، ممکن است به دلیل استفاده از این هشتگ ها ممنوع شده باشید.

به پیام زیر برای هشتگ “mustfollow” نگاهی بیندازید. از آنجا که کاربران پست های اخیر با استفاده از این هشتگ را به عنوان عدم رعایت دستورالعمل های انجمن اینستاگرام گزارش کرده اند ، ممکن است اینستاگرام محتوای شما را با این هشتگ پنهان کند (حتی اگر مال شما باشد نه با نقض هر گونه دستورالعمل)

پیام اینکه پست های استفاده شده از هشتگ mustfollow پنهان شده است می تواند به معنای این باشد که در اینستاگرام برای استفاده از آن هشتگ سایه بان شده اید

منبع تصویر

Insights Instagram را بررسی کنید.

نگاه كردن بینش اینستاگرام، اگر متوجه افت ناگهانی و مداوم در نامزدی شوید ، ممکن است از شما سایه بان شده باشد. یکی از بهترین سنجه ها برای بررسی ، درصد حساب هایی است که شما را دنبال نمی کنند.

به تفاوت “کشف” دو پست زیر نگاهی بیندازید. این دو نفر وبلاگ نویس از دستیابی به بیش از 70K حساب ، که 32٪ از آنها آنها را دنبال نمی کردند ، به کمی بیشتر از 40K رسید ، که فقط 4٪ آنها قبلاً آنها را دنبال نمی کردند. این افت باعث شده وبلاگ نویسان از این رو حساب آنها را ممنوع کرده است.

افت کشف شده در بینش اینستاگرام نشان داد که حساب اینستاگرام ممنوع شده است

منبع تصویر

اگر فکر می کنید که شما را ممنوع کرده اند ، نگران نباشید – ما یک راه حل برای شما داریم.

چرا من سایه بان شده ام؟

چند دلیل احتمالی وجود دارد که ممکن است حساب شما ممنوع باشد. برای اطمینان از تکرار نشدن این اتفاق ، بیایید برخی اقدامات را که ممکن است انجام دهید و شما را به ممنوعیت سایه انداخته است بررسی کنیم.

1. شما از ربات ها یا ابزار خودکار “رشد اینستاگرام” استفاده می کنید.

اگر خودتان سخت کوشی نمی کنید ، به طور واقعی دنباله رو در حال رشد نیستید. اینستاگرام اخم هایش را اخم می کند – به عنوان مثال ، آنها در بیانیه بالا کاربران را به داشتن استراتژی متمرکز بر ارتباط با مخاطب مناسب ترغیب می کنند. استفاده از ربات ها یک تاکتیک ناخواسته است و می تواند منجر به ایجاد یک سایه شود.

2. از هشتگ های شکسته استفاده می کنید.

گاهی اوقات ، یک هشتگ محبوب با محتوای نامناسب غوطه ور می شود. وقتی این اتفاق می افتد ، اینستاگرام می تواند هشتگ را حذف کند یا استفاده از آن را محدود کند. اگر از هشتگ شکسته استفاده کنید ، از رتبه بندی هشتگ های دیگر شما جلوگیری می کند و همچنین می تواند منجر به یک حساب مسدود شده شود.

3. حساب شما اغلب گزارش می شود.

هنگامی که کاربران مرتباً یک حساب را گزارش می دهند ، اینستاگرام تصور می کند حساب شما محتوای نامناسبی را ارسال می کند یا شرایط خدمات آنها را نقض می کند. آنها ممکن است حساب شما را غیرفعال کنند یا ممکن است آن را تحت سایه قرار دهند.

4- شما خیلی سریع افراد را ارسال ، نظر می دهید ، درگیر می شوید یا افراد را دنبال می کنید.

اینستاگرام محدودیت زمانی را برای اینکه هر چند وقت یک بار در روز می توانید دنبال کنید ، دنبال نکنید ، مانند لایک ، نظر یا پست ارسال کنید محدودیت هایی ایجاد می کند. این منطقی است – اگر در عرض یک ساعت 80 نفر را دنبال کنید ، احتمالاً یک ربات کار را انجام می دهد ، نه شما.

این اقدامات ممکن است به شما کمک کند تا به سرعت دنبال کنید ، اما نمی توانند به شما کمک کنند با افراد مناسب ارتباط برقرار کنید ، به همین دلیل است که در وهله اول در Instagram هستید. علاوه بر این ، این رفتارها احتمالاً منجر به سایه بان می شود ، که باعث می شود تماس شما با مخاطبان جدید به شدت محدود شود.

چگونه از حالت بدون سایه جلوگیری کنیم

برای اینکه حساب خود را به حالت عادی برگردانید ، باید خسارت را برطرف کنید. نحوه کار:

اگر از ربات یا سرویس خودکار دیگری استفاده می کنید ، بلافاصله آن را متوقف کرده و حذف کنید.

برای اطمینان از اینکه حساب ها هنوز به شما پیوست نشده اند ، به دسک تاپ اینستاگرام خود بروید و “ویرایش نمایه” و سپس “برنامه ها و وب سایت ها” را کلیک کنید. اگر هر یک از حساب های ربات خود را در برگه فعال مشاهده کردید ، روی “حذف” کلیک کنید تا آنها از حساب شما به طور کامل حذف شوند.

برای اینکه از اینستاگرام محروم شوید ، بر روی حذف دکمه کنار ربات یا سرویس خودکار دیگر کلیک کنید منبع تصویر

به یاد داشته باشید ، داشتن 100 دنبال کننده ای که عاشق برند شما هستند و محصولات شما را خریداری می کنند بهتر از 1000 دنبال کننده ای است که هرگز از شما خرید نمی کنند یا با محتوای شما تعامل ندارند.

از هشتگ های ممنوع استفاده نکنید.

نگاهی بیندازید لیست هشتگ های ممنوع Markitor برای سال 2021، و اطمینان حاصل کنید که همه هشتگ های شکسته را از محتوای خود حذف کنید. در اینجا چند مورد از لیست وجود دارد:

هشتگ های ممنوعه با حرف l شروع می شوند ، برای جلوگیری از سایه انداختن در اینستاگرام باید از آنها اجتناب یا حذف شود

به جلو بروید ، با هشتگهایی که انتخاب می کنید ، انتخاب و مراقب باشید ، و در صورت تردید ، نگاهی به صفحه هشتگ بیندازید – اینستاگرام احتمالاً پیامی مانند “پست های اخیر # تابستان 2020 در حال حاضر پنهان است …” ارسال می کند ، که نشان می دهد شما که هشتگ دیگر استفاده نمی شود

دو روز استراحت کنید.

مردم گزارش کرده اند که وقفه کامل 48 ساعته با استفاده از حساب های اینستاگرام خود می تواند سیستم را بازنشانی کند و شما را به مسیر درست برگرداند ، و به هر حال ارزش پاک سازی موقت شبکه های اجتماعی را دارد ، نه؟

قوانین و مقررات اینستاگرام را دنبال کنید.

اینستاگرام را بخوانید و دنبال کنید شرایط استفاده، دستورالعمل های انجمن، و رهنمودهای توصیه. برخی از کارهای برجسته این اسناد عبارتند از:

  • فقط محتوایی را که ایجاد کرده اید به اشتراک بگذارید یا اجازه اشتراک دارید

  • محتوایی نادرست یا گمراه کننده ارسال نکنید

  • محتوای مناسب برای دیدن هر کسی را به اشتراک بگذارید

روش احمقانه برای جلوگیری از Shadowban اینستاگرام

ساده ترین راه برای جلوگیری از ممنوعیت سایه در اینستاگرام ارسال محتوای مفید ، معتبر و رعایت بهترین روش ها هنگام افزایش مخاطبان است. انجام این کار بیشتر طول خواهد کشید ، اما در مسابقه برنده آهسته و ثابت است – و دیگر دچار سایه نمی شود.

Editor’s note: این پست در اصل در آگوست 2019 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

آمار اینستاگرام

منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  79  =  80